SME
Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ako titul elitný policajt a príslušník SIS nehrdzavie (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

"Dávno bolo vyskúmané, že na správnej strane zákona nie je núdza o typy, ktoré delí len krôčik od tej nesprávnej." Chcelo by sa súhlasiť, no ak vychádzame z premisy, že správnou stranou je tá, na ktorej stojí väčšina, tak platí, že prinajmenšom v tomto prípade je slovenský zákon evidentne nespravodlivý. :-) podľa vzoru - ľudia jedzte h**no, milióny múch sa predsa nemôžu mýliť.
 

Bohužiaľ väčšina, tá hlúpejšia, stojí

až príliš často na nesprávnej strane. O tom nás poučí história aj nedávna minulosť aj prítomnosť.
 
Hodnoť

ako história vždy rada

ponúka dostatok faktov niekedy ani nevyvrátiteľných časom : že pravda je len tá, ktorú dokážeme presadiť medzi ľuďmi. Dodajme, bez ohľadu na to, čo všetko takéto presadzovanie vyžaduje a požaduje. V prípade - ako vidíme, mečiarových amnestií ( zrejme jediná vec, ktorá mu zostane na krku, a nepomôže mu ani šúchanie nohami s bľabotaním starca o titule otca národa...), tých amnestií, ktoré znamenajú život pre preklopení ságu posledných mohykánov komunistami zakalených vo výchove do tejto doby z doby boľševickej. Že pravda je len tá, ktorú teraz presadzujú, a že celý ich život je len žitý omyl aj keď oni si to nemyslia. Prečo ? Preto, lebo nič iné nevedia žiť, Len tento model pravdy : neústupčivosť, podriadenosť vodcovi, hľadanie nepriateľa ( hľadanie svojho druhého ja ), moc, odmena na úkor štátu, prínos na bode mrazu, arogancia, a ich večný zapálený hnev voči vonkajším nepriateľom...keby mohli, veľmi radi by presadili do ústavy, zakotvili, železnú päsť diktatúry proletariátu....
Elitný, neelitný, utečený, neutečený - stal sa obetným baránkom, ktorého treba predhodiť - história pozná tento model odvtedy, čo sa človek naučil písať, či zanechávať znaky - teda odkedy má svoju zaznamenanú históriu. Zmenilo sa technické prostredie - forma, ale človiečik ani veľmi nie - obsah. Pritom je každému jasné, čo sa stalo v prípade amnestií, čo sa sledovalo zavlečením Kováča, ml., celá krajina to vie, len niet sily, aby povedala na plné ústa pravdu - robilo sa to všetko kvôli moci a z pomsty pod perinou štátu !
Mimochodom - viete si predstaviť, že Mečiar zvolá tlačovku a povie pred odchodom do eštebáckeho neba, ako to v skutočnosti všetko bolo ? no.
 

