SME
Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Smer sa chváli, ale argumentuje neférovo (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

pre mńa ako hej slovaka

bola vždy najväčšia hrozba pre krajinu - špatný vzťah s Maďarskom a aj keď to v žiadnom sociálnom balíčku nie je - za jeho schopnosť nájst dobrých diplomatov na toto a zlepšiť náš predsudkami pokrivený vzťah k Maďarom ho oceňujem - to že smeráci kradnú, a nepodporujú podnikanie súvisi s ich socialnou orentaciou a aj keď sa mi to ich hajdakanie nepáči - ale ak si to spočítame - tak jednotkou v hajdákani bol aj tak Mečiar.

Maďarskom u mňa vyhráva pred každou doterajšou vládou, a rovnako v spolupráci v rámci V4 , pomoci Ukrajine, Rumunsku, Srbsku. Diplomaciu má Fico veľmi dobre vybranú.
 

Vieš čo bača? Keď budeš cítiť, že

ti Fico pustil na hlavu niečo hnedé, mäkké a smradľavé, otvor ešte aj hubu.
 

Prečítal som

si tvoj príspevok a padľa mňa je nezrozumiteľný a od veci. Vieš nie je dôležité rozprávať ale niečo aj povedať. A ty si nič nepovedal k veci. Inak téma článku nie je nič nové. Smer ako marketingová firma vždy vo svoj prospech prekrucoval argumenty. V čase krízy boli problémy kvôli kríze a vláde Radičovej, v lepších časoch je to zásluha jeho múdrej vlády. No akože inak, predsa vláda pre ktorú je podnikateľ triednym nepriateľom musí byť tá ktorá najviac prispieva k tvorbe pracovných miest, kto by o tom mohol pochybovať že?!?!
 

...aby sme ostali pri článku

...tak argumentujete neférovo...ja si nepamätám že by bolo čo zlepšovať a naprávať po radičovej vo vzťahoch teda pokiaľ nepočítame ten klub idiotov s hzds a tankom opijankom kedy mu s úsmevom sekundovali...ak je nič nerobenie na tomto poli okrem cezhraničného chválenia si vtákov úspechom diplomacie tak nepochybne áno ...lepších by ste ťažko hľadali
 

Onééé....

a je na tom čosi nezvyklého, že Smer argumentuje neférovo, alebo mi niečo uniklo ? :-)
 

...neférovo ani nie

...ale že argumentuje :o)
 

bolo by nefér

ak by boli féroví?
 
Hodnoť

...fúha už

...sa distribuujú goebelsoviny ?...a to preceda len včil tvrdili že u nás sa budeme zaoberať voľbami až zadlhóóó predlhóóó na rozdiel od polska ktoré pre to cuklo pred kvótami :o)
 
Hodnoť

Ďaľšia ukážka

toho, čo sa stane, ak štátnu moc riadi právnik ... právnici patria iba do politiky, rozhodne nie však do riadenia rozhodujúcich štátnych funkcií ... :)
 

...nepatria ani tam

...lebo stratíte prehlad aj v tom čomu ste dokonale rozumeli :o)
 


Najčítanejšie na SME Komentáre