Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Reč besného psa, syndróm Fischera a body pre Kažimíra (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Fico s Tomášom sú mimo reality.

Z vnútropolitických problémov by som chcel poukázať na jeden, ktorý možno na prvý pohľad nevyzerá ako podstatný, ale z môjho pohľadu mnohé naznačuje a ozrejmuje. Na fakt, že opozícia si "predvolala" premiéra Fica a jeho vládu na "koberček" do parlamentu a navrhla jeho odvolanie (a tým pádom celej vlády), Fico reagoval tým, že urobil tlačovú konferenciu s jedným bodom, na ktorom prezentoval hyenizmus a cynizmus Matoviča (a celej koalície), ktorý mal použiť pri prezentácii jeho podvodov s cenami energií foto babky, ktorá je už štyri roky mŕtva a ešte sa jedná aj o Moraváčku. Premiér nelenil a telefonicky sa mal ospravedlniť českému predsedovi vlády a že vraj aj príbuzným uvedenej babky. Na záver vyzval všetkých poslancov opozície, ktorí sa mali pod jeho odvolanie s týmto obrázkom podpísať, aby podanie stiahli.

Prekvapil ma najmä fakt, že na takú vážnu vec, ako odvolávanie predsedu vlády v súvislosti s preukázaným neskutočným podvodom (nie chaosom, lebo to zakrýva podstatu) voči všetkým občanom Slovenska, ktorým nás chceli okradnúť o miliardy € (regulačné obdobie na 5 rokov) a čo preukázateľne podceňovali tak Fico, ako aj Žiga, tak na toto závažné obvinenie zareagoval premiér Fico s ministrom propagandy Tomášom a chceli ho "vyrovnať" jednou fotkou už mŕtvej moravskej babky. Úplne najdôležitejšie z tohto kroku Fica spočíva v tom, že vôbec sa nesnažil nájsť vecné argumenty, ktoré by v okamihu vyvrátili dôkazy predkladané opozíciou, ale vytasil sa s vysoko emotívne ladenou historkou, ktorú osobne zdramatizoval až telefonátom českému predsedovi vlády Sobotkovi. Je už len jasným dôvetkom, že podľa Matoviča, ktorému v tomto skôr uverím, sa príbuzný danej babky, vôbec nesťažoval na jej zverejnenie a práve napadol Fica, že z toho urobil takú politickú mediálnu "kačicu". Fico a jeho mediálna kamarila sa už jednoznačne zamerala len na emotívne ladené mediálne výstupy, ktorými chce a bude ohlupovať občanov a primitívne útočiť na ich city. V ich prípade už nie je cesty späť, už nemôžme čakať žiadne konštruktívne ladené a vecne zdôvodnené stanoviská, názory a už vonkoncom diskusiu s osobami s iným ako proficovským ladením.

PS : a zvyšovanie stupňa vulgarity u Fica ("u d r b a n ý c h" 400 miliónov €) len dokresľuje jeho zlé psychické rozpoloženie.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

je to fakt, predvcerom mal sudruh bielik, akoze clen smeru, v ta 3 na grile matovica, okrem ineho tlacil na matovica ako na nositela najvacsich vulgarnosti vo verejnom zivote a zvlast v parlamente, no je vidno ze scenare tychto relacii v ta 3 pise erik zvany tomas, stacilo si pozriet nedelne o pat minut 12, rastie nam novy vodca, to udrbanie 400 melonov , stopercentne poradil precedovi erik zvany tomas.. podla jeho vystupovania v rtvs nastupili v spolku priatelov smeru na tvrdu liniu, stale melu to iste, vsetko zhadzuju na radicovu a dzurindu a zacali castejsie pouzivat vulgarizmy, ocakavam zlucovaci zjazd smeru a lsns, a je vymalovane..
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

SLUČOVACÍ SJEZD NENÍ VŮBEC ŠPATNÝ NÁPAD

Očekávám po něm pohlcení LSNS stejně tak, jako se to stalo i jiným stranám (SDL například). Vůbec nemusí platit matematická rovnice, že a+b=c a Titanic by se mohl potápět dál:)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ak som dobre

zachytil v rádiu, zajtra na poludnie u Braňa Závodského bude expremiérka prof. Radičová. Chcem veriť, že patrične naloží za tie klamstvá premiérovi Ficovi. A dúfam, že aj predsedovi Mostu Bugárovi ako bývalému koaličnému partnerovi, ktorý čuší ako voš. Pritom privatizácia energetických podnikov a aj bánk bola len dôsledkom zlého vládnutia aj vlády Fico I.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

