SME
Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Koniec starých časov, začína sa solídna neistota (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

"V krajine totálne závislej od vývozu automobilov, v krajine, ktorá by bez EÚ bola sociálno-ekonomicky kdesi na úrovni Bulharska alebo Srbska, nemajú ľudia základné tušenie súvislostí." Myslím, ze tá osvetová práca sa zanedbala hned na zaciatku - pred vstupom, pocas vyjednávania prístupových podmienok ako aj pred referendom o vstupe a teraz len nesieme následky toho, ze sa na to tak politické strany ako aj obcania sami vybodli. To stále opakované nadávanie na "Brusel", akoby to bol nejaký sedemhlavý drak a malé Slovensko nejaká nezná princezná v zajatí a to uz takmer 12 (!) rokov od vstupu vypovedá o ludoch, ktorí to robia, aj o ludoch, ktorí s tým majú nieco robit a nerobia. Ten plosný nezáujem o správu vecí verejných je donebavolajúci.

Len pre zaujímavost:
Zaciatkom leta 2015 prebehla v Rakúsku podpisová akcia za prijatie ústavného zákona o vystúpení R. z EÚ, na ktorej sa zúcastnilo 4,2 % oprávnených volicov (http://www.euaustrittspartei.a...).
 
Hodnoť

To že najpravdepodobnejšia koalícia

je SMER, SNS a Kotleba je teda pekná hlúposť. A mali by iba 78 poslancov, čo je na stabilnú koalíciu málo. A dávať skoro rovnítko medzi dnešnou SNS a Kotlebom je ďalšia hlúposť. Kotleba by ani nikdy do koalície so Smerom nešiel, a ani prezident by takú vládu nevymenoval. Práve kvôli takýmto hlúpostiam ako sú v tomto článku získavajú body exoti ako Kotleba. Ešte je iba 2 dni od volieb a novinári sa nijak z toho nepoučili a trepú takéto nezmysly čo sú iba na škodu veci. Ale hlavne že to národ ohlúpol. Tento článok je ozajstné dno žurnalistiky.
 


Najčítanejšie na SME Komentáre