SME
Pondelok, 23. november, 2020 | Meniny má KlementKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Bezdôsledková politika (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Nóo...

...autora by tie tri poldeci vyšlo lacno,alebo nič .Vedenie totiž pije len kolu ,kvôli žalúdku.Ináč ale Fico má dlhodobé vízie napr. : V roku 2014 nebude v politike ,bude prezidentom (nevyhral) . V 2020 roku vyhrá voľby a bude pokračovať vo vládnutí . Neviem či posledná vízia nebola len odkazom svojím koaličným partnerom o stabilite vládnutia.Nie ako sa šíri fáma, že Fico po predsedníctve to s politikou zabalí a pôjde do vinohradu . Keď chce byť prezidentom ten to krok mu vrelo doporučujem ! Zaručene osvedčený recept ,ktorý vyskúšal Zeman . Zeman odišiel z politiky na Vysočinu na chalupu ,a len málo bolo o ňom počuť. Po rokoch na zaslúženom odpočinku sa rozhodol kandidovať za prezidenta a vida voliči na neho nezabudli. Voliči síce nevedeli že na zaslúženom odpočinku chlastá ,ale našeho Fica by sa to vo vinohrade netýkalo ,lebo Cola.
 
Hodnoť

Smer nevyhral ani posledné voľby

Nebol by schopný zostaviť vládu spolu s SNS, nebyť zradcov. Nevyhrá ani voľby 2020. Či zostaví vládu - to je druhá vec. Záleží na zradcoch, nie na Smere.

Kto to budú? Ťažko odhadovať štyri roky vopred. Tí, čo nezradili teraz, nezradia zrejme ani potom. Z tých, čo zradili, je Procházka out. Kotleba sa za ten čas zhovadí sám. Hlina bude in, možno aj ten Rybníček, ak presvedčí ľudí OĽANO, aby prešli k Troske. Ďalším šancu nedávam, ani Filkovým deťom, ani Zeleným.
 


Najčítanejšie na SME Komentáre