SME
Nedeľa, 24. máj, 2020 | Meniny má ElaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

RTVS nie je vaša televízia (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Boze to zas bude diskusia...
 

 

A čo, pani Zuzka, k veci by niečo nebolo ?
 

 

Ja som pani Janka ... :)))
 

"

Kto by to bol povedal?
 

 

Hocikto kto si klikne na moj profil :)))
 

 

Krajinu neurobíte prosperujúcejšou tak, že budete určovať, kto a kde s vami môže diskutovať. Pravdivý nadpis, ale pravdou je aj to, že krajina nebude prosperujúcejšia aj keď to nebudete určovať. Prosperita sa nerobí v televízii.
 
Hodnoť

 

Danka jeho voliči nevolili preto, aby sa stal národným televíznym dramaturgom, ale aby robil niečom s tým, čo si zaumienil, keď išiel do politiky.
Nuž, záleží na tom, či to, čo sľuboval svojím voličom, sme ochotní považovať za totožné s tým, čo si zaumienil keď išiel do politiky. Dôvodov pochybovať o tom je totiž viac než dosť.
 

 

Veď práve. Som presvedčený, že Danko sa úplne pokúša robiť a realizovať, čo si zaumienil.
 
Hodnoť

Slovaci

Od vcera vecera ste mali v tisicoch parov sviecok osvetlovat Narodnu radu, kazdy vecer.

Vase deti sa uz za vas hanbia!
 
Hodnoť

...apel na idiotov ?

...pána havrana humor naozaj neopúšťa :o)
 
Hodnoť

Havran musí mať neskutočný strach z Fica

Ešte nikdy ho neoznačil za skutočného pôvodcu a vinníka morálneho rozkladu občianskej spoločnosti, únosu štátu, devastácie zdravotníctva, školstva, a za boľševika, ktorý nás zavlečie do Putinovej čiernej diery východnej diktatúry.
 
Hodnoť

Osobný odkaz

pre plk Fica kpt Danka. RTVS nie je platená štátom ale koncesionármi. Ja som koncesionár a vyprosím si od takých existencií ako ste vy dvaja aby ste si osobovali právo ju znásilňovať a vnucovať mi nejaké Fašírky a Ficomonológy na ktoré zvysoka kašlem. PS to že pri oslovení nepíšem veľké písmená nie je náhoda.
 

 

Jazyková poradňa: Tvary zámen ty, tvoj, vy, váš v textoch písaných v rámci internetovej diskusie odporúčame písať s malým začiatočným písmenom, tak ako sa píšu napríklad v rozhovoroch uverejňovaných v tlači.
(Ale nevylučujú ani veľké písmená, záväzné v priamej korenšpondencii.)
 

a ja pevne

verím,že výložkový tomtom sa do rtvs nedostane,aj čo by dupal nožičkami a vyrevúval ostošesto
 

 

Ten chlap by sa nemal dostať ani k rtvs, ani k ničomu inému, stačí vidieť, ako diriguje parlament, do čoho sa pletie, čo diktuje a čo obmedzuje, ako nariaďuje, čo je slušné a potom verejne bozkáva ukradnuté výložky.
 

veď to

alebo číta poštu,ktorá mu nepatrí..........musím to tak napísať.....je to proste ****** na entú.......želám pekný prvomájový deň.....u nás v Košicoch,ako hovoria výchdniari vyšlo konečne slnko tak sa vytešujem
 

Keli, ideš ;)

-love-
 
Hodnoť

Ani vaša, ani naša

Protipólom zámena vaša je naša, takže zvoliť takýto nadpis v súvislosti s verejnoprávnym médiom, znamená posudzovať ho z hľadiska polarity politickej scény.

Žiadna vaša, žiadna naša, verejnoprávne médium si má zachovať objektivitu, vyváženosť, nesmie v ňom dochádzať k žiadnemu servilnému podriaďovaniu sa tej či onej strane politického spektra.

Čo má charakterizovať verejnoprávne médium, o tom by mala byť verejnosť poučená z diskusií odborníkov z oblasti médií , z diskusií organizovných práve verejnoprávnou televíziou. Kedy sa ich verejnosť u nás dočká?!

Potrebujeme serióznu verejnoprávnu televíziu, nie televíziu štátnu.
 


Najčítanejšie na SME Komentáre