SME
Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Špinavý Váhostav (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 > >>

Hodnoť

 

Niet lepsieho symbolu elit, ktora rozhoduje v tomto state ako Juraj Siroky. Jednym slovom grc...
 

...

Toto bude trvat dovtedy, kym bude Fico masirovat mozgy miliona hlupakov s "lacnymi dialnicami" cim ospravedlnuje ich obrovske predrazovanie. Hold Fico musi splacat mnohonasobok toho co si pozical od "sponzorov" a platime to zial my vsetci.
 

 

Fico uz davno nesplaca - uz je takpovediac samostatna financna skupina spolu s Vybohom a mozeme hadat na akom velkom ukradnutom statnom majetku sedia - indicie blizkych zo skupiny SMER hovoria o 700 milionoch euro, co je starsia informacia.
 

 

Pozor !
Nie uplne všetci študovali v Moskve, ale uplne všetky tie kšefty sú riadené - počnúc ich prípravou od r. 1982 - z Moskvy/ bývalá centrála SOV-RUS kom.tajnej služby KGB dnes FSB/ podobne ako NKVD-KGB agenti riadili čsl.sudruhov- po vpáde Červenej armády - na čele s K.Gottwaldom a R.Slánským/ toho pre istotu tiež obesili../ .

KGB na čele s jej šefom J.Andropovom prebrala absolutnu kontrolu nad Sojuzom/ ale aj nad ČSSR a ŚtB /už koncom 70-tich rokov min.storočia - samotný J.Andropov sa nechal pre istotu po smrti senilného Brežneva vymenovať v r. 1982 do f. gen.taj.UV KSSZ a ked nečakane skoro zomrel - 1984 - KGB nastrčila zomierajuceho Černenka,ktoremu šikovne pomohli o parmesiacov na druhy svet aby mohli nastrčiť Gorbačova...

. Gen.A.Lorenc- prvý styč.dostojnik pre KGB v ČSSR - po roku 1983 rozdával a plnil pre KGB nasled.ulohy :

- v r. 1983 KGB zriaduje pražský Prognostic.ústav kam nasáčkovala všetky overené perspekt.ek. kádre pre "porevolučné " časy vid. Klausa,Zemana,Tŕísku- ofic. "otca" Kuponky ,Dlouhého ,Dybu,Kočárnik na ktorých dozerali priamo v ústave ŠTBáci ako samotný R.Třískla,Kocher sedel v kancli s Klausom a ďalší
-Klausa ale aj čiastoč.Mikloša KGB poslalo v r. 1987 na skusy/ nabratie skúseností/ na Západ po bankách,akciovkách,burzách...

- do Moskvy na študia /MGIMO/ poslal mladých talent.synkov bývalých ŠtBákov Haščáka s Dospivom s ktorými sa počítalo pre "porevolučné" ekonom.ciele scielom ovládnuť energetiku,zdravotníctvo - do Washingtonu boli vyslaní agenti / ako čítame / Poštulka so Širokým s cielom nakontaktovať V. Koženého - KGB tutora Kup.privatizácie

- J.Tkáča ako býv.soc.nám.ŠBČS nasáčkovala KGB do f. riaditea INvestiční banky š.p. .následne IRB a zaukolovala ho rozdavať nenávrat.uvery vyvolený:
-synovi Patrikovi -kapital.incest-vznik JaT
- ŠtBákom Mečiarovcom,Rezešovcom ap.

- Vl.Lexa ako býv.soc.podpredseda vlády SSR a predseda Sl.plan.komisie mal za ulohu preveriť bonitu št.podnikov pripr.do Velkej a Kup.privatizácie

Na MGIMO doštudovali/ Fioca vyrazili odtial po 1.om ročníku / aj Kubiš,Lajčák,Šefčovič,Kukan ktorí ostali aspoň vo "fachu" i keď poslušne poklonkujúci svojimkremelským /dnes FSB / zametsnávatelom

Slovom špinavý kapitál,ktorý KGB od 70/80 tich rokov akumulovala aj cez nastrč.ŠtBákov / keby to prasklo / cez celosvet.obchody s omamn,.latkami,prostituciou a zbranami šikovne investovala zač.90 tich rokov aj cez Velku,kup.privatizáciu do Širokého,Vostreho,Koženeho,Kellnera,Penty,Jat,Vl.Lexu,Kočnera a dalsich..
 

Viktor, naozaj žasnem

nad Tvojimi konšpiráciami, to, že sa pád režimu pripravoval už dlhé roky pred jeho realizáciou do takých najmenších podrobností, mi pripadá ako zo sci-fi románov, možno všetko zapadá do Tvojej mozaiky, ale to aj u Dänikena, napriek tomu to málokto, okrem ufológov, berie vážne, podľa mňa pád režimu bol viac-menej spontánny a neverím ani teóriám o riadenom procese...
 

Viktor, choď si publikovať tieto

konšpiračné fantasmagorie na onakvejšie konšpiračné weby. Tam ti budú možno aj tlieskať.
 

