SME
Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Eurovízia: počas pípania zanechajte odkaz (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

no, ...

šak dobre. videli sme festival politickej piesne. nevadí. Zvykli sme si. A bude horšie. Ale doplním autorku: nespochybniteľným faktom je, že stalin deportoval krymských tatárov, ako dievča správne píše. Ale dievčina asi nevie, prečo ich deportoval: krymskí tatári za druhej vojny bojovali po boku vermachtu proti ZSSR. Kde je píŕíčina a kde následok nemáme právo hodnotiť. Avšak v tomto, no ... periodiku, ktoré nenechá nitku suchú na slovenskom štáte pre jeho kolaboráciu s nemeckom nespomenúť rádovo väčšiu kolaborácu krym. tatárov s tým istým nemeckom ,mi pripadá ako politikárčenie, alebo ako síce zarážajúca, ale na týchto stránkach často videná zadubenosť.
 
Hodnoť

Po mame Arménka

a nespievala o genocíde Arménov, čo je o pár levelov silnejšie kafe....hmmm
 
Hodnoť

mne tie pravidlá pripomenuli jednu akciu

v ZOO pred pár rokmi promoval svoju značku výrobca fototechniky. Súťažilo sa o najlepšiu fotku z určitého počtu stanovíšť urobeného ich objektívom. V pravidlách jasne uviedli, že iné fotky sa hodnotiť nebudú. Hádajte, aká fotka vyhrala. Samozrejme tá, ktorá zo stanovišťa ani ich objektívom urobená nebola.

Pravidlá Eurovízie sú skutočne na zamyslenie. Prečo sa tam hrabú tí, ktorých pravidlá diskriminujú, nechápem.
 
Hodnoť

Rusi dostali papať.

Tak im treba, okupantom.
 

No.A práve pre takých,ako si Ty,je tu

tá súťaž politickej piesne Eurovízie.Pre nikoho iného.Len pre presne takých,ako si Ty.Pretože,čo len priemerne inteligentný divák,si z tej politickej frašky nepozrie v TV ani minútu.
 


Najčítanejšie na SME Komentáre