SME
Streda, 27. január, 2021 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Fillon za prezidenta? Berme (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Niečo sa deje, Tom?

Najprv strata Anglicka, ale nič sa nedeje. Potom strata USA, nejako to pôjde. Teraz lepší Fillon, veď to nejako pôjde. A čo , keď prehrá Mutti Merkel a bude to pokračovať?
Ani potom nikto nezačne uvažovať nad tým prečo?
A stále len také reči okolo o ničom?
Však nič, ja len tak...
 
Hodnoť

Aká hrozivá, Tom?

Snáď desivá, nie?
 
Hodnoť

Západ do normálnejších koľají

Ako bola Clintonová úplne neprijateľná, pri nej by slobodnej Amerike vrátane náboženskej slobody hrozila hrana, Trump bol popri nej menšie zlo - a je dobre že vyhral, tak teraz je úplne zjavné, že Le Penová je úplne neprijateľná a Európe by zvonila hrana ak by vyhrala. Bez Francúzska a Nemecka nie je možné udržať EÚ. Preto je Fillon ďaleko lepší kandidát a je dobre, aby aj vyhral. Predpokladal som víťazstvo Trumpa a predpokladám víťazstvo Fillona.

Konzervatívna pravica v USA, VB a Francúzsku vráti Západ späť do normálnejších koľají. Konzervatívna pravica zlepší vzťahy s Ruskom bez krvavých očí a udrží Rusko na uzde lepšie ako ľavicovo-liberálni ideologickí šialenci ala Clintonová/Nulandová. Islamský štát bude porazený a jeho pohrobkovia budú zatlačený do jaskýň.
Bude menej vojen a svet sa upokojí.

Tom, hlavu hore k Ježišovi.
 

opr.

budú zatlačení do jaskýň.
 
Hodnoť

agresívnej rassiji sa ustupovať nemá

a pochopí to aj monsieur fillon.. hodnoty európskej únie sú založené na princípe rovnosti a solidarite.. zverstvá putina na ukrajine a sýrii automaticky vylučujú spoluprácu s ním a jemu podobnými.. každopádne je skvelou správou, že nacistka le pen už definitívne nezvíťazí..

hnedá svoloč si môže dať pohov.. yeah..
 


Najčítanejšie na SME Komentáre