SME
Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Fico sa bude za cestu do Moskvy ešte dlho hanbiť (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 > >>

Hodnoť

 

Pán premiér sa nikdy nemusí hanbiť, pretože on robí iba dobré rozhodnutia. V tomto ho podporujem a robí tak väčšina voličou Smeru.
 

 

ako for dost zle,je mozne aby preceda/leboradicovadzurindafigel/myslel na buducnost nasej krajiny?co chce od rusov?ked chceme od nich ropu a plyn ta si ju prosto kupime, oni musia predavat aby prezili, neviem preco sa im musi pchat do analu/ze by bol dobre plateny agent kgb?/nasou jedinou buducnostou je europa a rusi ked chcu mozu s celou europou robit dobry bussines... a vsetci budu spokojni az kym nepomru/ ale nie od ruskej atiomovky/....
 

 

Ficko je komunista a Putin je jeho krvná skupina a srdcová záležitosť. Takže podliezať Rusom je v jeho charakterovej výbave. Pre slušného a kultúrneho človeka je ostudou.
 

 

Pre slušného a kultúrneho človeka je hrdinom, ktorý bojuje za práva všetkých Slovákov.
 

 

Ja nechcem aby za mňa bojoval. Ako len už môže bojovať chrapúň? Chrapúň ostane chrapúňom. Takže Ficko je bojovník len za určitú preferovanú skupinu. Ostatní ten jeho boj platia.
 

 

Ale ostatných obhajuje poctivo a je ich väčšina.
 

 

Čo si len počne, keď tá jeho obhajoba a ostatné bohumilé skutky budú medzičasom patrične odmenené?
 

 

Keď budú patrične odmenené bude pokračovať vo svojej politike aj ďalšie štyri roky.
 

 

Boh nás ochraňuj. Fickove nápady by bez otrasov nezvládla ani americká ekonomika. Ale zas je pravda taká, že Ficko si to naštartoval tak, že bude kopnutý do zadku. A ešte by si mohol viac popísať o Fickových úspechoch, lebo čo nevidieť neštekne po ňom ani pes. Ba. Možné je, že často o ňom budeme počuť v čiernej kronike, kriminálna ústredňa pátra a najväčší zlodeji a gauneri Slovenska.
 

 

Máme 4. najrýchlejší rast v Európe. Za pána premiéra hovoria čísla a zvyšovanie životnej úrovne Slovákov. Mediánový priemer sa zvyšuje a to je hlavné.
 

 

Zabudol si spomenúť, že máme najdrahšie diaľnice. Tiež sa nemusíme báť, že hromadné výpovede zamestnancov nami nejako zakývu. Ficko si udržuje dostatočnú pracovnú rezervu. A aby to lepšie vyzeralo, chce ich znova poslať do školy. A v neposlednom rade, nesmieme zabudnúť na preveľký Fickov úspech v kradnutí. Neviem či je to toľko, ale keď čítam o všetkých jeho zlodejinách a ich rozsahu, však on musel so svojimi gaunermi rozkradnúť a zdevastovať aspoň 3 štátne rozpočty. Ak je to viac, nehanbi sa a pochváľ.
 

 

Načo nám sú diaľnice? Treba čítať knihy a nepotrebujete cestovať.
 

 

Veru. Netreba cestovať. Hlavne na východ, teda do Ruska nie. Ešte by nás mohlo poraziť keby sme na vlastné oči videli ich životnú úroveň. A pri poznaní ruskej mentality by sme mohli zmagoriť.
 

 

Veru,veru Fico skvele bojuje za 5 mil.dańových poplatníkov ,ktorí musia zo svojich daní vykryť ŠtBákom Širokým / držiaceho Fica za gule / účelové - aj vdaka KGB zriadeným schránkam na Cypre,N.Zelande atd ./- nevyplatenie faktúr za živnostníkmi i vykonané práce na stavbe dialnice ktorá mala byť hotová už v r. 2010....hovoria tomu rešktruktualizácia ktorú má pod kontrolou sudkyňa vlastniaca deti s Ficovým šefom SIS....
...o Kmotríkovom futb.štadione / na ktorý príde na 2-e hodiny raz do roka 8.000 ludí -viac nie ani nehovoriac ...
...príčom od Senca sa do Blavy ráno vobec nedá dostať....a v nemocniciach nemajú už ani ani na toaleťák,proičom v deťom v školách opadáva omietka na hlavy...
 

 

Nič to nemení na tom, že Slovákom to takto vyhovuje.
 

by si mohol zaliezť chlape si ako niečo čo sa prilepí na košelu anie ani a nie sa toho zbaviť. Teba to možno baví ale myslím že si psychopat a nemáš na práci nič iné ako byť prvý kto je ten najmúdrejší. Som presvedčený že nie som jediný koho se**ieš. ZALEZ!!!!!!!!!!!!
 

majklk

Zasa hrubá chyba) Len za práíva oligarchov na bohatnutie. Na svojich ficovoličov s IQ - kadí im na hlavu a tí chudáci mu ešte tlieskajú.
 

 

Pochopte veď Fico ide do Moskvy osláviť 70-e výročie odvlečenia 55.000 civil.Slovákov na Sibír slávnou SOV/červenou armádou - presnejšie SOV komunistic.tajnou službou NKVD ,ktorá hnala Červenú armádu cez SK sever.uzemie/južné oblasti oslobodzovala rum.armáda a záp.Slovensko aj US letci / mieriac na RUS a UA vojakov zákerne zo zadu bajonetmi a nechajúc účelovo vykrvácať svobodovu armádu čsl.zboru v 1-om slede na Dukle...o podrazoch SOV armády voči naši dedom v SNP ani nehovoriac /Žingor a spol./
 

 

Podľa Fica to nebolo zavlečenie, ale imigrácia za svetlými zajtrajškami.
 

A Stalin

to určte bral aj tak, že byť odvlečený do lágru ako nepriateľ a budovať tam komunizmus musia unesení považovať za česť. A keď nie, tak sú neuvedomelí a musia byť potrestaní.
 

1 2 3 4 5 6 7 > >>

Najčítanejšie na SME Komentáre