SME
Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Stíhanie Matoviča ako jedno z jemných znamení (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 > >>

Hodnoť

 

Matovic nesplnil svoj slub, ze da svoje "dokazy" verejnosti, tak nech je stihani za ohovaranie a verejnost by sa tym nemala vobec zaoberat.
 

Re:StefanR

Nezdá sa vám trocha, tak malilinko, kúsok neadekvátne aby ohováranie stíhala NAKA? Elita vyšetrovateľov?
Denne sa prevalí v médiach minimálne jeden smerácky superkšeft, ale nepamätám si, či som zachytil info aby elita vyšetrovateľov dala sa do vyšetrovania na základe takto zverejnených informácii.

Teda v danom prípade môže byť I.M. v kľude, lebo ak to vyšetria ako emisie či Gorilu, ešte vysúdi od nich niečo za obťažovania.
 

Vzor Fico

A Matovič si ešte môže vziať príklad od Fica, keď ho zažalovala Radičová - vyhýbať sa prevzatiu pošty. :-)
 

Konečne urobiť poriadky!!!

Už by mal zasiahnuť medzinárodný súd a urobiť poriadky s červenými aj zelenými vygumovanými mozgami!

vo svete je veľa policajných štátov...
 

dev podania...

ak sú na súde DVE podania.. tak MUSIA prebiehať nezávisle aj DVE vyšetrovania.. autor článku oblbuje.. jedno nazve stíhaním.. a druhé preverovaním.. a pritom sú v rovnakom štádiu vyšetrovania.. aj matovičove podanie na fica, aj ficove na matoviča.. ako môže jedno čakať na výsledok toho druhého?? to j len taká hlúposť autora.. na oblbovanie čitateľov.. ak matovič pravdu nemal.. tak je samozrejmé, že musí niesť zodpovednosť za ohováranie.. lebo to urobil.. ak pravdu mal.. tak neohováral a ponesie zodpovednosť fico.. len sa obávam, ž ematovič sa nechal nachytať na spravodajské hry niekym pripravené.. nečudoval by om sa, ak by tie dôkazy mal od lipšica..
 

 

matovič nikdy nemôže vyhrať, jedine vtedy ak by sa zmenil režim...
 

 

ale ani nemá čo ohovárať.. to isté urobil s procházkom.. najskôr ho nabaláchal že ved neplať všetko cez fakturu a potom to zverejnil proti nemu..v médiách.. pritom sa dopustil trestného činu navádzania na krátenie dane.. je to šašo.. to že je niekto zlodej a všetci to tušíme, ešte neznamená že sa mu to dá dokázať.. a ak to neviem dokázať, tak to o ňom nesmiem šíriť.. lebo ohováram.. musím si vybrať.. za každé psrávanie nesie každý svoj diel zodpovednosti sám.. aj matovič... aj fico..
 

 

Však ja sa nehádam, zatiaľ žiadny dôkaz nepredložil, možno aj nejaký má a zase to má načasované. Necháme sa prekvapiť. Nič to ale nemení na fakte, že aj keby dôkazy mal a vedel by preukázať, čo tvrdí, v tomto režime by sa mu to nikdy nepodarilo.
Procházku namočil do škandálu ale pri súdruhovi Ficovi by som mu aj verila.
 

 

Nech polícia s rovnakou vážnosťou vyšetruje oba prípady. Je potrebné si ale uvedomiť, že vyšetrovanie daňového podvodu v Slovenskej republike môže byť objasnené skôr ako vyšetrovanie zahraničného účtu v spolupráci s nejakým daňovým rajom bude trvať dlhšie obdobie.
 

 

Pekne napísané, skratka Matovičovi sa nedá veriť aj keď treba uznať že s tým trestným konaním by sa mohlo počkať až kým sa to vyšetrí ale zas netreba brať na ľahkú váhu ohováranie, potom by si tu už fakt každý mohol hovoriť o každom čo chce...
 

