SME
Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Nehaňme sudcu ani Prievidzu (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

Schutz,Schutz,Vas platia

za verbalnu masturbaciu?
 

 

Máte problém čítať s porozumením, preto taká hlúpa otázka. Netrápte sa, dá sa žiť aj bez toho.
 

Ty tupý červený ogrgeň!

Ani len niečo podobné ,tomuto komentáru a jeho ďalším ,trefným a pravdivo výstižným komentárom tvoje IQ a absencia mozgu v tom tvojom šišatom kokose,nedokáže ani odpísať ,nie vytvoriť. Akože-trefné zhovadenie autora ti nevychádza ,ficoid !
 
Hodnoť

Peter

čo sa furt sťažuješ, ja pozerám RTVS a tam hovoria, že šetko je v poriadku, šak móže byť, no tak sa my dvaja mýlime.
 
Hodnoť

Peter von kretén

Tý pádom už nemôžeš byť soiopat.
 
Hodnoť

 

takže priama demokracia ...
 
Hodnoť

 

jasné ako vravel Gašpi... je to všetko biele na čiernom.. a vlastne načo máme OČTK a sudy, stačí autor článku...
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

Toto mávaš každé ráno?

To Ti teda nezávidím......
 
Hodnoť

Konečne korektný a vecný komentár

Vcelku nestranný. Ale ortodoxných Fico-hejterov môže s toho šľak trafiť.
 

Prepáč, dal som ti omylom plus.

Už sa mi to nestane. A Fica z duše neznášam a opovrhujem ním, pretože prázdnejšiu dušu a morálne nižšieho človeka, som, našťastie, v živote nestretol.
 

Nevadí

Tu majú iba Svedkovia Sulíkovi vysokú karmu.Oni si tu totiž navzájom leštia ... oné..... ego. To by ma mrzelo keby ma niekto omylom zaradil medzi nich. Tak si dávaj prosím nabudúce pozor. Ďakujem
 

A vieš, prečo majú Svedkovia Ficovi

nízku karmu? Pretože normálni ľudia nimi opovrhujú.
 

Kto je normálny?

Svedok Sulíkov isto nie. Ani Ficoid ako ich tu nazývate. Človek musí byť nestranný. A vidieť napríklad že Sulík je veľmi podobný Ficovi. Uzurpátor moci a zneužívateľ postavenia. (zlodej by bolo nevhodné. V Bratislavskom podniku kúpil pozemky a predal ich z obrovským ziskom. To je čisté zneužitie informácií , ale legálne. Tak isto ako aj Fico robí všetko "legálne". Tak isto Sulík kuje pikle napr. s Kotlebom. Čistý ontrigán. Hlavne že na verejnosti je zásadový.
ja chápe že niekto zo zúfalstva volí Sulíka . Nemá koho iného. Ja volím Fica. Zatiaľ. Sulík je pre mňa väčšia hrozba. Ale nebudem Fica obhajovať tam kde sa mi nepáči len preto, že ho volím. Je to čisto moje pre a proti. Sulík ma ohrozuje priamo a Fico nepriamo.
 

Ako som povedal vyššie...

opovrhujú.
 
Hodnoť

Čo sa týka boľševického hniezda

Mečiarových fanatikov a Ficových trpákov,tak je to diera,ale inak to mohla byť celkom sympatická dierôčka.
 
Hodnoť

 

Odpoveď je predsa vo vašej vete "Medzi verbálnym a fyzickým útokom je len korelácia, nie kauzalita." Verím že si ani autor nepraje aby bola pri určovaní viny na súde určujúca korelácia nie kauzalita... To by sa autor mohol dočkať že bude odsúdený medzi prvými ( fajčil na záchode, bude z neho vrah,zlodej a výtržník) . Trochu som pri autorovom bystrom ume sklamaný poznámkou o dokaze neviny , odkedy sa dokazuje nevina ? Absencia postraumatickeho šoku je v skutočnosti absencia dokazu o vine, a na tom nič čudné nie je... Faktom je že neviem či boli prítomné iné dôkazy o vine ale to som sa z článku nedozvedel. Nemám žiadny dôvod držať palce janosovi ale domáce násilie sa vždy dokazuje ťažko , napriek tomu mi stoja vlasy dupkom nad niektorými nápadmi ktoré som kdesi postrehol že v niektorých prípadoch má byť dokazovana nevina, pevné verím že autor nesmeruje k takému presvedčeniu :)
 

odoznievanie PSP je medzi 3-6 mesiacmi

takže nemusí byť prítomná aj z tohto dovodu, a tiež preto, lebo nenastala. Šablónovité tlačenie obetí do jedného obrazu syndrómu “týranej ženy” je častá chyba. Ten syndróm totiž nie je žiadna štandardná diagnóza, ale nálepka na premenlivú skupinu príznakov. Na tom celom je zaujímavý fakt, že sudca nespochybnil, že sa obžalovaný správal v rozpore so zákonom a konštatoval priestupok proti občianskemu spolunažívaniu. Čo bolo spochybnené bol rozsah ujmy a to na základe znaleckého posudku, ktorý používal aj také termíny ako syndróm zavrhnutého rodiča, ktorý je pavedecký. Takže ku konštatovaniu absencii viny nedošlo, súd sa oprel o mýty o domácom násilí, v prospech obžalovaného vypovedali spolustranníci a bývalí kolegovia. Myslím, že sa dá za týchto okolností skutočne polemizovať o absencii neviny.
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME Komentáre