SME
Pondelok, 23. november, 2020 | Meniny má KlementKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Balkónová scéna ukázala, že Smer diskusii neverí (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť

Prvýkrát

s Kepplovou súhlasím bez výhrad.
 
Hodnoť

Ani nikdy neveril

Čím viac sa v parlamente bude diskutovať a nie valcovať, tým budeme k demokracii bližšie.
Taktiež možnosť neodsúhlasiť program väčšinou pri zvolaní parlamentu menšinou by malo byť mimo zákon
a malo by to byť priamo v ústave.
Podobne obmedzovať dĺžku príspevku poslanca by malo byť mimo zákon.
To nie je vecou rokovacieho poriadku ale neústavnosti.

Jednotnosť (riadená palcom) ktorá sa zrejme páči voličom Smeru je cestou k diktatúre.
 
Hodnoť

 

Fico vytahuje posledne tromfy, vypustili na nas dochodcov :(. Historia sa opakuje dokonale.
 

Neviem či

"vypustenie dôchodcov" je nejaký tromf Smeru. Dôchodcovia sú niekde na posledných miestach záujmu Smeru. Za 4 roky vládnutia dostali dôchodcovia okolo 26 Eur vo valorizácii. Ich dôchodky k priemernej mzde klesli na 44 %! dôchodcovia nemajú byť za čo Smeru vďační. Navyše od budúceho roka sa má "zvyšovať dôchodok" podľa tzv. dôchodcovského balíčka, čo bude ešte menej ako doteraz. Možno, že starenky a starčekovia nepochopili a nechápu ako ich Smer každoročne okráda o dôchodky, ktoré každým rokom strácajú...
 

Súhlasím s tebou,

nemajú byť za čo vďační (okrem niektorých, samozrejme). Problém je v tom, že oni (ony) o tom nevedia, alebo aj vedia, ale potom sú ... . To "vypustenie" dôchodcov je ďalším zo súčasných zúfalých krokov strany a vlády, ako vybŕdnuť zo šlamastík, ktoré si sebe a aj nám ostatným za čas svojho osemročného bašovania narobili. Je na voličoch, aby sa situácia za štyri roky nemusela opakovať.
 

Vyzente nas,

nakopte nas do zadku, my sme za zenitom. Vy si robte poriadky. Ak na to mate.
 

nikto vas nakopat nechce

tu sa len hovori o primitivizme strany Smer, ktory zneuzil mnohych dochodcov, casto uz dementnych, a napchal ich do parlamentu, aby tam nemali pristup ucitela. Naozaj podla ubohost
 
Hodnoť

Štátostrana sa už dávno "necíti".

Dovolím si dve vety v článku trochu poopraviť, sú to tie dve vety na konci, že SMERu ide len o " vládnutie. A snaha o ďalšie vládnutie." SMERu ide len o "ovládnutie a snaha o ďalšie ovládanie." Toto sú následky vládnutia jednej strany, ktorá nemá vonkajší korigujúci faktor (opozíciu a nefunkčné príslušné štátne orgány a inštitúcie) a dovnútra samoregulácia bola od začiatku nefunkčná.

Obdiv voči Bielorusku, ktorý vyslovila poslankyňa Smeru Mária Janíková pred českou poslankyňou asi nebol len tak náhodným breptom ale vnútrostranícky princíp, na ktorom je táto vládna strana založená - vodcovský princíp - má hlboké korene a vyslovená koncovka "Načo vám je sloboda?! dotvára vzťah tejto štátostrany k demokratickým zásadám a ľudským právam a slobodám.
 

 

Sledovala som až do polnoci na internete a chápem, že toto Smer nemôže vysielať. Ľudia by sa veľa dozvedeli..
Zaujalo ma, ako poslankyňa Nachtmannová komentuje každého, kto si dovolil vystúpiť, no spôsobom - "my tu na teba máme toto ...". Nič k diskusii, iba k tomu, čo na dotyčného majú, ako ponížiť, zosmiešniť, zhodiť..atď oponenta jedinej skvelej strany. Smer sa v tom už dobre vypracoval a zviditeľnil. Potom som si vyhľadala jej meno na internete a dozvedela som sa, že vyštudovala Bieloruskú univerzitu v Minsku... Signifikantné.. ďalší človek, ktorému je zrejme i sloboda a ľudské práva ukradnuté, nielen zdravotníctvo a školstvo..
 

to fakt?

nejaká smerácka pizza vyslovila obdiv Bielorusku ?
 

 

hej poslankyňa
 

Smer je skutočne zberba hlupákov

Smer je skutočne zberba hlupákov
 

...

nie, smer je banda prefikanych hajzlov,.. ich volici su hlupaci.
 

***** sú , o tom niet pochýb

ale musia byť tí í ich rádoví tupci, čo nemanažujú tie biznisy aj blbí, keď reagujú kladne na Bielorusko, ako tá poslankyňa. Nakoniec, poznám viacerých Smerákov, v každom prípade má každý z nich v sebe nejaký druh obmedzenosti. Poznám aj Smerákov, ktorí sú smerákmi iba z prospechu, presne tak, ako boli niektorí v KSČ iba z prospechu a kariérnych dôvodov.
 

...

jasne mas pravdu, ja som mal na mysli skor stranicke spicky.. tych pokemonov co len tlacia tlacitko neberiem vazne
 

ja sa tých pokemonov

ja sa tých pokemonov snažím tiež nevnímať, len strašne to človeka naštve, keď priemerní chumaji bez potrebného vzdelania, hodnôt, skúseností a andhľadu, ktorí sa stali poslancami, spolurozhodujú o charaktere krajiny. Takí tupci by mali mať nejakú vnútornú brzdu, pokoru a hanbu, ktoré by ich nasmerovali tam, kam patria, teda na nejaké málo významné pozície bez dopadu na obyvateľstvo...Veľmi slabí sú však aj mnohí poslanci v iných stranách.
 

1 2 3 > >>

Najčítanejšie na SME Komentáre