 

Su to dve samostatne podania dve samostatne konania v ktorych sa postupuje nezavisle na sebe a urcite aj inymi metodami. Nech si tu zase Shutz neprisposobuje pravdu a nevyklada zavadzajuce postupy a sposoby vysetrovania, nie je kazdy pripad rovnaky to uz by si tak rozhladeny zurnalista mohol za roky praxe nastudovat ale asi by to rozbilo jeho videnie pravdy a sposob podavania informacii.
 

 

"Matovič tvrdil, že informácie dostal do poštovej schránky, jedna je o účte a druhá o spôsobe, ako sa účet napĺňa. Niekto neznámy mu doručil 20 až 30 prefotených faktúr, blokov, objednávok, zmlúv, ktoré dokladujú, ako sa cez manipuláciu verejného obstarávania peniaze vyvážajú zo Slovenska a vraj na účet v Belize. „Ide o verejné obstarávanie v sume niekoľko desiatok miliónov eur a je to otázka posledných dvoch rokov,“ vravel."
Toto bolo zverejnene, a vraj v tom lieta nie Fico, ale Kalinak. A kedze ma Matovic u Kalinaka svojho splnomocnenca pre romsku problematiku Polaka, teda kseft, zaradil spiatocku. Preto plati to, co som napisal. Bud plati "Padni komu padni", alebo plati "Ruka ruku myje". Zatial na Slovesnku vyhrava 2. moznost.
 

uff

nazvat romsku problematiku ako kseft chce uz dostatocnu davku 'inteligencie' . alebo je pan vasnivy hubar?
 

chronos

si si zistil, koľko milionov euro ide na rómsku problematiku každoročne?? je to kšeft ako každý iný.. naši politici nemajú zábrany.. a preto to nazval správne.. ty si budeš ukrajovať z penez na rómov a mna necháš na pokoji.. to je to ruka ruku.. ak si náhodou nepochopil.. oni tí politici nie sú vôbec nepriateľmi.. ako sa ukazujú na verejnosti.. v súkromiach majú aj spoločné obchody a kšefty.. v roku 2014 to bolo okolo 32 milionov euro... máš teda predstavu žo toto môže alebo nemôže byť kšeftom??
 

 

Doteraz pre prekeltovali z romskych penazi 600 mil eur, ktore len zlomkovo sa dostali k romom. V tomto programovacou obdobi t.j. 2014-2020, je to 380 mil eur. Dostatocne sumy na pokusenie, hlavne ked okradanie najchudobnejsich je najlahsie...
 

 

Tu je na mieste uvažovať nad tým, ako zefektívniť peniaze určené na rómsku problematiku. Všetko je o programe a jeho následnej kontrole.
 

 

Zdá sa nám to veľmi neadekvátne. V tomto policajnom štáte ovládanom smeráckou bandou je možné všetko.
 

 

Kým sa politika bude zaťahovať do práce polície a prokuratúry, bude výsledok nebude dobrý. NAKA musí vedieť ako s trestným oznámením naložiť, vypočuť svedkov, vyžiadať listinné dôkazy... a až následne bude vedieť aký postup ďalej navrhne. Určite to nebude žiadny pokyn od politikov.
 

Elita vyetrovateľov v NAKA_?

Hlboký omyl.
 

Re:zvukárinštalatér

Ako že nie je elita v NAKA? Aj to tvrdí osoba zodpovedná za "skartovanie" Gorili (mimochodom tento akt ho pravdepodobne vyniesol až na dnešný flek), tak to buď:
- a) musí byť pravda všeobecne platná (lebo aj strana a vláda tak vraví)
alebo :
- b) nie je to úplne pravda, ale v tom prípade treba veriť bodu a)

p.s. hore kexo60
"dev podania...ak sú na súde DVE podania."
tie podania nie sú na súde. Podstate prpblémika je v diferencovanom prístupe orgánov (nie tých medzinožných) k ním. Zatiaľ čo "oznamovateľa" urgentne šetrí NAKA, možná "zlodejina" tíško búva, čert vie kde. (čert != preceda Vlastnou hlavou, alebo aj hej).
 

1 2 3 4 5 6 > >>

Najčítanejšie na SME Komentáre