Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Sú lži, sú veľké lži a sú aj tvrdenia Roberta Fica (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

zlodej a klamár, to jeho celá technická špecifikácia
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

27%

to stále istí...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

este nas caka dlha cesta k takej spolocnosti, ktora rozozna klamara a zlodeja od tych druhych, velku zasluhu na tom maju taki pomahaci rezimu ako cela ta 3 a zvlast zurnalisticka star bielik, niektori jednotlivci ktori mali slusne renome, napr. milan zitny, dennik pravda, ktory cita kazdy den niekolko desiatok tisic ludi, dost dolezite bude ako dlho odolaju tlaku nasich zachodovych inzinierov mimovladky, nesmu sa nechat zatiahnut do tzv. spoluprace pri odhalovani korupcie, musia byt velmi, velmi ostraziti..
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

spolupráca

ja som celkom nepochopila, s kým majú mimovládky spolupracovať pri odhaľovaní korupcie - hlavne na najvyšších miestach ... s tými "páchateľmi" a nimi ovládanou políciou ?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Takýto spomienkový komentár by mohol vychádzať každý týždeň. V tej obrovskej spleti káuz, za vládnutia precedu, ľudia na mnohé zabudli. Už si zvykli na to, že kauza strieda kauzu, začali byť apatickí, a to je presne to, čo tento zlepenec chce dosiahnuť.
Ak by novinári naozaj mali záujem zmeniť pomery na Slovensku, tak by sa politici a štátni zamestnanci nemali kam ukryť, pretože by mali na každom kroku novinára, ktorý by kládol nepríjemné otázky a dennodenne by boli v médiách konfrontovaní so svojimi činmi a výrokmi.
Ale bohužiaľ, asi najbližšie obdobie zostaneme pri samodiskusiách.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Plk Fico je drzý demagóg

Dnes sa znova stavia do pozície bojovníka proti korupcii ako keby sme boli všetci na hlavu padnutí. On, pápež korupcie, bojovník proti mimovládkam dnes povedal že mimovládky vedia získavať veľmi cenné informácie, len zabudol dodať že ich nikdy nepoužil a vždy ich popieral. Takto nehanebne si z národa robiť švandu môže len otrlý profesionálny klamár. Ja by som Leškovu stupnicu pozmenil tak že by som medzi druhý stupeň a Fica zaradil jednu postavu z histórie známu bonmotom "tisíckrát opakovaná lož sa stáva pravdou" lenže admin by ma zmazal... Fico, prestaň urážať moju inteligenciu! Mám 70 rokov ale takého drzého klamára som ešte nestretol.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

divinec,

vôbec s Tebou nesúhlasím, lebo ja mám 71 rokov a predstav si, že jedného takého klamára som stretol. Ale len toho jedného, a ten našťastie nebol verejne činný.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

goebbels bol pri koryte 12 rokov

naplnením 3 mandátu predsedu vlády sa mu ficiak vyrovná
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

a môže ho

aj nasledovať tak isto,ako skončil horemenovaný
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nechcem ti oponovať,

ale na taký koniec, je náš plukovník príliš zbabelý. A nieje tu ani sila, ktorá by u neho vzbudzovala nejaké obavy. Vyhovárať a klamať sa naučil tak brilantne, že stále bude mať tých 25%. Takže sa obávam, že tu sú možné len dva scenáre. Buď ho donúti odísť zdravotný stav, alebo sa niečo zásadné zmení v opozícii a tá nejakým zázrakom vygeneruje spoločnú silnú tému, ktorá ho vo voľbách prevalcuje. Ale zázraky sú pomerne zriedkavé a veľmi, veľmi nespoľahlivé.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

máš recht,

ale ja by som si to veľmi,veľmi priala,čo už,keď som taký optimista
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

v posteli

s Lídou Baarovou?
;)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Fico je pravý slovák

Drží sa slovenských porekadiel na príklad "Zlodej kričí chyďte zlodeja"alebo ,"trafená hus zagága"(v prípade potvrdenky o účte v Belize )
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Bože mlyny melú pomaly

ale isto - v tom sa ficom zhodneme všetci .
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Keď tak sledujem správanie

tohto nášho "supermana", vždy mi napadne definícia - popis amorálneho psychopata tzv. morálneho ***** Odhaduje sa, že v populácii je si 3- 5 % ľudí s takouto úchylkou. vyznačujú ich v rôznom stupni a intenzite nasledujúce základné charakterové rysy: a) nedostatok citu, jeho plytkosť, b)nedostatok morálnych zábran a sebakontroly c) nedostatok pocitu viny (tzv. človek bez svedomia) . Človek tohto typu si nerobí starosti s morálnymi normami, každé svoje chovanie dokáže vysvetliť, chybne vníma sociálne prostredie a svoje postavenie v ňom, nekriticky sa preceňuje a zdôrazňuje svoje zásluhy. Jedinci tohto typu musia byť pod sústavnou spoločenskou kontrolou. Preto amorálny človek môže byť veľmi nebezpečný, ak sa mu podarí získať spoločenskú funkciu. ... toľko definícia, presne sedí, že?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Hej sedí.

Len ťa doplním, že takýto jedinci sa veľmi často vyskytujú vo vysokých vedúcich pozíciách, lebo:
1.) Nemajú žiadne zábrany podraziť, oklamať, zneužiť a využiť kohokoľvek, kto im môže pomôcť akokoľvek tento vedúci post získať, alebo udržať.
2.) Keďže sú často vysoko inteligentní, dokážu manipulovať, rafinovane ale aj otvorene korumpovať, ale aj zastrašovať a likvidovať kohokoľvek, kto by ich akokoľvek mohol ohroziť.
3.) A celú svoju energiu venujú na získanie a udržanie vplyvu a moci. Lebo nič iné nieje pre nich tak dôležité ako oni sami a ich moc. Takže ich jediná ideológia je potom: "Já, já, já, jenom já."
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

áno,

človek s pamäťou nemôže Ficove reči brať vážne - iba ako zase nejaké predstavenie pre obecenstvo. Jeden by si myslel, že už nemôže uspieť touto taktikou a znovu sa presvedčí, že nemožné je možné. Toto len poslať do minulosti a nezapodievať sa tým, ono to už nie je schopné zmeny.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Komentáre