SME
Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Nie, urobte to čo najskôr! Hneď! (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

To je pekné

ale bez podpory národa to nepôjde.
 

 

Vo svete je šesťtisíc národov, ale pochybujem, že niektorý z nich pomôže.
 

 

Aj keby to šlo, kým ich nahradiť?
 
Hodnoť

Výborne, takže

rámcový časový harmonogram precedovho vysánkovania už máme...

A teraz sa pekne sústreďme na tú realizáciu...
 
Hodnoť

Len aby sme neboli prekvapení

kto bude sedieť vo vláde po predčasných voľbách. A neľutovali, že sme nechali demokracii prirodzený priebeh. Nezdá sa mi, že by opozícia bola v stave úspešne osloviť dostatok voličov.
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

brzdite

Ostáva len dúfať, že študenti na vašu Blitzkrieg nenaletia. Touto rýchlosťou by to zvládli iba Kotlebovci (a po nich potopa).
 
Hodnoť

 

Na napísanie takého článku, ako je tento, treba buď prázdnu hlavu, alebo liter slivovice v nej. Lebo, len taká malá otázočka. Kto bude potom vládnuť, gymnazisti, alebo Matovič, s Kolárom a Kotlebom? Takže, netreba chodiť s bubnom na zajace, treba najprv vyhnať z opozície Matoviča, Kolára a Kotlebu, ich percentá získať pre novú, silnú pravicovú stranu a až potom robiť akcie na odvolanie vlády. Lebo ani revolúcie sa od chvosta nerobia, to už vedeli aj boľševici v r.1917.
 
Hodnoť

 

Kvákajte si čo chcete, piateho júna idem aj s dcérou, ktorej budúcnosť mi teraz leží na srdci, nech sa deje, čo chce. Už mám toho dosť! A Vy beblaví a progresívni aj "pomätení "sulíkovci, Bugár, Žitňanská, Šebej, vzchopte sa a dajte niečo zmysluplné dohromady, spolupracujte! Zabudnite na prízemnosti, buďte skutočnými politikmi, ktorí ustoja všetko v mene budúcnosti tejto krajiny. Pozrite na Merkelovú, tá je ako pevnosť, ustojí všetko. Na Matoviča sa vykašlite. Spolupracujte s rozumným zvyškom rozprášenej SDKÚ, prehovorte Radičovú nech zabudne na to, že politika je hnusné svinstvo a že sa to dá robiť ináč. Prosím Vás!!!
 
Hodnoť

VPK

v 89 om sa tiež nevedelo čo bude a kto bude potom. Následne privatizovali taký, ktorí už za socíku "nasporili" toľko, aby mohli "kupovať" a privatizovať. Potom strapatý za cenu vstupu do EÚ rozdal podiely v prirodzených monopoloch a uzdravil z našich daní banky financujúce socikprivatizľrov a nastúpil majster poriadok s podporou tých, ktorí tvorili "strednú podnikateľskú vrstvu" a mali už kapitál v daňových rajoch. A je tu rok 2017. Najlepšie výbery daní a uvoľňovanie dlhovej brzdy, investovanie štátu len do takých projektov, kde vieme dať "našich" dodávateľov. Je to moc ekonomická, peňažná a volajú to politikou. Pár eur pridať všetkým, páčiť sa všetkým a pár vyvoleným dať multi násobky z daní všetkých. Udelovať vladne amnestie ( vykričíme ako tí pred nami kradli, nikoho však nepotrestáme a ak sa niečo zmení ani nás nepotrestajú tí noví pri moci ). Slovač vyžije aj z 350 € mesačne je to šikovný a tvorivý nárok. A ústavný činitelia berú 4000€ mesačne a ich sponzori multi násobky a podelia sa s nimi. Z generácie nežnej revolúcie sú už pomaly dôchodcovia a ich deti vedie jazyky a môžu cestovať tak utekajú pracovať von za lepšie peniaze a nemajú záujem riešiť čo sa u nich doma deje.
 
Hodnoť

 

Toto je príšerné.
A hlásať, že Dzurindova vláda bola utopená v korupcii je svinstvo.
Hlavne nemať mieru vecí je príznačné pre našincov.
Porovnávať Fica v Bonaparte, Baštrnáka,.....nebudem menovať ďalej s Dzurindom je hnus. Fuj.
 

Porovnať Dzurindove a Ficove vlády,

je ako porovnať vreckových zlodejov s Ali-Babom a 40 zbojníkmi.
 
Hodnoť

Autor si mýli

predsedkyňu vlády s KDH. Keď sa odvoláva na prenajaté bilboardy- tak ich malo prenajaté KDH. Ale ináč na tú demonštráciu idem, s tou vládnou bandou už treba niečo robiť.
 
Hodnoť

Ano, tu pomôže len otvorená revolta

proti Ficovi. Smer-oligarchia-SD je ako chobotnica. Odťaté chápadlo znovu narastie. Padnúť musí hlava mafie.
 


Najčítanejšie na SME Komentáre