SME
Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Mýty o tom, že voliči majú krátkodobú pamäť (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 > >>

Hodnoť

Beáta

nemám Vás rád za Vaše názory, ale dnes máte úplnú pravdu. Poďme potiahnuť tie nitky a urobme z pána Kotlebu premiéra. Viem, že je to zatiaľ asi nereálne, ale dokážeme ho dostať aspoň do parlamentu, aby jeho múdry hlas bol počuť aj mimo Banskej Bystrice. Po komunistoch, modrých a červených zlodejoch si Slovensko zaslúži zmenu a tou najlepšou bude pán Kotleba a Ľudová strana Naše Slovensko. Nenechajme si krajinu ukradnúť zlodejom, neprispôsobivým a slniečkárom!
P.S. pani šéfredaktorka dúfam, že v duchu demokracie a slobody slova sa môj príspevok záhadne nestratí.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

Erno

Kvalita tvojho príspevku, ako aj tvoj slovník je záruka toho, že ak ty a tebe podobní "intelektuáli" budú cítiť nadradenosť aj pri demokratických voľbách, tak sa zlodejov, dobrodruhov a bláznov v politike nikdy nezbavíme. Slovensko je vďaka takým zaslepencom a mentálnym obmedzencom ako si ty aj 25 rokov po "revolúcii" ďaleko za vyspelým svetom a preto treba voliť rozumom, aby sme sa pohli z miesta. Goríl ti bude ľúto, možno sa s tebou aj delia o omrvinky, ale skús raz myslieť nielen na svoj žalúdok, ale aj na budúcnosť svojej krajiny. Teda ak ju ešte považuješ za svoju.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

Neboj sa viacerý myslíme na budúcnosť svojej krajiny a preto nemôžeme dovoliť aby nolo naše drahé Slovensko zaplavené arabskými prisťahovalcami. Práve tí čo budú voliť Kotlebu myslia nie na svoj žalúdok ale na dobro pre Slovensko, to si zapíš.
 

 

" a preto treba voliť rozumom"

To myslíš takýchto vymetencov? :
https://www.google.sk/search?q...
 

 

Pokial viem, tak to, co myslis, sa nevola premier, ale Fuhrer... tak si to zrovnaj v tej nacistickej kotrbe.
 

problém ko kotlebizmu

by možno išlo vyriešiť väčšou vaňou
 

 

Marián na to ešte nemá ale časom dúfajme že to príde ....

potrebuje vytvoriť systém na to aby sa dokázal obklopiť ľudmi ako on a nemusel siahať po ľuďoch ktorých osobne pozná ...

Ja osobne mu dávam šancu ... môj hlas dostane a želám si aby vstúpil do parlamentu a učil sa ďalej
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

aj môj hlas dostane, lebo už mám plné zuby zlodejov, tajtrlíkov a dúhových zlepencov
 

Chlapče, ty si sa kedy narodil?

A dával si vôbec pozor na tých hodinách dejepisu? Mám pocit, že veľa toho si na nich nepochytil.
 

 

Keď tu vypisuje, zrejme sa narodil dosť dávno na to, aby aspoň z rozprávania rodičov vedel, ako funguje budovanie komunizmu, ako funguje privatizácia, ako funguje budovanie sociálneho štátu, ako funguje budovanie modrého štátu...
 

Najprv si naštuduj niečo z minulosti,

ako to dopadlo,keď niektoré krajiny Europy ovládli fašisti.Keď budeš behať za pár rokov zavšivený po zákopoch už bude neskoro.
 

a ktorych myslis?

hnedych ci cervenych?
lebo akoby ich jedna mater mala.
tribuny, hesla, koncentraky, vesanie ludi za iny nazor, strielanie do hlavy na hraniciach, hnede ci modre kosele, cervenu farbu krvi na hakenkrajci ci na hviezde... proste skoro na nerozoznanie.proste LAVICA. socialisticka a robotnicka LAVICOVA strana, jedna aj druha, hneda aj cervena.
len sa tu ktosi stale pohorsuje vylucne nad hnedymi, ale cervenych volia do parlamentu. fasisticky mein kampf je zakazany, fasisticky kapital ci leninove spisy bezne v knizniciach, obe ideologie su nasilnicke, fasisticke a vyvrazdili miliony ludi. pritom plati:
Dňom 1. septembra 2011 vstúpil do platnosti pozmeňovací návrh, ktorý predložilo do pléna 31 poslancov, kde v článku 1 II. sa za bod 44 dopĺňa nový bod 45, ktorý znie: za § 422c sa vkladá § 422d, s textom v ktorom sa oznamuje, že popieranie, spochybňovanie, schvaľovanie alebo snaha o ospravedlňovanie zločinov režimov založených na komunistickej či fašistickej ideológii sa bude trestať uväznením na šesť mesiacov až tri roky.
divny to stat... v ktorom neplatia zakony a toleruje sa obhajovanie fasizmu, najma toho cerveneho.

