SME
Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Babiš je šikovnejší ako Trump, alebo Česko vo volebnom roku (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Určite dobrá analýza. Len tie kaviarenské zatuchnuté poznámky v zmysle: ANO "nehlása žadne hodnoty"!
Autorovi sa totiž hlavne páči hlasné hlásanie hodnôt. To je pre život ľudí najdôležitejšie! Pravda, takých je viac, moje poznámky sú adresované nielen jemu, ale terazky to tu hlása on.
"Nevie", že doteraz vládnúce tradičné strany v prvom rade vo veľkom rozkrádajú Slovensko /aj Česko?/ !!!!
Prečo to autor zamlčuje ?? A v tom má Babiš 100% pravdu! Najdôležitejšie je zodpovedne a čestne spravovať štát, tvrdo trestať zlodejov! Ja skutočne neviem, či to Babiš takto robí - ak nie, ak rozkráda tak ako tradičné strany, POTOM je jeho kritika oprávnená. Ale nie iba tliachať-neprezentuje žiadne hodnoty!
 
Hodnoť

Autor žije mimo realitu ?

"Slovenskí demokrati majú ešte čas a mohli by si vziať ponaučenie." A čo s tým poučením ? Ako s ním naložiť v našej karpatskej demokracii ?
Aké len poučenie si už môžu vziať demokrati, keď trend je všade naokolo trumpovský ? Keď nepoučiteľní a rozhodujúci sú voliči.Skúste ich presvedčiť, že Merkelová je fasa baba a Trump, Putin, či Zeman sa k svojim úradom ani nemali priblížiť. Prestaňme si už nahovárať, že sa na SK môže vynoriť nejaké osvietené demokratické uskupenie, ktoré bude mať reálne potenciu presvedčiť kritické množstvo voličstva že trumpizmus,putinizmus... je cesta do pekla. Už mi niektoré novinárske produkty pripadajú ako by ich autori boli odkojení socialistickým realizmom.
 


Najčítanejšie na SME Komentáre