SME
Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Bez gazdu (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Rozklad a smrad.

Sieť bola už od svojho vzniku od svojho vodcu malomocná a zároveň schizofrenická. To čo predvádzal ich vodca malo všetky znaky rozkladu a závažnej psychickej poruchy. Rýchlosť týchto procesov po voľbách skôr vyvoláva otázku, ako vôbec mohol tento politický bezobsažník tak dlho vydržať pokope. Ruky a nohy odpadli ako prvé, teraz sa už vyvrátila aj samotná hlava. Z mŕtvoly si iné politické mŕtvoly, ktoré to tiež o sebe ešte nevedia vyberajú použiteľné orgány, ten si zoberie päť prstov a niekomu inému ostatnú dve pinocchiovské uši. Všeobecne sa šíriaci smrad však ostáva a len dokazuje ďalšiu pravdu, že ten kto sa chytí h...a, bude smrdieť tiež. Niekomu to nevadí, lebo žiadne prachy nesmrdia.

PS : ak náhodou motyka vystrelí a vodca sa stane sudcom všeobecného súdu EÚ, tak nám ostáva dúfať, že sa mu opäť nepodarí aj tento podobným spôsobom nainfikovať.
 

 

Človeka neznalého pomerov by mohlo prekvapiť, ako pohotovo sa do tohto politického konfliktu zamiešala Slovenská advokátska komora, ktorá stihla Procházku nominovať priam bleskovo po jeho konci v Sieti. Dokonca v tejto rýchlosti predbehla Procházku, hoci ten zdrhol z vlastnej strany v rekordne krátkom čase po voľbách.
Ale vzhľadom na to že táto inštitúcia dodala Ficovi do čela ministerstva spravodlivosti Boreca, sa až tak veľmi čudovať netreba.
 
Hodnoť

cierny peter ostal brecelymu

na krku rozpadnuta sietka
so zvyskami hydiny, pritom
sa pasuje za manazera, az krizoveho
a nie politika, pravdaze ako minister
skoncil
prekvapujuce je, ktory dobrak ho
navrhol za precedu a vacsina okamzite zvolila
vyzera to na pripraveny scenar, nez spontannu
reakciu
je nepatricne pouzit vyraz -utecenecka vlna-
v tomto smiesnom pribehu, utecenec
ma svoju definiciu, neda sa pouzivat
srandovne
 

čierny peter zostal procházkovi

v podobe záruky za dlhy siete. všetci ostatní sieťkari sú na tom lepšie ako on.
 


Najčítanejšie na SME Komentáre