SME
Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Koncesionár Fico chce byť hviezdou prvej veľkosti (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

 

samozrejme, že nefinancujú RTVS z vlastných peňazí, veď Fico nefinancuje z vlastných peňazí ani svoje bývanie. Ale to ich neruší, vyhraj voľby, môžeš všetko !, to je ich zásada. Bude im to treba riadne zatrhnúť. Píšem to iba zo zásady, lebo inak mi môže byť celá RTVS ukradnutá.
 

 

mne teda rtvs nie je ukradnuta, kazdy mesiac nedobrovolne posielam zastrckove love podla sudruha jarjabka/zvaneho teply dych/, preto ma velmi zaujima kto ovlada rtvs, ak by sme sa zasa mali vratit do cias meciarovych kapustovin, alebo nedajboze do cias komancov, to by bol urcite dovod na obciansku neposlusnost, napr. jednoducho prestat platit, vcera sa aj kapitan tomtom vyjadril k rtvs, napriek jeho vyjadrovacej genialite som rozumel, ze ked bude mat tu moc tak s rtvs pekne zatoci, preto treba byt v strehu..
 

 

Vcera Kapitaň taral aj na TA3 a to 2 na 3.
 

Ešte aj zákon im umožňuje výpalníctvo

RTVS začala vyberať údajne dlžné neplatenie koncesionárskych poplatkov za viacnásobný odber,
napriek tomu že sa jedná o toho istého odoberateľa elektriny.
Podľa pôvodného zástrčkového zákona stačilo mať iba toho istého odoberateľa energie. Podľa nového to mali všetci nahlásiť, hoci nikto na to špeciálne neupozorňoval. Teraz inkasujú za to, že to v 2013 nahlásené nebolo (pritom stačil list) a doplatok je za viac ako 3 roky (žiadne premlčanie). neznalosť výpalníckeho zákona neospravedlňuje. V dobe informatizácie, keď majú všetky údaje pokope a všetky podmienky koncesionár spĺňa, musí každú zmenu nahlasovať. Stačí pritom elektronicky porovnať databázy odoberateľov s databázou koncesionárov. Ale to by také databázy museli mať.
 
Hodnoť

Plukovník Bonaparte ,

a kapitán Enigma su na smiech. To ano, ale oni to myslia vážne.
 
Hodnoť

hahaha

žeby predsa ? ... koncesionár Fico chce byt hviezdou prvej veľkosti ... teda už nie Bonaparte, ale rýchlo Belize ... :)
 
Hodnoť

Ale,veď ho nechajte !

Ak aj "toto" birkom "skúsi",bude to to jeho definitívny klinec na odchod do zabudnutia ! A tam by sme predsa rád poslali.....................
 
Hodnoť

...normálne by si

...človek povedal že aj takí "inteligenti" ako je táto vládna sebranka budú mať aj keď nepatrný ale cit pre mieru kde už nemá ich trolling čo hladať ...minimálne poučení pohľadom cez plece do zadu by to mali vedieť...ale nie zas si musia súdruhovia overiť kde sú medze ich arogancie a zas veselo ignorujú už tak dosť naplnený pohár po okraj
 
Hodnoť

Všade strkajú paprče sudruhovia

Na ministerstve práce Brusič, na vnútre Zlodej, na doprave Šermiar , na čele vlády Kmotrov sluha a tak môžeme pokračovať. Každý sa oháňa odbornosťou, poctivosťou, slušnosťou a kradnú ako straky a posledné na čom im zaleží sú ľudia. Jeden väčší lotor ako druhý.
Vzor poctivého sudcu Harabín a konkubína Gašparoviča na ústavnom súde, fakt Kocúrkovo. Polovica občanov na krku nejakú nezmyselnú exekúciu trebárs za vedenie nulového účtu v banke na Vás pošlú výpalníkov s názvom super justicia, alebo za nedoplatok na ktorý prišla zdravotná poisťovňa pri kontrole účtov pred 10 rokmi nedoplatok 3,2 exekúcia 60 a podobné lahôdky . Dajú vám pokutu za starý vrak v garáži, chcete si prehlásiť trvale bydlisko zaplatíte niekoľko sto euro úradníkom v štátnej správe ktorý dostavajú plat z daní. Pritom opitý Weiss si kúpi sudcov, Baštrnák jazdí po meste stovkou cez plné čiary no úžas.
Všetko vedia všade boli. Tu treba reorganizáciu celej štátnej správy a súdnictva. Každého čo nemá patričné vzdelanie vypoklonkovať, normálne by som im dal urobiť trebárs stredoškolské testy a kto neprejde preč, myslím že viac ako polka vlády , ministerstiev aj parlamentu by sa porúčala. A tri štvrtiny policajného zboru. Takto to dopadne keď primitívi riadia štát. Všetko mladšie múdrejšie a poctivejšie čo sa naučilo jazyky ušlo a doma mame Bazmegistan. A zlodejskí primitívi sa oháňajú odbornosťou a poctivosťou.
 

