SME
Sobota, 4. apríl, 2020 | Meniny má Izidor

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Pranostika na 2017 (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Skúsenosti politológov

hovoria že socialistické (v úvodzovkách v prípade Ficových vlád ktoré sú v skutočnosti kleptokratické) vlády rozhadzjú peniaze predtým nahonobené za vlád pravicovo i hodnotovo orientovaných. V tomto prípade Ficove vlády napĺňajú túto poučkou mierou vrchovatou. Vžd som si myslel, že dobrý minister financií by mal v prvom rade uvažovať ako zvýšiť výkonnosť ekonomiky odstraňovaním bariér sojacich pred podnikateľmi pretože sa mu to spätne vráti vo vyššom výbere daní. Márne však rozmíšľam čo empatické Kažimír pre podnikateľov vymyslel. VEĽKÉ NIČ!!! Kade chodí, tade rozmýšľa z čoho by ešte vytĺkol dane ( ševče máš zaplacený daně, i na příští rok?!). O tom že by mal strážiť výdavky už ani nehovoriac veď nenažranosť kamarily smerákov a túžba tých čo sa konečne dostali k moci Bugi a Spínač rúk Dankotleba tiež si prísť na svoje nepustí. V kontexte týchto úvah nemôžem povedať nič iné, že ak by sme mali pomenovať najväčšie nešťastie Slovenska tak je to vláda Smeru a jej minister Kažimír ( a či kazimier ako ho niekrorí volajú).
 

Pardon chyba

rozmýšľam... :-)))
 
Hodnoť

Okrem výkrikov ako "najlepší rozpočet

v histórii Slovenska!" a "rozpočet, ktorý chráni ľudí!", ktoré si pamätám, nemôžem si spomenúť, kedy sa "Zákon roka" dodržal.
Ak je rozpočet zákonom, prečo potrebujeme MF a Kažigrafa, keď tabuľky sú jasné a rozdávanie príspevkov Fica pri výjazdových rokovaniach vlády vopred určené? Či?
 


Najčítanejšie na SME Komentáre