SME
Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Pán Šebej, vystúpte zo strany Most-Híd! (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

 

Zostalo by mu v očiach verejnosti - tej verejnosti, ktorá trpko prežívala jeho zotrvanie v strane zrady (pod pláštikom, že inak by to nešlo) - kúsok cti. Alebo by mu ju tento krok prinavrátil.
Osobne som si predstavovala, že v takejto predajnej strane nebude môcť fungovať a vystúpi okamžite po voľbách. Nestalo sa. To bolo veľké sklamanie pre mnohých. Ešte má šancu .. ale ak pri tom nebude mlčať.
 
Hodnoť

 

Tak túto výzvu pre pána Šebeja úprimne podporujem.
 

Pripájam sa !

Na sklonku života stratiť česť a dôstojnosť predznamenáva dožívanie zlomeného človeka.
 

Ja by som sa tiež pripojil

lebo Šebej ma (okrem iných ...) tiež veľmi sklamal.
Ibaže kto je Martin Klein ?
Ak chcel vážne niečo svojím listom dosiahnuť od Šebeja, mal sa pousilovať získať onakvejšie podpisy pod taký list. Martin Klein je príliš ľahká váha. Jeho otvorený list vo mne evokuje starší názov filmu "Myš, ktoré revala" ...
 
Hodnoť

Zbytočné hádzať hrach na stenu

Už to predtým skúšali mnohí.
 
Hodnoť

 

apelovat na moralne kvality tohto cloveka je viac ako naivne.
 
Hodnoť

 

a to akoze gesto s Reznikom bolo trapne, keby bol jeho hlas k zvoleniu potrebny, tak zaargumentuje nevyhnutnostou postavit hradzu proti extremizmu, alebo si vymysli nejaky obdobny bullshit a zahlasuje tak, ako vojtech potrebuje.
 
Hodnoť

Šebej je dosť skúsený

aby vedel že sa do parlamentu už nedostane. Zoči voči dôchodku je príjemné mať ešte tri roky poslanecký plat. Nepreceňujte ho.
 

 

0 tom to je: na jednej strane česť, na druhej peniaze..
 

ale on určite vystúpi,

ale dva mesiace pred koncom funkčného obdobia.
 
Hodnoť

Je veľmi smutné,

že clovek z jeho reputaciou a vynikajúcou povesťou medzi inteligentnými ľuďmi, je na konci politickej kariéry postavený pred takúto voľbu. Ak ani po prevaleni rozkrádania euro fondov z HIDu neodíde, ostane v očiach svojich doterajších fanúšikov ako bezcharakterny človek. A v očiach ficovolicov si povesť nevylepsi.
 
Hodnoť

pripajam sa.....

Sebej je najvacsie sklamanie..
 
Hodnoť

Asi už prekročil určitú hranicu

a nemôže sa vrátiť.
 
Hodnoť

byval som jeho volicom

jeho clenstvo v OKS mi davalo istu zaruku, ze je konzistentny aj proti nazorovej vacsine, ze dokaze celit populizmu. Cital som jeho clanky v .tyzdni, obhajoval som jeho prozapadne nazory. Velmi ma sklamal: najhorsie je, ze mi zobral doveru v AKEHOKOLVEK politika, uz neverim nikomu (mozno Osusky v SaS? prekaza mi vsak Sulik s jeho retorikou). Trapne je nielen to, ze v Moste ostava, ale ze dokonca Bugarove kroky aktivne obhajuje...
 
Hodnoť

Zbytočné

Takú výzvu môže prijať len silný a čestný muž. A keďže sa zaradil do šíku s takými akými sú Plavčan, Kaliňák a spol, nemožno od neho očakávať žiadne silné gesto.
 
Hodnoť

 

Politickú budúcnosť by možno nejakú mohol mať, ale česť si neočistí už nikdy - na to je už neskoro a nepomohli by mu ani tony popola na hlave. To by musel osobne zlikvidovať Roba a spol, a je jedno či fyzicky alebo inak :-)
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

Nebudte naivní.

V politike ide vždy o prachy ( = moc )!
Nepoznám jediného čestného človeka, ktorý vstúpil do politiky pre blaho občanov.
Blaho ľudu je len súčasť rétorického cvičenia pred voľbami.
Pán Šebej nie je výnimka.
 

Suhlasim

ale určitý dékor by si mal zachovať aj politik. Šebejové plamenné reči ako by zobral samopal a išiel pomôcť Ukrajincom, všetky jeho výroky doteraz....Ukázalo sa, že je taký istý ako tí, čo bývajú u Baštrnáka
 
Hodnoť

pánu Šebejovi ešte nesvitlo

A nesvitlo ani slovenskému národu. Aspoň nie tak, ako si to predstavoval poslanec Šebej, keď obhajoval vstup MOST-Híd do koalície so Smerom. Myslel to tak, že budúcnosť ukáže ako dobre pre Slovensko urobili, keď pomohli postaviť vládu stability (stabilného rozkrádania).
Pán Šebej, už vám svitlo akého odsúdenie hodného činu ste sa na slovenskom národe dopustili? Kto napomáha, alebo nebráni rozkrádaniu je spoluvinník a zlodej tiež.
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME Komentáre