SME
Pondelok, 30. november, 2020 | Meniny má Ondrej, AndrejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Šaty robia politiku (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Určovať človeku, ako sa má obliekať,

dokážu iba mentálni komunisti a islamisti. Podobnosť nie je náhodná.
To že naša kultúra považuje identifikáciu podľa tváre za samozrejmú a dobrú, je úplne iná kategória.
 
Hodnoť

Mám pre moslimky riešenie na pláž

Bodypainting.
 
Hodnoť

hm...

A ja chcem zakon ze vsetky zeny medzi 18-25 musia byt hole na plazi :)

Ale vazne . V moslimskych krajinach bezne prikazuju oblecenie a tiez sa zakazuje sexovat na plazi. Na nudistickej plazi nemozete byt obleceny .

Da sa to chapat .
 
Hodnoť

 

Toto je uz prehnane. Ked sa niekto chce kupat v pizame, tak nech sa tak kupe. Okrem toho, mozno niekto tak plavky potrebuje, lebo ma kozne problemy.
 
Hodnoť

teším sa,

ako zaplatení propagandisti, naivní slniečkári a ich rôzne krížené entity prudko obrátia, keď už nedokážu zakrývať, že nelegálni migranti, porušovatelia zákonov, v ich newspeaku "utečenci", sú všetko homofóbi a dokonca antisemiti. Budeže to zábava čítať rozhorčené článočky autorky ,najprv zdôvodňujúce a ospravedlňujúce antisemitzmus a homofóbiu nelegálnych migrantov všetkým možným /psychickým ochorením, nedôverou majority, zlou konfgurácu planét/ a, najmä, chybujúcou majoritou, ktorú tvoria samí nacisti, fašisti, extrémisti a tak podobne. Bude to šok, to zistenie, že domáci "homofóbi" a "extrémsti" sú oproti "utečencom" a ich extrémizmu krotkými, demokratckým baránkami, Ten čas príde, ale na smiech už ani čas, ani možnosti nezostanú.
 
Hodnoť

konštruktívne riešenie:

prijmeme všetkých nelegálnych migrantov z blízkeho východu a afriky. Všetkých. Tam je bieda, hlad, vojny, nestabilita. Je to humánne.A logické. Prečo by nelegálny migrant abdul mal mať väčšie práva a perspetívu ako menej šikovný nelegálny migrant ahmed? Nechcem sa chválť cudzím perím, toto je riešenie, ktoré ponúkajú kovaní filantropi: http://komentare.sme.sk/c/2023...
Ja sa snažím uvažovať aj ďalej, takže, ke´D už tu všetci budú, a eú bude, ako píše filantrop soros zachránená, my, európania, sa zdvihneme ako jeden muž a jedna žena /genderovo vyvážené vyjadrenie/ a odcestujeme do vyľudnenej afriky a na blízky východ. Necháme tu len zusku, kisku, sociológov, politológov, tretí sektor a podobných produktívnych ľudí, ktorí budú pokračovať vo svojej obvyklej činnosti, akurát teraz budú poučovať nelegálov, ako správne žiť. /A plávať v burkách, pre začiatok/ Je to aj spravodlivé, predsa by sme my, prestárnutí európania, nenechali na naše dôchodky v potu tváre pracovať migrantov? Je tu iba jedno obmedzenie: v tej afrike sa musíme dobre opevniť, pretože do dvadsatich rokov nás postihne vysťahovalecká vlna z eú. Ale pôvodní európania, politológova, redakcie sme, týždňa a denníka n medzi nim nebudú.
 


Najčítanejšie na SME Komentáre