SME
Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Smerom zaočkovaní. Bez vakcín pre najmenších (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Kreativita a samostatnost su v SME uz neziaduce? Dnes uz treti prispevok k tejto teme.
To vecer dostavate vsetci zadania ako v skole?
Neuvedomujete si ze ak budete csetci tocit o tom istom v tie iste dni, ze je to nudne?
 
Hodnoť

Toto je pre

bolševického populistického nýmanda Robbera Fizza typické - jeho priamy podriadený nerobí to čo má, ale keďže ide o batolatá a teda nevoličov, SMERácku chamraď to absolútne nezaujíma.
 
Hodnoť

Vážený pán redaktor Márius Kopcsay,

v článku píšete "V rámci ochrany obyvateľstva premiér a jeho kolegovia očkujú verejnosť látkou vyvolávajúcou strach z utečencov a nenávisť k iným národnostiam či vieram. A už dlhší čas má časť spoločnosti naočkovanú až prílišnú zhovievavosť k nezodpovedným politikom."

Dovolím si Vám oznámiť takto verejne, že v časti "...že sa rozhnevané mamičky vyberú protestovať do ulíc alebo s plačúcimi bábätkami na rukách budú..." sa mýlite, keď píšete iba o mamičkách. Je zrejmé, že Vám oznámim Vami doteraz netušenú skutočnosť, ale bábätká (spisovne "lezúni") majú dvoch biologických rodičov - majú aj oteckov.
Tým, že v článku píšete IBA o matkách, ktoré bojujú za zdravie a za život detí prípadnou formou protestu v uliciach a pod., tým čitateľom Vášho článku a verejnosti vôbec, podsúvate informáciu, že otcovia nie sú tak dobrými rodičmi ako matky. Takýmto Vašim konaním robíte presne to, čo vyčítate našim politikom, ktorých sa týmto príspevkom vôbec nechcem zastávať.

Vašim článkom diskriminujete otcov, pretože verejnosť očkujete látkou vyvolávajúcou strach z otcov a nenávisť ku každému, kto nie je matka.

Keď je verejnosť takto očkovaná médiami, tak potom nie je divné to, že otcovia musia bojovať za svoje základné práva, ako je napríklad to, že riaditelia a riaditeľky škôl ignorujú otcov pri zápisoch detí do škôl http://www.otcovia.sk/zapisy-d...

Pán redaktor Márius Kopcsay, čo tak najprv pozametať pred vlastným prahom (naučiť sa písať nediskriminačne a bez snahy vyvolávať nenávisť k otcom) a až potom sa začať pozerať cez plot na susedov prah???
 


Najčítanejšie na SME Komentáre