SME
Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Dno u nás žiadne nie je (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

jdu blejt, velebnosti

tak to je teda riadny odpad. HNUS...
 

Tento odpad sa verejne vyhráža

Podľa všetkého sa veľmi uťahuje slučka okolo neho a on začal útočiť tým, že vytiahne svoje informácie o financovaní politikov zo zdrojov pochádzajúcich z trestnej činnosti.
Ten Sulíkov Špirko a Radičovej prezidentská kampaň spolu s webom o pozadí novinárov bude pravdepodobne vyhrážka, že ak ma zavriete, tak sa objaví web s finančnými prepojeniami v pozadí politikov. Podľa mňa je ten web už urobený a niektorí z neho časť už dostali na nahliadnutie aby si rozmysleli či im to stojí za to.

Myslím, že teraz sa začína zlomový moment Slovenska, ktorý nám vo veľmi krátkej dobe odhalí, či tu už naozaj všetko ovládajú takíto vagabundi, alebo sme schopný brániť spravodlivosť aspoň voči takémuto suterénu.

Ak tento jednoznačnačný podvod teraz vyhrá Kočner, tak napriek môjmu pacifistickému postoju poviem, že jediným riešením bude "nenežná" revolúcia.
 

Však nech len skúša.

Nemáme síce deväťdesiate roky, ale zjavne si, pri svojej bezvýznamnosti, nechce pripustiť, že vždy sa nájde niekto oveľa väčší a silnejší, ktorý ho nejakým spôsobom uzemní. A všetci, na ktorých sa spoliehal, že mu pomôžu, od neho odskočia ako blchy po chemickom útoku.
 

začína byť

až príliš nebezpečný pre tých ľudí. Mafiáni to riešili odstránením osoby. Ľudové príslovie hovorí - Kôň, ktorý zdochýna, najviac kope. Možno Sulík až teraz pochopí, aký veľký fail to bol, stýkať sa s týmto človekom. I keď verím, že bol naivný. Človek sa učí skúsenosťami.
 

 

Sulík sa stretával s Kočnerom kvôli informáciám z politického prostredia (Kočner pôsobil a pôsobí, že také insider informácie má, a Sulík je naozaj dosť naivný).
Treba si uvedomiť, že vtedy sa ešte neprevalili Kočnerove kauzy - zmenky, Glance House, platby z Belize, vratky DPH atď. Až teraz je jasné, čo je to za človeka.
Teraz by sa Sulík s Kočnerom už nestretol, ako aj sám vyhlásil.
 

ale Kočner

už mal za sebou známu kauzu Technopol a Markízu s mafiánskym pozadím firmy Gamatex. Lenže Slováci majú krátku pamäť.
 

Z celého

článku ma najviac zaujal presný opis celkovej situácie na Slovensku. Meníme sa na pochmúrnu krajinu v ktorej vládnu zločinci ktorí si s celým národom vytierajú ..... a vôbec nie je dôležité ako volíme, oni si to už prispôsobia podľa potreby. Maríán K je bezvýznamná postavička a Sulík? Najhoršia predstava ktorá sa mi môže zdať je že sa stal predsedom vlády. Jeho fundamentalistické pritom neuveriteľne spiatočnícke a naivné myslenie by nás zahnalo do temného kúta EÚ ktorej benefity Sulík rád využíva no neopomenie žiadnu možnosť jej spochybnenia. Ďakujem , neprosím!
 
Hodnoť

a to kedy

nám chytrák Kočner takto na starú Blaškovú dal?
 

Ale

keď sa pozrieš dvadsať rokov dozadu, tak tento človek sa vyskytuje všade! To je nenormálne! Naprieč celým politický spektrom, naprieč celou republikou, naprieč všetkými vekovými kategóriami sa už tento človek niekde zjavil. Taký slovenský Richelieu. Alebo sú na neho všetci finančne namotaní, alebo na každého niečo vie, alebo oboje, alebo niečo iné.
 

myslím si,

že oboje a aj niečo iné. Teraz mu lepí, i keď sa tvári, že nie.
 

 

On je taky slovensky zazrak.
Raz z neho bude putnicke miesto.
 

 

Tak nech sa dá vypchať.
 

 

Rusi majú mauzoleum s Leninom, my budeme mat s Kočnerom.
V istom zmysle je ten chlapík živým symbolom doby.
 
Hodnoť

To je fakt

ľudský odpad, takíto ľudia by mohli mať miliardy, nikdy nebudú nič znamenať a budú mať len to, čo si dokážu kúpiť. Od tohto hnoja na míle ďaleko.........
 
Hodnoť

Kočner je jedna veľká nula

primitívny arogantný bielogolierový mafián. Nič iné. A tak raz aj zrejme skončí.
 
Hodnoť

 

Pán stredoškolský učiteľ používa pomerne šťavnatý jazyk. Ale ťažko je s ním nesúhlasiť.
V budúcich učebniciach dejepisu bude:
"Za vlády Roberta Fica sa na Slovensku podarilo vytvoriť dovtedy nepoznané společenské zriadenie, ktoré je odborne nazývané "absurdná kleptokracia". Hlavnými znakmi tohoto spoločenského zriadenia sú: ..."
 
Hodnoť

 

Ten pán je zaujímavý tým, ako na každého niečo má. Od kiaľ berie tie informácie? Čo je agentom SIS, KGB, CIA???
 
Hodnoť

nepoznám ho (Kočnera)

ale osobne is myslím, že je to asi zlý človek.
Možno niekomu v živote nezištne pomohol. Neviem. Ale mne je jeho osoba nepríjemná.

Raz by mi snáď niekto povie/vsvetlí, prečo ľudia, čo majú peniaze, a Talent niečo vytvárať.. nevyužíajú tiet danost dobrým účelom.. ale len na vlastne obohatenie a zlo robenie. Neviem. Filozofická úvaha asi.
 
Hodnoť

 

Tento parazyt nerobí nikdy nič len tak. Za posledných 10 rokov pomáha Ficovi hádzať špinu na každého, kto by mohol ohroziť ten ich mafiánsky spolok. Ani tento krát to nebude inak. Odvracanie pozornosti od káuz, ktoré sú pre nich nepríjemné, je súčasťou ich stratégie. Našťastie, Kocnerovi veria už iba slepí, hluchí a ...
 
Hodnoť

obsahovo nehodnotim...

formalne zle... asi to mali zachranit slova ***** a ***** Len neviem ci mi to v diskusii nevyhviezdickuje. Snad je pan ako ucitel lepsi. Drzim mu palce...
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME Komentáre