"

Napísal si toho dosť veľa, bohužiaľ všetko je pravda.
 
Hodnoť

Kapitan

Nesčítaní primitív , čo brebta hluposti, nás chce vychovávať čo sa smie a čo sa nesmie
 
Hodnoť

O chvilku

Tu bude že som porušil kodex cenzúra ako v Moskve
 

Ahoj, ataman, aj ja

sa dokážem rozčúliť takmer do nepríčetnosti, keď sa v akejkoľvek súvislosti niekto zmieni o vládnom triumviráte, najmä politik minimálne európskeho formátu, teda, náš premiér, mi už roky dvíha adrenalín, človek, ktorý šíri nenávisť a oháňa sa paranojou zo strany "opozičných médií", či opozičných politikov, nie je práve vzorom umierneného, pokojného a ústretového politika, hoci sa tak snaží prezentovať pred svojimi prívržencami, ktorí by ho za to najradšej na rukách nosili, neuveriteľné...
 

Ataman.

Ten predchádzajúci príspevok si dobre napísal.Iba nechápem prečo si myslíš,že Ťa zotrú ? Tým,že si napísal pravdu o našich najvyšších si predsa kódex neporušil ! Možno Ti stúpia "na otlak" "ficoklikači",ktorý Ti "stiahnu karmu príspevku na nulu.Ale to som tu zažil už zopárkrát. S tým sa jednoducho musíš zmieriť.Smer tu má "svojich",ktorý tu takto odvádzajú svoju prácu. Ale tým to celé končí.Ani Tvojej karmi celkovo sa to nedotkne. Ver tomu. Ja som si to vyskúšal.
Inak držím palce ,aby ten Tvoj zápal pre vec vydržal čo najdlhšie.
 
Hodnoť

okoze odkial beru tu drzost,

ved uz komunisti mali slogan: poroucime vetru, dezdi a Fico s Dankom si to doplnili aj RTVS
 

 

.. no a žijú v presvedčení, že hovoria za občanov, ćo je vrcholne otrasné. V mene občanov manipulátori a baživci po moci napáchali vždy najviac zla a občanom, na ktorých sa tak radi odvolávajú, vždy "zatrhli tipec"- na dlhé roky. Medzitým si stíhajú budovať vlastnú beztrestnosť, nakoľko občanom, na ktorých sa odvolávajú, až tak neveria.
 
Hodnoť

To je tak.

Keď birmovancovi platíme zo štátneho jeho kurtizánu, ktorá mu plní všetky jeho telesné priania, tak je presvedčený, že by sme mu mali s nadšením platiť aj takú drobnosť, ako je jeho osobná adorácia v rozhlase a televízii, čim budú splnené jeho duševné priania.
Asi tak.
 
Hodnoť

Túto tému

nech si osvoja študenti, dobrá munícia pre protest 18.04. Jedine, čoho sa Fico a spol. boja, sú masové protesty.
 
Hodnoť

Dosť ma udivuje

to prekvapenie redaktora:
"Je až nepochopiteľné, odkiaľ ktorýkoľvek politik, nech je to Fico alebo Danko, berie presvedčenie, že môže do záležitostí RTVS „kafrať“ viac než ktorýkoľvek iný občan."
Ako keby len teraz začal vnímať politickú realitu tejto krajiny. Mňa to totiž vôbec neprekvapilo. Skôr som bol prekvapený z toho, že sa Fico neozval už skôr. Jeho mentálna a osobnostná výbava je totiž priam predurčená na podobné angažovanie. My si môžme o politickej činnosti, zásadách a pravidlách myslieť čokoľvek. Môžme apelovať a dokonca aj vyžadovať politickú kultúru európskeho štandardu, kde sa nachádzame. Osobnostná, morálna a etická úroveň týchto boľševických buranov sa nezmení a akýkoľvek apel s nimi nepohne. Raz im ide o záchranu koryta moci a vtedy sú akékoľvek použité prostriedky dovolené. Teda podla ich presvedčenia. Morálka, česť a politická kultúra sú tu zásadne a len pre tých druhých. Pre opozíciu, mimovládky a bežných občanov. Však vyhrali voľby, tak čo?
 

mal by sa skor zaujimat, kto

umoznil politikom, aby si bezostysne
prisvojovali rtvs, bola to saska, ktora
dala rtvs pod kuratelu nr a nikto neuvazuje
o zmene, aj ked staci pozriet k susedom, kde
ma hlavne slovo rada ct, zostavena z neza-
vislych osobnosti, mimo dosahu politikov
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME Komentáre