Úplne súhlasím

so Schutzom, len s maličkou zmenou :
Samozrejme, prečítať všetko a presne z toho, čo vieme, sa nedá. Schránkové kolónie vo vlastníckom pozadí i na veriteľskom krídle však hovoria jasnou rečou, čo za špinavú „firmu“ celý KAPITALIZMUS je. A čo za existencie a živly tu pod legendou DEMOKRACIE A SLOBODY TRHU drancovali štátne peniaze.
A budú naďalej, keďže zrástli s politikou.
 

KAPITALIZMUS ani DEMOKRACI A SLOBODA

TRHU nemá nič spoločné s tým ako niektoré ĽUDSKÉ KREATÚRY podnikajú cez nastrčených právnikov a schránkové firmy.
Náš štát, keďže zastupuje v niektorých oblastiach ľud (daňových poplatníkov) a reguluje podnikateľské prostredie je tu spolu s prokuratúrou a políciou na to, aby týmto praktikám zabránil, alebo minimálne zabránil tomu, aby sa štátne peniaze liali do schránkových firiem. Akúrát štát pod vedením Fica robí presný opak, takže je dôvodné podozrenie, že konečnými užívateľmi výhod sú politici SMERU!
 
Hodnoť

 

Živly, ktoré drancovali a naďalej budú drancovať štátne peniaze. Hm, to je vážne. Jediná nádej, že s tým prestanú by bola, keby ich istý Birmovaný naučil zháňať peniaze vlastnou hlavou. No lenže potom by už on vlastnou hlavou asi nezohnal ani halier. Alebo sa mýlim a tie veci spolu vôbec nesúvisia ?
 

+-

Vlastnou hlavou by mali zacat v tomto state mysliet najprv ludia, co je vsak nemozne. Oni totiz tu hlavu nemaju.
 
Hodnoť

 

banda štbacka komunistická miluje silný sociálny štát - bez neho by nemali rozprávkové bohatstvo
 

Netreba zabúdať

že za žičlivej pomoci národa. Našou národnou vlastnosťou je najprv nadávať v krčme na politikov ako kradnú a ako sa máme zle a potom im dať takmer ústavnú väčšinu. Ja neľutujem ani jedného chudáka ktorého Smeráci okradli lebo si za to môže sám. Tak mu treba!
 

Povedal si takú

hlbokú pravdu, až ma z toho striasa.
 
Hodnoť

 

Na prípade Harvardských fondov a Váhostavu jasne vidno, že príslušníci rozviedky ŠTB neboli žiadni blbci, a že sa v tom Washingtone kadečomu naučili. Takže potom, v demokracii boli v nesmiernej výhode, vedeli ako podnikať, či lepšie povedané, sofistikovane kradnúť. A robia to dodnes ako vážení podnikatelia, ktorým politici robia za drobné spoĺahlivých služobníčkov. Ak sa niekomu podarí dokázať vzťah Širokého, Fica a SMERu, tak to môže byť začiatkom konca vlády sociálnych istôt. Akurát, že už možno práve teraz nejaký iný podnikateĺ úkoluje a financuje budúceho lídra pravice.-.(((
 

 

Paska s peniazmi od Sirokeho skupoval lavicove strany a za to si od Fica zapytali zdravotnictvo. Bude to stacit ?
 

 

Ešte keby si to vedel aj dokázať. Pokladničné bločky pri tom asi nevydávali.-.(((
 

 

Tak ten, kto mi to povedal, zaprie, ze mi to povedal...
 

 

Niekto kto spomina dostojnikov STB a hlavne mesto US v nednej vete asi nebude celkom dusevne zdravy. Ze brigadnicek?

Spolocnym menovatelom slovenskej postkomunistickej stbackej sceny (Siroky, PENTA Lorenz, Meciarovci-Lexovci, j&t boyz, Pociatek a dalsi a dalsi) su vazby na Kremel, pecat dedicstva KGB, tunelovanie privatizacnych fondov pod dohladom HZDS a Meciara, dalej tunelovanie priamo kradnuteho majetku a neskor spolocne ochranne kridla SMERu, ktory vzisiel z stbakov co opustili potapajucesa a volicsky neatraktivne HZDS - ked vacsina volicov postupne podala prestupove listky od Meciara Ficovi.
 

 

Nuž, ke´d tí dvaja dôstojníci ŠTB z Harvardských fondov boli rezident ŠTB a jeho zástupca vo Washingtone, tak zrejme vedomosti o kšeftovaní nemali z komunistickej Moskvy. Brigádničkom budeš zrejme Ty, ktorá nezisková organizácia Ti platí?
 

 

Komunisticki zlodeji a dedicstvo socializmu a okupacie ZSSR:
Spolocnym menovatelom slovenskej postkomunistickej stbackej sceny (Siroky, PENTA Lorenz, Meciarovci-Lexovci, j&t boyz, Pociatek a dalsi a dalsi) su vazby na Kremel, pecat dedicstva KGB, tunelovanie privatizacnych fondov pod dohladom HZDS a Meciara, dalej tunelovanie priamo kradnuteho majetku a neskor spolocne ochranne kridla SMERu, ktory vzisiel z stbakov co opustili potapajucesa a volicsky neatraktivne HZDS - ked vacsina volicov postupne podala prestupove listky od Meciara Ficovi.
 

1 2 3 4 > >>

Najčítanejšie na SME Komentáre