SME
Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Oslavy novembra skončili. Vďaka Zemanovi možno navždy (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

Veľmi smutné,

nenachádzam slov. Ale predsa len pridám otázku. Využivať strach a podnecovať nenávist, kam nás to naši politici ženú?
 

len tam

kam sa ludia nechaju zahnat...
 

M.Zeman bielym koňopm Putinovho KGB

Vážený pán autor príspevku,citujem Vás :"pre vás je November 1989 azda najdoležitejší sviatok "
A v tomto je zásadný problém !!
10 mil.Čechov a 5 mil.Slovákov si totiž vč.Vás dodnes zrejme plnohodnotne neuvedomuje,že November 1989 bol od čias komunistic.puču vo Febr. 1948 najlepší obchod trhového krídla KGB a čsl.kom.tajnej služby ŚtB.
Ek.udalosti po Novembri 1989 boli iba logickým vyustením /pokrač./ udalostí Novembru predchádzajúcim.
prečítajte si knižku :"Banda zlodejov " z vydavatelstva Gorila.sk sit. na nám.SNP

Ano možeme cestovať,podnikať,voliť ale to može v rovnakej miere aj hociktorý Moldavčan,Čukotčan alebo Sibírčan,pričom ani v Rusku resp. Moldavsku prakticky žiadna uličná "revolúcia" neprebehla .
RUS mocní totiž nemal žiadny problém z večera do rána preradiť pravidlá hry zo socialistic.ekonomiky na kapitalistickú nakolko radový Rus so svojim prepitým mozgom si to ani neuvedomoval..

Kdežto agenti KGB šef feder.ŠtB gen.Lorenc,R.Hegenbart- ved.13. odd.UV KSČ,feder.GP gen.Pješčak a další ktorí nekompromisne presadili napr. vo Febr.1990 Mečiara do f. MVa ako aj z KGB v r.1983 zriadeného Prognostic.ústavu Klausa- v jeho kancli na Prognostaku od r.1987 sedel ag.KGB Karel Koecher- ,Miloša Zemana ,Dlouhého,Komárka,Tŕísku - ag.ŠtB - otca Kuponky ,T.Ježka,Kočárníka,Dybu,Stráského do vrchol.ek.pozícií vo feder.vláde pod kontrolou KGBáka Ćalfu ..
.. si velmi dobre uvedomovali,že postaviť sa pred národ so slovami:vážení socialistic.riad.ekonomiky je nefinkčné musíme preradiť na štandart.kapitalistic.model nakolko nič efekt.zatial ludstvo nevynašlo ..
.. preto zinscenovali masaker na Národni Tride a vnútili nám pocit,že my sme si tú zmenu na uliciach koncom Novenbra 89 vybojovali a držia nás v tom dodnes...

Vy si snad nemyslíte,že keby študenti nezorganizovali 17.11.1989 pochod z Albertova na Vyšehrad tak by sme tu boli dodnes zadratovaní smrtiacou el.napustenými drátmi a Fico by sa hrdil členstvom v KSČ dodnes..ved tomu neuverí ani najhlúpejší Ficov volič...

Miloš Zeman/kampan mu financoval Jakunin /,ale aj V.Klaus,V.Mečiar,R,Fico a další / ako logicky vyplyva z horeuvedeneho / boli a sú odjakživa bielymi koňmi Putinovej KGB .

Bývalé ZSSR / dnes Rusko / ked sa v r. 1989 ek.prepadalo nás vtedy odhodilo..ale istilo sa..istilo..bohužial,bohužial..
 

 

Prečo si radšej v kľude neužívate dôchodok? Takéto stresy za internetom si zbytočne vyrábate, pritom ste mohli byť radšej v prírode na prechádzke.
 

No to sa Vám teda podarilo...

toľko somárin pokope len tak niekde nevidíš. Pokojne oddychujte a nemiešajte sa do toho čomu zreteľne nerozumiete a len si vylievate zlosť.
 

 

Pochodovať po uliciach proti moslimom, aby po nich niekto nechcel skladať účty. Lebo kto by chcel,od Najväčšieho Ochrancu Slovákov aby vysvetľoval, ako za 4 roky zlepšil zdravotníctvo a školstvo.
 