mimochodom - ten kotleba a jeho partaj, to je cosi ilegalne, v podzemi? ci riadne registrovane a povolene ministerstvom vnutra?
lebo ak ano, tak klamete. a je to uplne normalna a standardna strana. no - ked im dalo registraciu samotne ministerstvo... ci aj to je podla niektorych fasisticke a podporuje, schvaluje fasizmus...? ci ak jeden, potom musi aj iny...?
 

Fašisti sú hnedý ,komanči červený...

je to jedna banda,ktorá oslovuje tupcov.Dnes sa" pohoršujem "nad hnedými,pretože dnes tupci volia hnedých.
 

Kotleba (a nieje to iba o ňom)

je trochu kontroverzná osoba, no nemožno mu uprieť, že v niektorých veciach mu mnohí fandia oprávnene. Nemyslím teraz gardistov, ale tých, ktorým je sympatický jeho názor k eurofondom, prípadne migrantom, či “kultúre”. Problém je, že keď napr. Slniečkárom....vadí jeho postoj k mimovládkam, tak neobhajujú svoj postoj konštruktívne, ale napádajú človeka za veci, ktoré niesú témou diskusie, teda napríklad, že nosí čižmy. No keď som ho videl v tv debate, bolo mi jasné, že to nieje môj človek.
Zaujímavé je, že ani nadávanie do bývalého komunistu nie je namieste, keď nám ten človek zachraňuje život či dáva prácu. (Trebárs i Mečiar, kým tlačil tú káru správnym smerom). Zato človek s akoukoľvek minulosťou je nebezpečný, ak pácha zlo teraz. Poznáme sklamanie z Mečiara, Kňažka, či Freša… Obdobne nemusím Fica, ale keď povie, že dva krát dva sú štyri tak mu musím dať za pravdu i keď volím pravicu. On to povedal i v súvislosti s utečencami no zlízol prezývku populista. Pravicu vtedy akoby nezaujímal volič, ani osud či smerovanie Európy a preto z princípu negovali všetko od Fica. Je pravda, že ich to naučil, ale čakal som od nich viac. Aspoň načrtnutie, ako riešiť tento problém, určitú víziu, lenže oni nenechajú predsa Fica, aby od nich odpisoval. A strácali body u voličov, pretože voličovi neponúkli lepšie riešenie.
Zato jednoduchému voličovi stačí zistiť že jeho vzor má rovnaké názory napríklad na pivo, či sociálnu politiku a automaticky ho dáva na roveň boha a nevidí, prípadne prepáči všetky prešľapy. Bolo by ideálne mať boha, ale žiadny nieje. Musíme sa spoľahnúť iba na rozum a veriť v to, že pravicové strany správne rozhodnú o prioritách a neutopia Slovensko v hlúpostiach ako vatikánska zmluva...
Cez to, že som písal, že ľudí treba posudzovať podľa momentálneho stavu a čo bolo to bolo, treba byť ostražitý a nezabudnúť napríklad Nemcom dve svetové vojny. Aj oni sú v mnohom dobrí, no nezabúdajme, že nie neomylní. Na 60 miliónov obetí sa nedá zabudnúť.
 

 

Nikto neneguje fica bezdôvodne. Kde asi sa ta animozita za trie rky nabrala, iba tak?
U pána fica dvakrát dva sú štyri práveže neplatí. On má jednu pravdu pre EÚ, druhú pre svjich vyvolených a tretiu pre plebs = nás, väčšinu obyvateľstva, z ktorého veľká časť mu to papá.
Mečiar nikdy káru netlačil!! Ale vedel sa tváriť , že ju ťahá, dokonca správnym smerom, čo nebolo nikdy. Dotiahol nás na pokraj Európy. Teraz v nej sme, no hrozí, že fico nás od nej odreže.
Som úplne jednoduchý volič a je mi šumafuk, čo ktokoľvek pije, či je to cola alebo pivo - pokiaľ mu pitie nebráni vykonávať funkciu a nie je spojené s gorilami.
S názortom na vatikánsku zmluvu súhlasím.
 

 

*** (príspevok neporušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

1 2 3 4 > >>

Najčítanejšie na SME Komentáre