SME
Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Rušenie Mečiarových amnestií pripomína aféru Watergate (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

N.Causescu mal smolu, že nežil na Slovensku. Tu by sa mu určite nemohlo stať to, čo v Rumunsku. Naopak, tu by nielenže neprišiel o život ale by sa našla aj nemalá skupina obyvateľstva, ktorá by mu volala na slávu. No a keďže naši amnestovaní vinníci ( 1 vražda, 1 únos ) nemajú na rováši ani zďaleka toľké svinstvá ako Causescu, nemusia sa ničoho obávať. Dokonca ani basy. Dokonca sa už objavujú hlasy, že tí, ktorí volajú po ich spravodlivom potrestaní, majú krvavé oči a to predsa nie je v súlade našími humanistickými a kresťanskými hodnotami - fuj. Je to skutočná dilema - zaradiť sa ku tým, čo majú krvavé oči, alebo medzi hlupákov ?
 
Hodnoť

Oklamal som sa

Je tu, na SVK jeden...jediný jeden počúvateľný politológ. Volá sa Michal, priezvisko neviem. Ženu má lekárku. Občas ho médiá angažujú, najmä po voľbách. Toho by som možno aj volil...Za prezidenta? To určite.

*****, ako sa volá? Špinavý blonďák, okuliare...príjemný hlas, dobré formulácie. Mišo...je dobrý.
 

...neviem či má manželku

...lekárku ale ak michal tak asi horský ...a z niektorých jeho konštruktov by som teda moc štastne nevrtel chvostíkom
 

 

Nie Horský...Mladý chalan, cca 40. Okuliare, blond vlasy, príjemný hlas, dobré vyjadrovanie, zdravé názory.
 

...nenapdá

...ma žiadne iné často citované priezvisko ...možno ešte michal kaliňák nosí okuliare ale nemá vlasy...michal cirner -politológ , michal vašečka ten je ale sociológ ...michal páleník - analytik ...neviem ale skúste pozrieť tu je tam menny zoznam ...http://www.medan.sk/jan-barane...
 

 

Michal Vašečka...vďaka za spoluprácu :-).
 
Hodnoť

Meciar nikdy nebude

dopodrobna súdený - inak by museli jemu a celej rodine zhabať nakradnutý majetok ....
 
Hodnoť

Čím ďalej,

tým viac sa všade objavuje, nikto za tie skutky sedieť nepôjde. Ale to vlastne ani nevadí, lebo ide skôr o morálne víťazstvo a memento do budúcnosti. To je, preboha, čo?? To fakt si niekto myslí, že Mečiar, či Lexa sa budú hanbiť a svedomie ich zožerie?? Veď oni ho majú dávno vyoperované, rovnako, ako väčšina dnešných politikov. By som ich zavrel natvrdo na dlhé roky! To je aké zadosťučinenie, že ich spoločnosť odsúdi ako zločincov? Spoločnosť už vie dávno, čo spáchali. Teraz majú dostať spravodlivý trest!
 

správne treba

to dotiahnuť do konca, inak to celé nemalo zmysel... ani smrť Remiáša ani Problémy Fegyveresa ktorý sa rozhodol že povie pravdu...treba ich zavrieť všetkých, tak ako by zavreli mňa keby som plánoval únos nepohodlného suseda, môjho kamoša ktorý zabil iného človeka ktorý to videl a pod. všetci ktorý sa na tom vedome podieľali by mali dostať trest... a byť v médiách omieľaný a fotený pred bránou ústavu na výkon väzby...
 


Najčítanejšie na SME Komentáre