SME
Streda, 2. december, 2020 | Meniny má BibiánaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Hrôza z neschopnosti zastaviť znásilňovanie nemoslimských dievčat (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Sme naozaj neschopní

dokonca si nevieme poradiť ani doma. Zodpovednosť za zločiny stierame zmesou falošnej humanity, pozitívnej diskriminácie voči páchateľom trestnej činnosti, ktorých práva sa dostávajú vyššie ako práva obetí a nepochopiteľnej tolerancie k násiliu. Západná spoločnosť si neuvedomuje, že zločinec si ľudskejší prístup vysvetľuje ako slabosť. Nepotrestaní, no zjavní mafiáni pobiehajúci nielen na Slovensku, ale po celej Európe vďaka korupcii, strachu a neschopnosti medzi zložkami, ktoré by sa mali starať o spravodlivosť, vyvolávajú pocit zúfalstva a beznádeje v celej spoločnosti. A ak sa nájde niekto, kto odmieta náš moderný "newspeak", ktorý mätie pojmy a deformuje vnímanie reality, označíme ho minimálne za nekorektného a v médiách sa objaví len zázrakom. Už to vyzerá dlhšie tak, že sa žiada "tvrdý reset" celej západnej spoločnosti, o ktorý sa zrejme postará IS a tisíce jeho vojakov, ktorí už infiltrovali do Európy medzi utečencami.
 

Ktovie, čo nato vraví

Jozef Lenč ?
 
Hodnoť

Dobre napísané.

K+
 
Hodnoť

 

Hrôza by mala byť každopádne z neschopnosti zastaviť znásilňovanie akýchkoľvek, nielen nemoslimských dievčat .. je jasné, že v prípade jezídov ide o osobitný motív zo strany IS, ale ak by znásilňovali moslimské dievčatá, bolo by to menšia hrôza..? Inklinuje to k uvažovaniu typu "prijmeme iba utečencov - kresťanov" ... v utrpení sú si ľudia rovní - samozrejme, zohľadňujúc bezpečnostné riziko
 

 

100 bodov. Aj kresťanstvo má dvojaký meter.
 
Hodnoť

 

podla mna su 2 cesty
1 prehliadat, ze civilizovana Europa je nicena samou sebou - svojimi civilizovanymi zakonami
2 civilizovane zakony nemozu platit pre : IS, breivika, varouFAkiSa a pod., .... je nutne prisposobit Európske právne normy realite ..
 
Hodnoť

Svet je plný beštiality.

Beda tomu kto to sleduje a nevytesńuje. Najmä je desivé ak tú beštialitu kryjú západní politici a tým majú na nej spoluúčasť.
IS by za dva dni neexistovala-keby chceli najmocnejší tohto sveta.
A Kosovo bolo úspechom v čom? Azda v tomto ?
http://www.webnoviny.sk/svet/c...
http://www.novinky.cz/zahranic...
 
Hodnoť

Nemalio by sme rozlišovať medzi utrpením

moslimiek v balkánskej vojne či presnejšie vojne Srbov proti moslimom,ale aj nemoslimom,ktorý sa chceli odtrhnúť od Juhoslávie a utrpením jezídiek v IS . To čo dnes robia bojovníci IS s nemoslimskými ženami robili to isté aj srbský vojaci s moslimskými. Zakrývať to všetko tým,že Taci asi predával ľudské orgány je krátkozraké. Hoci ak sa to dokáže - tak isto musí byť potrestaný. Ja dnes vidím práve nerovnosť v tom,že vtedy celý svet neváhal a Srbov odôvodnene potrestal.Ale - dnes sa mu akosi do potrestania bojovníkov IS nie veľmi chce, A veru už by bolo na čase !
 


Najčítanejšie na SME Komentáre