Hodnoť

Len malá oprava

Do nášho prezidenta Kisku pred rokom nikto vajcia nehádzal. Naopak, zožal tam spolu s prezidentom Nemecka Gauckom potlesk.
 

V prípade Kisku by to bola škoda tých

vajec. Zeman si aspoň povie to,čo si myslí.Ale tento tu ,nevie povedať ani vlastný názor. Iba opakuje to,čo mu nešepká nejaký Bútora,alebo Mazák.Proste nula.S nulovými kompetenciami.A s nulovou zodpovednosťou.Jeho momentálnou starosťou (podľa dnešnej zprávy SME)je to,že vraj treba súrne vymeniť dlažobné kocky na nádvorí Grassalovichvho paláca.Dosť trápne a úbohé na prezidenta.Ale čo už,keď mu nedajú nejakú zmysluplnú agendu.
 

s nulovou zodpovednostoťu na 5 r.

chcel byť aj Fico no ale nevydalo, málo Slovákov obdivujúcich Fica s bydliskom v Rakúsku
došlo na voľby alebo si iba zaspal ?
A tie jeho dva kusi asistentiek poradkyne na všetko sa tak tešili.
No držať iba palce dnes už nestačí.
 

Tie dve držali

iba palce? Či proste len (po)držali?
 

 

Prečo si myslíš že prezident rieši iba dlažobné kocky? Je to pomerne jednoduchý spôsob rozmýšľania, že ak nevykrikuje do sveta bludy ako ten low-life Zeman a akurát sa na SME objaví článok o dlažobných kockách, tak automaticky nič iné nerieši. Heeee :-D
 

Tak aspoň jednu zmysluplnú vec,ktorú

teraz pán prezident Kiska rieši,by som poprosil.Ale konkrétne.Ďakujem.
 

 

Taky moralny suteren ako ty nema sancu pochopit vyznam Kiskovych slov. Ty rozumies len buranom a zlodejom ako je Fico, lebo ich kriminalne spravanie je tvojmu srdcu blizke. Ach, kiez by vas agresivnych darebakov uz na Slovensku ubudalo, nech sa krajina moze konecne nadychnut.
 

bohužiaľ,stále nechápem "význam slov",že

na nádvorí Grasalkovichovho paláca treba vymeniť dlažobné kocky.Skutočne nechápem.To je snáď parketa správcu toho objektu,ale rozhodne nie pána prezidenta.To považujem naopak za dehonestujúce samého prezidenta.
 
Hodnoť

Táto groteskná postava

v roku 2018 už kandidovať nebude, alkohol si asi vyberie daň alebo mu to celkom zahrabe. Už dlho je v zahrievacom kole. Možno Česi zmúdrejú, ktovie.
 
Hodnoť

A čo vlastne by sa 17.novembra malo

oslavovať ? A prečo,pýtam sa ? Ale k veci.Keď niekto chce oslavovať Miloša Zemana,tak nech ho oslavuje. O tom je predsa demokracia.A kto si myslí opak,tak nepochopil zmysel tej revolúcie.
 

 

Určite, kto chce Zemana oslavovať, nech tak činí. Problém je, že Zeman (jeho úrad) zablokoval Albertov pre študentov, ktorí tak nejako k tej revolúcii významne prispeli. Problém nie je to, že niekto oslavuje Zemana, ale to, že tým, ktorí ho neoslavujú, bolo právo vyjadriť názor upreté.

Ale toto je možno technický detail. Obsah Zemanovho preslovu a skvadra, ktorou sa tam obklopil, je vážnejšia vec.
 

z toho co vystraja zeman mi zily

potrhalo. to co vystraja grco mi je fuk ... ci to mam naopak?
 

Omyl.Nezablokoval.Išlo o to,kto si na

Miestnom Urade,kde Albertov miestne patrí,objednal zaujatie verejného priestranstva ako prvý.Zrejme to bola Prezidentská kancelária.A ako prvá teda mohla v daný deň použiť priestor pre svoju akciu.Čiže,to,že predbehol" študentov",bola len a len šikovnosť a prezieravosť jeho kancelárie.Naopak,"študenti",tak,ako obyčajne to majú vo zvyku,zase raz niečo podcenili a zanedbali.
 

schiza?

precitaj si svoj príspevok. Najprv nevies co oslavovat a potom pises ze niekto nepochopil zmysel revolúcie...
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME Komentáre