K pochybeniam SIS nedošlo iba za Mečiara

Prezidentov syn, Mečiarové amnestie? Ale to je iba jeden z špinavých ľadovcov v SR.
Prezidentov syn mal šťastie, že patril k prominentom. Koľký obyčajní to šťastie nemali?
Napríklad aj za vlády Rajdičovej prepukala aféra, že tunelovali SIS.
Prepukala aféra, že sledovali novinárov zdravotný stav. Ako môže ohroziť chrípka obranu SR?
Sám som sa pokúšal nahlásiť na polícii, že ma obťažujú nejakí tajní, či sledujú. Nepochodil som. Dostal som protiotázku, koľko poliek som vypil?
Ako laik som ťažko mohol vedieť o ktoré tajné služby ide. Tajní sú dostatočne chytrí, že si nenapíšu na čelo pre ktoré služby pracujú. Ak je to nelegálne, tak pre ktorých objednaných pracujú.
Znechuteny som začal vyjadrovať názor, že na takú obranu SR sa vykašlem, ale nie na obyčajných. Ťažko po takých skúsenostiach zahlásim nejaký zločin, iných tajných, teroristov.
Neskôr to prepuklo do takých absurdit, že som chcel navždy emigrovať z SR. V ČR pri Nemeckých hraniciach ma nečakane varovala kamarátka, že ma okradnú. Bolo to tak bizardné, že som neuveril.Myslel som, že žartuje. V noci som už pobehoval, bez dokladov, peniazi a bankomatovej karty. ČR policia mi odporúčila cudzineckú políciu a tá veľvyslanectvo SR v Prahe. Za čo sa tam mam dostaviť, nikto neporadil.
Ešte som si tam stačil odpočúvať ukrajinskú mafiu a tajných čo mi vyvedú. Jední my chceli znova hodiť drogy do nápoja a okradnúť ma o všetko, udělat se mne bezdomovca.
Druhí navrhovali podhodiť mi drogy do tašky. Iný dať mi drogy do kasne. Ukľudňoval ich jeden tajný, že ovládam nejaké športy až tak ľahké to so mnou nemusí byť.
Nadrogovaného ma môže poľahky zraziť auto, bez tak extremne hazardujem. (Asi mal starosť, že mi potom môžu zobrať krv v nemocnici a identifikovať podložené drogy.)
Hovoril aj o jednej mojej preukažke na ubytovni. Takže si chodili do mojej izby za mojej neprítomnosti kedy chceli.
Poradil im, že sa mi treba pozrieť na priateľov a vedel som že v tom meste som stratený.
Strastiplne som sa vrátil späť do SR, bez dokladov som tam nemohol nič robiť.
Spočiatku som najviac upodozrieval Českých tajných. Na vojne som slúžil v ČR, mali o mne dosť záznamov. Asi ma nemohli Českí tajní definovať ako nepriateľa ČR o Čechov som sa nikdy zle nevyjadroval, trestany nebol. Ak by chceli napríklad z BIS so mnou zatočiť, určite by to urobili lepšie a nedali by mi šancu. Neskôr som si spomenul, že tajný, ktorý jednal o mne, použil zo pár slovenských výrazov, čo nebýva u rodených čechov zvykom. Objednaní tajní radi útočia v zahraničí.
Doma som dostal ešte zopár nejasných úderov. Už pobehoval s rečami...
Že bola rozbehnutá voči mne akcia dostať ma na druhý svet, alebo do väzenia a je jedno v ktorej republike som bol. V SR polícii ma aspoň rozosmiali, že som im chyboval.
O pár rokov ma deň pred štedrým večerom prepadol jeden členo. Zo zadu ma šlo zraziť auto. Vytrhol mi tašku z plecia až urval závesnik. Utekal cestou vyhadzujúci predmety s tašky. Členo sa nečakane aj s taškou vrátil ku mne?
(Poznám aj veľa recidivistov a vôbec nemajú vo zvyku vraciať sa k obeti, ktorú prepadli.)
Odhadoval som že ovláda bojové umenia.
Vypytoval ešte peniaze, Že vraj ma videla nejaká žena vyberať s bankomatu plno bankoviek.
To mal pravdu, vyberal som asi 5 hodín do zadu s bankomatu, Ale načítal som 10 €.
Hlásil som to cez Internet na Krajskej polícii, dodnes nič. Na okresnej polícii ma vysmial príslušnik.
Nepochodil som ani 3x na obvodnej polícii. Nedali mi ani záznam z mestským kamier. Ako som to mal bez svedkov dokázať?
Takto sa ochraňujú obyčajní ľudia pred cudzími tajnými, alebo objednanými v SR.
 
Hodnoť

Píííter,

vyskúmané TO bolo dávno. Platí TO všeobecne alebo iba na políciu? Ak všeobecne, neprestrelím ak poviem, že poriadku a zákonu sa u nás darí ako sa darí tak preto, lebo SME o ňom často informovaní "elitnými príslušníkmi novinárov" Kosíkovej fazóny. A niekedy aj justíciou "Harabínovej fazóny".
 
Hodnoť

elitny hejter

SMEtiarov šuc, pise kraaavinyyy.
 
Hodnoť

Vážený pán Schutz,

kedysi so rád čítal Vaše komentáre. Mali šťavu, a boli porozumiteľné. Niekedy po dvoch prečítaniach, pre nás menej chápavejších, ale mne to nevadilo. Dnes čítam žiaľ nepochopiteľnú zmes slo. Chcem späť nového Schutza, alebo Strelca na správne miesto.
 


Najčítanejšie na SME Komentáre