SME
Sobota, 20. apríl , 2019

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Pán prezident, nepodpisujte zákon o ÚPN (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Tento pán Šeliga to je ale pekný vtipkár.To už lepšiu autoritu ako pána prezidenta Kisku si nemohol vybrať.Však chlapcom z Štb dávali pokyny komunistický pohlavári,takí akí vychovali pána prezidenta Kisku.Obaja rodičia na vysokých straníckych funkciách.No a ako sa ukázalo a ukazuje najskor vraj vychovali hlboko veriaceho človeka,potom rozvedeného katolíka,a nakoniec aj daňového podvodníka.Ináč medzi nami ženami ÚPN má asi taký význam ako OSN.Nikto ich neberie vážne!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ÚPN neznamená

Ústav Psychopatie Národa
ani
Ústav Propagandy Národa
ale podľa zákona prijatého pred 15 rokmi to má byť
Ústav pamäti národa (Slovenskej republiky),
pričom pojem národ sa chápe v zmysle slova Nation, teda štátna príslušnosť a nie Nationality, teda národnosť.

Novelou dostáva ÚPN terapiu, aby zvládal svoj zákon a pokrivenia.
ÚPN má ako prvú úlohu:
"vykonávať úplné a nestranné hodnotenie doby neslobody, hlavne analyzovať príčiny a spôsob straty slobody, prejavy fašistického a komunistického režimu a ich ideológií, účasť domácich a zahraničných osôb na nich". Zatiaľ je to skôr v rovine želaní.
A tiež bude dobre, ak sa prestane s preorientovaním ÚPN na úrad propagandy. ÚPN nemá byť úradom propagandy.
Pán Juraj a mládežníci účelovo vytvorenej skupinky Pamätaj, radšej dokončite svoje školy a tituly a ak mate chuť veci meniť, robte aj to, ale červené stuhy je plytvanie aj financiami aj časom. Sochy slovenských dejateľov si treba vážiť, ale nie je to lezecký materiál. To je lepšie ísť si radšej zabehať ale to už aj mládež musí dostať rozum. Sociálna zrelosť je u mnohých až po tridsiatke. Takže vysukať rukávy a pracovať na zveľaďovaní Slovenska a nemlátiť slamu naprázdno a opakovať donekonečna tie isté propagandistické veci, na ktoré vás objednali a najali iní.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Slováci vôbec nepotrebujú UPN a hlavne nepotrebujú vynakladať milióny na jeho činnosť. UPN nemôže priniesť nič dobré len môže pár ľuďom zničiť život. A na to sa všetci skladáme.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Komentáre