SME
Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Danko nemôže splniť svoje sľuby (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Tomtom : "Holjenčík to hodil na vlády".

Neviem prečo by sme mali byť k Tomtomovi "korektní" a písali ako je v článku uvedené, že sa "Danko vyjadril, že nebude v takej vláde, ktorá bude dvíhať ceny energií." Treba písať to, čo Tomtom skutočne povedal, aby sa náhodou neurazil, teda citujem : ja v takej vláde nebudem, kde sa budú "dvíhať energie", že rétor fakticky myslel, že sa budú dvíhať "ceny energií" si musí počúvajúci len domyslieť. A tesne predtým povedal, že "Holjenčík to hodil na vlády", pravdaže Tomtom myslel vládu, no ale v jeho prednese na konci skrátka pritvrdil, ypsilonom. Zdá sa mi, že popri týchto detinských chybičkách krásy je až priveľa chcieť od neho, aby najprv naštudoval európsku smernicu a až potom vyslovil určitý názor napr. na prípustnosť ministerskej kontroly rozhodnutí regulačného úradu. Jediné čo sa mu zatiaľ perfektne podarilo je zákaz horaliek a straníckych odznakov v parlamente či vybaviť IC vlaky s ročnou stratou 3 milióny €.
 

Presne tak.

Fakt je jeden.
Aj ja, ako silne pravicový volič, patrím k tým, ktorý Fica za nič na svete. A aj mnoho jemu podobných. A nielen v Smere.
Ten fakt je v tom, že hoc ich nemám rád, uznávam, že nie sú hlúpi, sú inteligentní a to, čo robia pre seba, robia dobre.
Danko je, žiaľ, či chvalabohu, úplne iný príklad.
Je pre mňa záhadou ako tento človek spravil maturitu a získal vysokoškolský diplom. To, čo denne predvádza, len potvrdzuje, že svojou inteligenciou a znalosťami potrebnými k výkonu svojej funkcie patrí úplne inde ako do politiky a na druhú najvyššiu funkciu v štáte. Kam patrí? Neviem odpovedať, keďže nepoznám reálie niektorých foriem vzdelávania.
Len si pamätám, že kedysi sme na to mali tzv, pomocné školy.
 

 

Možno, že aj Danko robí pre seba dobre, veď loví voličov v tom istom rybníku ako Fico. Nemožno si predstavovať, že post predsedu parlamentu berie ako konečnú. Jeho vízia je jednoznačne post premiera a ku tomu potrebuje ficovoličov. Na tých to čo robí určite platí. Ku tomu potrebuje "mazanosť" a nie inteligenciu.
 
Hodnoť

 

dalsi politik, ktory si to "rozda" aj s celym svetom!

len kvoli pospolitemu ludu :-))
raz sa budu s kpt tomtomovi stavat pomniky ... aby ich obliali cervenou farbou
 

Pomníky kpt.Tomtoma do každého parku...

...psov pribúda a pribúda.
 
Hodnoť

 

Kapitán chce dostať plukovníka na jeho vlastnej agende, s ktorou roky strieľal voličom ako signály z Aurory.
 
Hodnoť

Neverím!!!

Neviem ako Vy ostatní spoluobčania, ale ja neviem veriť pánu Dankovi. Hrdo slušne a odborne bude pokračovať v ožobračovaní bežných ľudí. Keď to zrátam, zahrdil sa IC vlakmi, ale odstránil úroveň čo poskytoval súkromník, doplnil dozorné rady v energetike tak odborne, že odfajčil síce Holienčíka, ale bez záruky, že energia bude lacnejšia.. A vyzerá to tak, že železnice aj energetika pôjdu dolu vodou.. ta tamtam. Hrdo, slušne a odborne sú len slová. Neverím mu ani slovo! A je mi ľúto, som už na dôchodku, už nemám čo predať, aby som prežila ďalšie "zlacňovanie" energie, ktoré je v skutočnosti nehorázne drahšie.. Viem, nie som sama. Ale už nebudem mlčať, ide nám o holé prežitie.. Ani Danko, ani nikto kto si zamení riadenie štátu s korytom obohacovania, nemá právo na ožobračovanie ľudu tohoto štátu.. Mnohí z bezvýchodiskovej situácie zo zúfalstva dobrovoľne končia so životom, a kto ešte vládze, ide za hranice tohoto štátu, spoločnosti s ručením obmedzeným.
 
Hodnoť

 

tomtom patrí na zvláštne oddelenie a nie do politiky, naozaj nechápem ako mohol dosiahnuť vysokoškolské vzdelanie. Rokmi,ktoré mám by som mu mohol byť otcom, v tom prípade by som ho ale fackoval od rána do večera, a na noc by dostal max. pohár vody
 
Hodnoť

 

dobrý článok ... no zaujímavé je to, že každé štyri roky zaznamenávame, chválime, haníme, poukazujeme na každú reguláciu, istoty, poriadok, mieru rozkrádania, káuz, podvodov, nezodpovedné a amorálne správanie, zlodejiny či manipulácie, ohurovanie, sľuby či pekné rečičky ap. ... a vždy pred voľbami, na to zabudneme a volíme tú istú skupinku ľudí, ktorí takéto činnosti, skutky počas štyroch rokoch evidentne preukazovali ... :)
 


Najčítanejšie na SME Komentáre