SME
Štvrtok, 29. október, 2020 | Meniny má KláraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Čo získala ultraľavica v Hamburgu? Viac dohľadu (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Ako občan EU sa pýtam, v súvislosti s článkom, kto týchto výtržníkov pozvážal z jednotlivých štátov? Čo na to tajne služby? Kto má záujem na destabilizácií súčasného usporiadania sveta? Na tieto otázky by lídri G 20 alebo EU mali dať ľudu jednoznačnú odpoveď.
 

ad busy a vlaky

asi je to jednoduchšie, než sa zdá. ak sa ľudia vedia dostať na letný festival alebo koncert, dostanú sa aj na demonštráciu. písalo sa aj o vypravenom vlaku zuG20.

a áno, samozrejme, mnohé z organizácií a združení majú otvorený záujem na presadení svojho videnia sveta čiže na destabilizácii status quo. ale aj presadzovanie osemhodinového pracovného času mohlo byť v istej dobe vnímané ako narúšanie status quo či zákaz detskej práce. takže nie všetky myšlienky, s ktorými protestujúci prišli do Hamburgu, sú nutne škodlivé a neželané.

bohužiaľ, vždy sa nabalí aj kopa obyčajných bitkárov, ktorým sa nechce postupne lobovať, nemajú na to prostriedky a čas, možno ani potrebné know how. ale ani v politických stranách nemáte len bystré jadro...
s pozdravom Z.K.
 


Najčítanejšie na SME Komentáre