SME
Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Miliarda vo vašich rukách (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Ako by som naložil s tými peniazmi ?

Založil by som stavebnú firmu, podplatil by som potrebný počet štátnych úradníkov, ktorí by mi dohodili štátne zákazky na výstavbu diaľnic. Dodavateľom, subdodavateľom a mnohým iným okolo toho by som 4-5 rokov nezaplatil ani halier a potom by som išiel do reštrukturalizácie. Väčšina štátnych peňazí by mi ostala ako čistý zisk. Také ľahké neviete ?
 

Táto parketa je už

obsadená, skús niečo iné.
 
Hodnoť

 

O tom treba diskutovať p. poslankyňa nie o zopár imigrantoch, ktorí sa k nám vôbec nehrnú. Treba hovoriť o tom kde sa prepadli stámilióny EUR, ktoré prechádzali paprčami Smeru. To by v prvom rade malo zaujímať voličov a nie imigranti, ktorí sú problémom hlavne pre Nemecko, ale nie pre nás!
 

Paprce SMERu

Volicom SMERu je jedno, ze zmizli prachy. Oni maju ine priority (kazdy den min 10 hod plechovy ksicht v TV a pod.). Ale k veci: miliarda EUR? Vrazil by som ich do hladania cloveka, ktory by sa konecne zoci.voci postavil tomu krepanovi Priemerovi a natrieskal mu vsetko v priamom prenose do ksichtu!!! Jeho predpoklady: vzdelany, uspesny (nie politik, ale USPESNY!!!), zhovorcivy, prijemny a hlavne: MORALNE CISTY, NEVYDIERATELNY!! A na nom by som postavil zmenu politiky SR tak, aby uz konecne nezmizli kazdy rok min 2 mld EUR v kadejakych podvodoch. Len to nie je vydavok statneho rozpoctu (ako napr. kupa draheho bytu pre vojenske spravodajstvo a jeho nasledny predaj za par grosov "uspesnemu" SMERakovi...)
 
Hodnoť

konecne relevantna tema v tomto marazme

kazdy točí len o migrantoch (ktorí tu nie sú) ale o tom, kde vláda dáva peniaze a koľko nikoho nezaujíma. A to vraj OLaNO nemá odborníkov a dobrých politikov :-)) síce som ich nevolil, ale ak ma presvedcia odbornými clánkami budem zvažovať, lebo už mam tychto blábolov zo vsetkych politických strán plné zuby...
 

Celkom by sa hodil

ako pomôcka aj návrh autorky. Alebo sami v tom oľane nevedia, keď sa pýtajú?
 
Hodnoť

Čo by som s tou miliardou robil?

Vrátil by som ju ľuďom, ktorým bola vzatá. Taký som ja čestný pako.
 


Najčítanejšie na SME Komentáre