SME
Nedeľa, 7. marec, 2021 | Meniny má TomášKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Komu doteraz Robert Fico nadržiaval (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Primalé koryto, veľká črieda svíň

toto priniesla nútená kloakalícia troch strán, už sa musia deliť a ďalších "amatérov" do hry už nepotrebujú. Fico to vyrieši, vehementne vyzýva každého do boja proti korupcii, aby oni mohli naďalej potichu kradnúť, veď medzi aktérmi kloakalície neexistuje korupcia, len "gentlemanská dohoda".
Nech ich raz pán Boh potrestá, lebo súdy sú na to prislabé.
 
Hodnoť

Nadriava "sebe" a "našim".

Pokiaľ by to s tým protikorupčným postojom Fica bolo pravdou, tak potom mohol vytočiť mobil, či počkať si na schôdzu vlády a povedať adresne Lajčákovi s Kaliňákom, možno by to patrilo fakticky aj ostatným, aby prestali skrývať doklady a zamlžovať pred médiami kupovanie obchodných podielov či verejné obstarávania a prikázal im, aby všetko zverejnili a jednotlivé operácie popravde vysvetlili.

Rovnako tak nemusel sa utekať pri svojom vystúpení k "modelovým prípadom korupcie", ale mohol prehlásiť, že on osobne nariadil ministerke pôdohospodárstva, aby špeciálne sledovala a vyšla aktívne v ústrety orgánom činným v trestnom konaní pri vyšetrovaní podozrení z nezákonne vyplatených agrodotácií Poľnohospodárskou platobnou agentúrou v objeme 1,1 miliardy € za obdobie roka 2016 a ministrovania Jahnátka. Zároveň mal požiadať ministra Kaliňáka, aby k tomuto prípadu špeciálne vytvoril potrebné personálne, finančné i materiálne podmienky - špecializovaný vyšetrovací tím s jeho podporou.

Inak ten "namodelovaný" korupčný prípad, že základom korupcie na Slovensku sú dvaja ľudia, ktorí sa stretnú na kávičke, kde si vymenia okrem pozdravov aj obálku s peniazmi, je smiešny a z neho vidno, ako premiér krajiny zaspal dobu. Všetko sa to pripravuje sofistikovanejšie, napríklad sa dvaja hlavní stretnú na Morave v sklípku pri suchom bielom a každý z nich má svoju "dlhú ruku" a tam sa dohodnú, že zinkasujú nákup Pandúrov, čo vybavnia tí dvaja, z ktorých len ten jeden je za pýtanie si trikrát po šesť miliónov aj odsúdený. Len v tomto prípade, aby asi neplatilo to "ohlasovatelia korupcie majú moju (premiérovu) plnú podporu".
 
Hodnoť

fico je deväť rokom

premiérom tejto krajiny a za ten čas sa stal symbolom korupcie.. a teraz ide proti nej akože bojovať.. takúto epickú rozprávku by nevymyslel ani ujo andersen..
 

 

Boľševici sa takto chovajú odjakživa, takže žiadne prekvapenie. Dnes napríklad tieto hnidy vymysleli rozprávku o tom, ako im vraj záleží na zrušení Mečiarových amnestií. Ak to nevyjde, oni za nič nemôžu za všetko bude zodpovedný Ustavný súd. Skutočne dojímavé, jeden by z toho skapal. Ficovoliči, len papajte, tá rozprávka je hlavne pre vás.
 

 

Bolo by veľmi smutné, keby dejiny SR stáli a padali na akýchsi Mečiarových amnestiách, zavlečení MK a výbuchu auta RR. Diali sa oveľa vážnejšie veci.
 

Otestujeme? Pečo nie...

Podľa mňa je správne Mečiarovich...Mečiarových je nezmysel.
 

Nemá to byť močiarovích

Bažinu vytvoril močiar a jeho potomkovia sa v nej doteraz váľajú.
 

mmmm-noooo

Veľký náčelník, bojovník za spravodlivosť. Čo takto povstať a zvrátiť to? Otočiť koleso dejín?

Lebo Ty sa váľaš v tom, čo zvýšilo po prichmatizácii. Tvoji potomkovia (ak ich máš).
 

Teraz o to sa snažia

traja mušketieri Ficos, Dankos a Bugaros, ,,jeden za všetkých, všetci za jedného“, úbohá scéna v zlom divadle. Aby sme sa chápali, ja som mal na mysli politických potomkov a naozaj sa iba nečinne dívame na to od roku 2006.
 

 

Od roku 1990. V roku, ktorý spomínaš už bol národný majetok rozkradnutý. Teraz sa hrá iná hra, s inými komoditami a pravidlami.
 
Hodnoť

 

Ficovláda je to najhoršie čo tu 9 rokov vládne a ešte nejaký rôčik bude. Klamstvá, podvody, korupcia. Nuž ale čo s tým, keď to pri voľbách časti voličov vyhovuje. Ide bojovať proti korupcii, má ku tomu pod sebou všetky represívne zložky, len jedno nemá, skutočnú vôľu k boju proti nej. Naopak je jej gestor. A vo svojich voličoch má ku tomu oporu, lebo im je to zrejme fuk. Aspoň že ich ubúda. Možno sa rozsvieti aj tým zvyšným.
 
Hodnoť

Predseda vlády

právnik Fico už toľkokrát oklamal obyvateľstvo ... že ma to ohurovanie, politikárčenie, podvody či amorálne správanie právnika už ani neprekvapuje ... niet mu čo veriť ...
 
Hodnoť

Pre mňa je fascinujúce

že tento pán...priamo z koronárnej jednotky - z pracoviska, kde mu urobili zopár bypassov...išiel rovno "do roboty". Žiadne šetrenie sa, kúpele. Čo je to za SILU, ktorá ho riadi? Silnejšia ako pud sebazachovania?
 

 

Komunista nikdy nebol, nie je, nebude PÁN !
Celý život je súdruh..... A tento dokonca birmovaný, držiteľ plukovnickych vyloziek.

Ta SILA sa nazýva: mať všetku zlodejinu pod kontrolou....
 

Nestačí

Chutnať trávu odspodu...to vyváži už ozaj niečo extra. Žiadne "súdruh", hodnosti...ani peniaze, obávam sa. Aby som ho neodpisoval, po kardiochirurgickom zákroku môže žiť aj 20 rokov. Alebo pár mesiacov.

On sa teperil do roboty...bez rekonvalescencie aká má byť, bez kúpeľov. Že neslúži väčšine populácie - to asi vie. Že nebude zapísaný v histórii ako obor...to asi tiež vie. Tak o čo mu ide?

Mne napadá jediná vec...to ale nenapíšem. Polícia má toto na papieri, ak umriem.
 
Hodnoť

 

nadržiaval tým, s ktorými je na jednej lodi, ak by im nenadŕžal tak neni premiérom, úplne jednoduchá rovnica bez žiadnej neznámej.
 

Iste...

To má svoje hranice. Kvôli takýmto nespácha samovraždu. A on je pripravený spáchať ju.
 
Hodnoť

posledne prekvapil ciznar, vraj

korupcia je aj na najvyssich miestach
snad to rf neprepocul, v opacnom
pripade ak chce zuzit korupciu tak by
mali zahajit stretavky aj kazdy
den a pokladat pasce
predpokladam, ze gen.prokurator
vie o kom o com hovori
 
Hodnoť

Táto debata je zvláštna

Iste, ja som vpustený. Ale bežne...by tu bolo 300 textov. Nezáujem? Ťažko. Asi selektívne blokovanie.
 


Najčítanejšie na SME Komentáre