SME
Štvrtok, 29. október, 2020 | Meniny má KláraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Casanovovia v Smere, R.I.P. Šaňo a strýko Jeremy (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

1. Nechápem, prečo je Corbyn pre politických komentátorov taká veľká téma (už ho vidia v premiérskom kresle, Mayovú musia konzervatívci vymeniť atď.) Veď je to len jeho 15 minút momentálnej slávy, vďaka odporcom brexitu, čo zaňho hlasovali. Tí ale zďaleka nie sú všetci mechom udretí komunisti.

2. bezvízová Ukrajina je naozaj správny krok. S EÚ to ide dolu vodou (názor trochu v rozpore s 1.), viď Corbyn, marketingový Macron, starnúca Merkelová, európska kritika USA za protiruské sankcie atď.
Prestáva mať zmysel tlačiť sa do takéhoto "jadra" a je načase začať robiť vlastnú politiku. Nemyslím samozrejme vlastnú slovenskú, veď tu ani žiadnych politikov nemáme (iba "našich ľudí", holohlavé zelené tričká a naivných študentov, ktorí po skončení školy beztak odídu).

Mám na mysli regionálnu politiku. Nie Ukrajina je náš Cordon sanitaire, ale celý náš región sa musí stať zdravým kordónom, oblasťou zdravého rozumu, ktorý nás ochráni pred šialencami zo západu a imperialistom z východu. Slovensko, Česko, Poľsko, Maďarsko a Ukrajina. Orbán zaručí, že nás nebudú mať radi na Západe a Poľsko zaručí, že ani na Východe. Pomôžeme si tak navzájom.
 

Môžeme pridať..

v oblasti pestovania pšenice,a tým zvýšime podiel potravinovej bezpečnosti.Zároveň zvýšime podiel živočíšnej výroby a to v podiele pestovania volov. V tom máme výhodu ,že nás niekto ťažko predbehne.
 

Dakujem

pekne za taku spolocnost Fico, Orban, Babis, polsky stredovek a skorumpovana Ukrajina, hmm vela stastia.
 

 

Vždy lepšie je byť sám sebou ako hrať sa na niečo, čo nie som. Len ten, kto si prizná, že má problém, ho môže začať riešiť.

Uvediem príklad - korupcia na najvyšších miestach neexistuje. Ak sa toho budeme držať, nikdy problém nevyriešime. Ak budeme v Áčku, budeme permanentne v strese, lebo Západ nám nepomôže riešiť náš problém a jeho problémom zase nebudeme rozumieť my.
 

Ja som zapad

ja sa na nic nehram, nie som ako ty.
 

 

Ty si západ? A si si istý, že západ o tom vie?
Západ pre západ končí na Labe, ako kedysi hovoril Adenauer, Ázia začína na druhom brehu. Pre Britov, Francúzov, Švajčiarov nie sme západ. Môžeme sa na to hrať koľko chceme, nikdy ním nebudeme.
Západ nás neochráni, ani pred východom, ani pred korupciou, ani pred nami samými. To musíme urobiť sami, vlastnými silami. Musíme sa posnažiť, nie spoliehať sa na západ.
 

Ja som zapad

mentalne narozdiel od teba. Ty to nikdy nepochopis.
 

nechápem prečo

ale odrazu mám pocit, že aj ten Kotleba je ťažký inteligent.

"
Orbán zaručí, že nás nebudú mať radi na Západe a Poľsko zaručí, že ani na Východe. Pomôžeme si tak navzájom." ??? Simple, hanbi sa za takéto polovičaté riešenie. Odhalil som ťa, si zakuklený slniečkár. Všetci sa musíme nenávidieť, zapamätaj si, výnimky sú cesta do pekla. Pomoc si takto zmaximalizujeme.

Vyhlasujem referendun za kordón. Buďme kordón, veľmi si pomôžeme.
 

 

Láska je v politike nebezpečná vec. Keď ťa má rád Západ, vnucuje ti eurofondy a utečenecké kvóty. Keď ťa má rád Východ, pokladá ťa za "blizke zahraničie" a svoju sféru vplyvu. Neviem ako tebe, ale mne sa taká láska nepáči. Nechcem ani skorumpovanych politikov vo vláde, cicajúcich tie eurofondy, ani rusofilov, blúzniacich o euro-ázijskej únii.
 
Hodnoť

Ja len doplnim,

ze v casoch toho skandalu v RS bol majitelom Spartaka Trnava Bachraty. Takze ziadne Rezes vs. Poor.
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

 

Parametre brexitu sú roztancované
či a ako sa zmenia, visí na novom parlamente
ohlupovanie od veci
Francúzsko ďalšou systémovou krajinou, kde sa zrútil jeden z pilierov
trvanlivosti paktu ... trvanlivá je saláma, ale pakt?
skákať cez Rubikon ?
aféry Václava Klausa s letuškami (a pod.), ktoré mával, vraj – podľa rôznych zdrojov, napr. herečka Holubová, spisovateľ Viewegh ... Holubová možno vyletela, ale aj Viewegh je letuška?
ktoré sa vyhemžia do ulíc ...
správa Kisku ... zrátala problémy krajiny aj s výsledkom
Prehra Maďarov na náhornej planine, ktorá skladá repre z hráčov piatej španielskej ligy??? žeby an Silickej planine?

... Sa mi prirozumilo, že písačkár mláti múku piate cez tri na druhú vyhemžený R.F: komingoutovaním ba ruského politotruka veštiaceho terén margaretiánskeho zorania, čo visí na starom parlamente.
Toto je základná otázka nad Šucom.
Zrátal som výsledky článku s výsledkom, a vyšli mi diery od kraja ku kraju.
 
Hodnoť

Aranycsapat

má u nás Fico. Neporaziteľná zostava, zdá sa.
 


Najčítanejšie na SME Komentáre