SME
Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Paška a cassovia boys (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Z tej busty zrejme nič nebude lebo Druckerovi by sa mohlo na veci podariť niečo zmeniť iba konaním proti záujmom Smeru. História nás totiž učí, že ak si Smer má vybrať medzi stratou preferencií a kradnutím, dlhodobo uprednostňuje to druhé v poradí.
 
Hodnoť

...

Stiahnutie z oci verejnosti bez realneho obmedzenia vplyvu je zasluzna vec? Alo toto moze napisat komentator najcitanejsieho dennika..
 
Hodnoť

Ďalšie Ficovo odvolávanie na obzore ?

Tak ako vždy ryba smrdí od hlavy, tak aj zdravotníctvo smrdí od Fica a až potom od Pašku.

Pripomína mi to tvrdenie ľudí, že keby to vedel ten náš "vodca", alebo keby to vedel ten náš "generalissimus", tak by to tak nenechal a určite by zakročil.

Tak ako je premiér Fico osobne zaangažovaný cez svojho desaťročného chránenca Holjenčíka v chaose s cenami energií, tak isto je spoluzodpovedným za katastrofálny stav v zdravotníctve, kde nominoval počas svojich vlád I., II. a III. už piatich ministrov zdravotníctva. A najmenej traja ostatní z nich a to Zvolenská, Čislák a Drucker sa tým či oným spôsobom ich podnikateľské aktivity prepojili s finančnou skupinou mohutne a úspešne podnikajúcou v oblasti slovenského zdravotníctva - Pentou. A chce mi snáď niekto povedať, že tieto verejne známe informácie pri ich nominácii do ministerskej funkcie premiér Fico nemal ? Určite ich mal a nielen tieto, no napriek tomu ich ignoroval, preto je namieste otázka : prečo ? Možno na túto otázku je odpoveď v rozhovoroch s coca colou medzi Ficom a Haščákom, keď jednou z veľmi dôležitých oblastí boli práve podmienky podnikania v zdravotníctve, ku ktorým Fico pre Haščáka nominoval zo Smeru svojho podpredsedu Pašku a svojho tajomníka, ktorý vybavoval zamestnanie pre smerákov a bol aj ticho, keď niečo šušťalo, akoby sa peniaze prepočítavali.

No, pre premiéra Fica je to začiatok ťažkého roka, najprv chaos s cenami energií s ťažkými dopadmi na zákazníkov-voličov, teraz problémy s priepastnou stratou Všeobecnej zdravotnej poisťovne a potrebou prijať nepopulárne reštriktívne opatrenia, ktoré tiež ťažko dopadnú na pacientov-voličov a pritom sa ešte musí osem dní usmievať a srandovať so starými babkami.

PS : aktívne by mala vstúpiť do tohto ďalšieho chaosu s (ne)poskytovaním zdravotnej starostlivosti demokratická opozícia, pretože priamu politickú zodpovednosť za tento stav má opäť predseda vlády Fico, a to za svoje účinkovania vo vláde Fico II., a vytvorenie dvestomiliónovej straty a v súčasnej dobe vlády Fico III., kedy jeho nominanti opäť nezvládajú riešenia tohto chaosu a ďalej znižujú úroveň nášho zdravotníctva a priamo ohrozujú zdravotný stav i životy občanov.
 
Hodnoť

...tento výstavný účtovný rok

...vlád smeru začal krásne...a ak sa nemýlim tak tie účtenky z pod koberca budú vyliezať aj samé pretože sa tam už nič nezmestí... ak opozícia stojí aspoň trochu za niečo tak bude mať prácu celkom jednoduchú
 
Hodnoť

"ideologická zaseknutosť predsedu Fica"?

Nič také! Fico je psychopatická osobnosť, prehnitá až do špiku kostí, Jeho jediná ideológia je moc, bohatstvo a sláva.
 
Hodnoť

 

Pokiaľ by voľakto už začal riešiť zdravotný systém v jeho medecínskej podstate - zrazu by zistil, že peňazí je dosť - žili by sme v zdraví minimálne o 20 až 25% dlhšie a navyše by bolo ďaleko menej chorých.

Ale o tom sa nesmie ani písať, nie to realizovať.

A tak je korupciou prekryté riešenie zdravotného systému, ktorý sa nerieši.
 


Najčítanejšie na SME Komentáre