V kontexte vulgarizácie,

ideovej aj ľudskej vyprázdnenosti Smeru ako ste ju správne vykreslil som si spomenul ako Matovič pred pár dňami nazval Erika Tomáša Goebbelsom. Bugár hneď rozhorčene reagoval že nie sme v krčme. Sme v krčme! Krčme vulgárnosti, zapáchajúcej zlodejstvom a korupciou v ktorej sa schádzajú obskúrne zlodejské postavy zdierajúce národ. Goebbels povedal že tisíckrát opakovaná lož sa stáva pravdou. A ja hovorím že ak niekto sa správa ako zlodej, ak ho prichytia skoro denne pri zlodejine, ak ututle každú zlodejinu, tak Je to zlodej!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

odvolávanie Fica

si podľa mňa "zaslúži" viac pozornosti ....

Naoko banálna roztržka.

Potvrdila metódy Fica (ked neváha použiť štátne orgány na "boj" s opozíciou), ktoré mu neustále prechádzajú od čias, ked mávali s Kaliňákom Malinovej blúzkou (ktorú nemali mať - lebo nezávislé vyšetrovanie) ... cez mávanie daňovými informáciami pri Matovičovi (ktoré tiež nemal čo mať) až po zisťovanie totožnosti neznámej ženy .... ktoré z mne nepochopiteľných dôvodov vždy akosi vypadne z pozornosti médií.

Ukázal sa úplne nový level postoja ....úplná ignorácia parlamentu ako celku a čisto emotívne taktiky teraz už bez predstierania nejakej snahy niečo aj vysvetliť. Nehovoriac o úplnom prehliadaní hlasovania (registrácie) cudzou kartou. lebo však je to len "formalita".

V plnej nahote ukázal o čom je nový rokovací poriadok a ako sa dá obísť ale aj použiť, ak treba niekoho umlčať. Neviem ako mohla uniknúť úplne dementná formulácia, že poslanec nemá mať možnosť zvukovej, obrazovej a zvukovo-obrazovej prezentácie - to len tak na okraj.

A definitívne sa ukázalo, kde patrí Bugár.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Fico parlament neignoruje. Fico dáva príkazy a parlamentná väčšina poslúcha.
To je Ficov rešpekt k ústave v praxi.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pre...

...mňa je zaujímave nie že by Fico nebol mimo realitu , ale ako mediálne operuje s babkami. Najprv zaútočil na pôjd Matovičovej babky,teraz s nejakou babkou zosnulou z Moravy. Na premiéra reaguje výbušne jak propan butan .Vošiel do pasce sponzorov a taký bol opatrný. Únik do prezidentského paláca sa nepodaril ,tak sa musí trápiť so stranou , koaličnými partnermi ,neschopnou pošahanou opozíciou , ktorá si dovoľuje poukazovať na jeho úspech vládnutia.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

...možno ho

...babka strašila peklom keď vstúpil do strany
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Premiér stráca nervy a úroveň

pre banálne veci. Pýtam sa, ako by sa zachoval v skutočne krízovej situácii, ohrozujúcej Slovensko?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Podľa toho

ako sa doteraz správa tak jednoznačne ako člen Putlerovej piatej kolóny.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Obrátil by sa na ZSSR, pardon- na Rusko.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ako Biľak?

.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

pozyvacim listom ....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

novela protischrankoveho tiez

ukazuje, ako sa robi legislativa
aj podla krakavej spravodlivosti,
najskor velke chvaly a potom
ostuda
pre uplnost, kazimir sa odviazal, kupodivu,
ovsem na podnet kisku a zrejme z lasky
k byvalemu kolegovi,lenze presovcata
zacali besniet
neudalost bola udalostou, prehliadnut
megaskandal sa nepatri, pozornost si
zasluzia aj tupe ataky rf na vladu ir, v ktorej
sedel aj vyrehotany bb
betonovanie zlepenca hrozi, ak sa do particky
nasackuje zubajdo z byv. sdl a dalsi zo sietky
aj vdaka mediam
rozhovor s dekanom, jeden by ho polutoval
zaujal ma argument- je zrejme!!! ze ten pohyb
/migracie do eu/ je organizovany !!!
keby aspon vycital z hviezd,ktoze to organizuje?
adoracia tohoto chlapika na matfyze zrejme
brani, aby sa k jeho bachorkam vyjadrili mm a dg
znamy to kriticki kritici
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Komentáre