SME
Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Až sa kríza skončí, na jej počesť by mali vyraziť pamätnú mincu (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Lepšie by bolo priviazať každému z nich štvrť centovú guľu na nohu. A keďže s tou by už určite ďaleko nechodili, stačil by im aj apartmán 2 x 2 m, pre istotu s mrežami na oknách aj dverách - aby im niekto nedajbože neublížil.
 

a každé ráno misku

šošovicovej s kúskami slaniny vyudenej, aby ich nanapadlo obchodovať korupčne cez bartre šošovicou

a nám tu postačí taká 20 eurova s panenkou Máriou z Levočského oltára vyrazená 15.5. 2017 v Kremnici, aby sme mali pamätné darčeky birmované s poriadnými obrázkami žien.

Strašidlá politické na minciach sú ee eee eee nechcené a bezcenné.
 
Hodnoť

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť

...zásadový politik...

je ten čo sa ZÁSADNE vždy dohodne ako zostať aj s otrhanými ušami pri koryte ...obaja nám tu predvádzajú cvičenia na úrovni rozcvičky v pionierskom tábore ale v podstate je po kríze...obaja medzi časom nabehli na koberec k svojim "investorom" a dostali pokyn uzavrieť toto extempore pilcherovským hapyendom s posolstvom čo nás nezabije to nás posilní, krízy sú na to aby sme z nich vyšli silnejší a podobné drísty 4.cenovej skupiny...a národ si môže oddýchnuť...DOHODLI SA! no nezvolíš ho??
 
Hodnoť

Škoda

V dnešnej dobe vidieť čoraz viac na ľuďoch ako sa cez nich ženie vlna negativizmu. Vidieť všade ako každý problém berú ako súčasnú situáciu ktorá panuje všade a stotožňujú sa s ňou. Vidíme vlny kritík zameraných proti všetkému. Bolo by dobré povedať že tu existuje fenomény zrkadla. Totiž čo nám ukáže niekto ako negatívne je to čo je zlé na ňom samom a vidí to v iných. Takmer vôbec nevidieť pozitívne schvaľovania konania našich ľudí. Všetko sa známkuje od štyri do päť. Nie je divu že nikto nie je s ničím spokojný. Nemôže byť ak sa vždy nájde niekto kto s nami nesúhlasí. Na každý krok je uvalená vlna kritiky. Preto vládne v komunitách, verejnosti negativizmus. Netvrdím že schvaľovanie všetkého je riešenie, ale opierať sa do všetkého čo kto povie je prvoplánové, principiálny nesúhlas sa stáva samozrejmosťou a stráca sa všetko čo máme spoločné. Rozdeľovanie a rozklad spoločnosti je veľmi rýchly a cieľ nájsť správne riešenie je dôležitejší ako konformita spoločnosti, spoločné hodnoty, čo vedie len k eskalácii napätia a strate ľudskosti jednotlivca aj celej spoločnosti. Skôr ako sa k niečomu vyjadríme, myslime komu pomáhame a čo ničíme. Môžeme totiž skončiť rozdelení všetci proti všetkým, kde už riešenie nebude.
 


Najčítanejšie na SME Komentáre