SME
Piatok, 26. apríl , 2019

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Smer je úspešný vďaka politike, nie marketingu (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť:   mínus indicator plus

 

"A Žitňanská s Beblavým viac ako dve ministerstvá naozaj neutiahnu."
Nic viac nestelesnuje biedu pravice ako vydvihnutie tychto dvoch mien, ako nejakych relevantnych osobnosti na pravej casti politickeho spektra"
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Tento článok by si mali tí tzv.lídri pravice od Figeľa, cez Sulíka až po Matoviča dať na stenu a denne ho aspoň raz prečítať. Snáď potom pochopia, akí sú amatéri.-.((( A my pravicoví voliči snáď nebudeme musieť čakať na skutočného pravicového lídra, ako kresťania na zjavenie.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ladlen

od soboty si mal byť na dovolenke v Dánsku, prial som Ti oddych a Ty si nedáš povedať. Čo to musí byť za blázna byť na dovolenke v Dánsku a tráviť čas diskusiami na Sme.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Máš kus pravdy, mal by som večer tráviť inak, ale mám problémy s nohou, takže aj debata na SME trochu zabaví. Inak tu je aspoň príjemných 22-24, pri mori dokonca chladno. Takže sme utiekli od horúčav.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ty máš problém s hlavou.

.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Dobrý je ten

internet. Predpoveď počasia pre každú dieru. Ja som na Bora Bora, počasie pod psa, klima hučí,alebo sú to Bory. Nekaz mu "dovolenku."
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nesúhlasím

s autorom. To že slovenská pravica nie je schopnä odolávať Smeru je úplne iný problém. Sú jednoducho hlúpi a niet medzi nimi osobnosti. Navyše je medzi nimi veľa extrémistov typu Sulíka, Matoviča, Hlinu a podobne ktorí zaujímajú rigídne a totalitné pozície ktoré sťažujú možnosť konsnzu a teda i spolupráce. Čiže opozícia si sama šlape na kaftan a nie je to šikovnosťou Smeru. Smer je konzistentný preto, že jeho členov stmeľujú všeľudské a všeobjímajúce hodnoty: kariérizmus, túžba po moci, po bohatstve. Každý člen Smeru vie že ak nebude držať hubu a krok príde o benefity ktoré v mafiánskom štýle politiky Smeru bohate pršia na všetkých keho členov. Je to to isté len ďaleko dokonalejšie ako to robili komanči pretože dnes sa kradne tak že komančom sa o tom ani nesnívalo. Preto je Smer jednotný a úspešný. Eufemizmy použité v článku na jeho adresu sú proste nepatričné.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Lenže to čo si napísal sa vôbec nevylučuje s autorovými slovami. Citujem "Smer je konzistentný preto, že jeho členov stmeľujú všeľudské a všeobjímajúce hodnoty: kariérizmus, túžba po moci, po bohatstve. Každý člen Smeru vie že ak nebude držať hubu a krok príde o benefity"

Také tmely má však aj mnoho iných strán. Otázkou je prečo to niektorým (Smeru) funguje, teda, že im voliči na kradnutie dajú mandát, a iným nie. A slová autora to podľa mňa vysvetľujú veľmi dobre.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Mohol to napisat priamo, nemusel mystifykovat.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

RE: "Je to to isté len ďaleko dokonalejšie ako to robili komanči pretože dnes sa kradne tak že komančom sa o tom ani nesnívalo. Preto je Smer jednotný a úspešný. Eufemizmy použité v článku na jeho adresu sú proste nepatričné."

- Absolútny súhlas. Komanči vládli vďaka ústave, SMER vládne vďaka neschopnej a rozhádanej opozícii. V princípe je to ale jedno. Podstatne horšie sú len dôsledky. Cherokee a cca 1000 jeho kolegov sa nesťažuje.
http://komentare.sme.sk/c/7730...
http://aktualne.atlas.sk/kto-s...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Je to možné sa tak pomýliť?

Dávno som nečítal toľko hlúpostí v jednom článku. Komplimenty, pán autor, že ste ničomu nerozumeli z ad hoc postupovania kaskadéra, ktorý už od roku 2006 ruinuje túto krásnu krajinu a brzdí jej vývoj.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Autor je politológ a pedagóg :-)

kompetentný Smer? Dialnice 10xpredražené, súdy, polícia prokuratúra spolitizované a nefunkčné, zdravotníctvo zdevastované, školstvo...áááá pán je pedagóóóg...školstvo..na úrovni komentátora.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Tak to vnímajú voliči Smeru. :(
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Kde sa vzal...

Tu sa vzal, v SME uverejniť takýto článok je neslýchané. Pán Hardoš, to Ste si dovolili asi PRIVEĽA. Modráčikovia nestíhajú ani oponovať.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

A jednoduchejší prosťáčkovia jasajú.

.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Nie, SMER je ukážkou toho, ako sa dá nabaliť na hlúpych ľudoch. Úspešný vďaka politike, to áno, na Slovensku. Keby takúto politiku uvidia v krajinách ako Nemecko či Nórsko, tak by sa SMER ani len nedostal do parlamentu. Ach...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

SMER oslovuje v podstate tú istú vekovú a príjmovú skupinu ako KDH. KDH dotyčných klame už 24 rokov- SMER iba 10.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

smer je úspešný

lebo vie ako na slovenskú väčšinu, ktorá túži po otcovi národa. Kedysi Hlinka a Tiso, potom krátko Dubček, nedávno Mečiar a teraz Fico. Kým sa nenájde nový otec-spasiteľ, ktorý zoberie hlasy Ficovi, terajšiemu otcovi-spasiteľovi, bude Smer žať, kradnúť a klamať ďalej. Že otcachtivá Slovač na všetkých tých svojich otcov len dopláca a prepláca, je Slovači úplne jedno. A komu sa to nepáči, hlasuje nohami: odišiel do zahraničia alebo tam poslal svoje deti. Lebo táto zažratá mentalita sa nezmení nikdy.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Presne vystihnuté. Je to tragédia ale je to tak.
P.S. Po roku 1989 už naši občania 25 rokov utekajú za hranice slobodne.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

no,

už sa opakujem a znova zopakujem - najväčšou slabinou veľkého je jeho veľkosť, lebo smer nie je silný, len je veľký z dôvodov postsyndrómu na socializmus...ale momentálne mu praje aj počasie : ficova predstava sa v dnešných dňoch plní na mape Slovenska červenou farbou - z horúčav, prosím pekne. Ale ja len, že potom prídu búrky a ochladenie.
 

1 2 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Komentáre