SME
Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kotleba nemôže zvíťaziť u nás doma, ak zároveň nezvíťazí v celej Európe (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Fico vytvára Kotlebu u nás

Eurosocialisti vytvárajú fašistov v Európe.
Lebo ani Kotleba, ani fašisti tu nespadli z neba. Vygenerovala ich nespokojnosť ľudí s vedením spoločnosti. To má situácia na Slovensku spoločné so situáciou v Európe.
 
Hodnoť

 

Tak toto je veľký deň – „urobiť zo Sulíka premiera“ ! Človeku sa nechce vlastným očiam veriť, že to číta v SME. Ako keby sa ľady pohli, a to je ešte len február . No hej, ale čo nato pani Keplová a ostatní „fašistobijci“ a hlavne ich chlebodárca, ako hovorieva P.Schutz. Ale vážne. Zdanlivo z malého Slovenska globálne trendy nemožno veľmi ovplyvniť, no netreba zabudnúť, že pozitívne príklady majú v tomto zmysle obrovskú silu. Napríklad ako zvolenie Van der Bellena za prezidenta Rakúska a teda odmietnutie pravicového extrémizmu, alebo rumunský príklad toho, ako ľudia vedia a môžu zabrániť tvorbe zlých zákonov. Na Slovensku by stačilo, aby bola od moci odstavená garnitúra farizejov a zlodejov, ktorí „vodu kážu a víno pijú“, niekoľkých z nich exemplárne potrestať a bolo by po rozmáhaní extrémizmu, rastu Kotlebových prívržencov i po pochlebovaní Putinovi a po uplatňovaní korupčných záujmov oligarchov. Príklad, najmä pre strednú Európu, by to bol obrovský.
 
Hodnoť

2 Ritmovský:

"Choďte so svojimi názorovými nepriateľom i na kávu." Toto novinárske pravodlo som v živote počul 2x. Prvýkrát od svojho pedagóga na katedre žurnalistiky Doc. Droppu. Druhýkrát tento týždeň od hudobného publicistu, ktoré toto isté odporúčil tiež publicistovi, ktorý písal o podobnej téme ako toto.
Ak sa stretnete so svojim názorovým nepriateľom, zrazu dôjde k slušnejšej komunikácií a čiastočnom vzájomnom pochopení názorov. Na oboch táboroch. A, povedzme si, je chlapské a diplomatické poznať toho druhého.
Platí to všade: kresťan-žid, komunista-kňaz, moralista-zločinec, muž-žena...
 


Najčítanejšie na SME Komentáre