SME
Streda, 27. január, 2021 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Už opäť Air Kiska (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 > >>

Hodnoť

Honorar

Statnej radkyne za raz cca 1000 € x 1000 je tiez milion faktura pride v najblizsich volbach
 
Hodnoť

Dva výprasky má

ten malý jedovatý pán za sebou a dúfam, že presne toľko ešte pred sebou, kým definitívne zalezie k medveďom aj so svojim celým s.r.o. spolkom
 

A6 taký malý nie,

má 183 cm, ale jedovatý je za dvoch. Nuž, od nenávisti aj srdce puká.....
 
Hodnoť

Fico...

...a faktúra. Chcel by som vidieť vyčíslenú faktúru za prelety . Nech mu Fico vystaví faktúru,ak sa vôbec dá. Fakturant Fico ju eviduje v pohľadávke? Nech ministerstvo vnútra ,alebo ministerstvo financií vyfakturuje prelety. Bola vôbec dohodnutá suma v zmluve za použitie lietadla? Začínam veriť Kiskovi ,že sme mafiánsky štát s praktikami. Mocní začínajú byť bezmocní ,keď používajú štátne kontrolné orgány na odrovnanie možného politického konkurenta. Watergate s odpočúvaním politického rivala bola, len politickou epizódkou oproti praktikám na Slovensku. Zdochyňajúci kôň najviac kope a kopať bude čím sa volebný termín bude viac a viac približovať.
 

 

Aj by som akceptoval tú faktúru, ak by pán Hranol sadol k počítaču a sám ju vyrobil. Lebo - ja mám pocit - že on už okrem drístania nedokáže samostatne nič. Nič! Možno.. umyť si sám zuby. Ale nič viac..
 
Hodnoť

Tie lietadlá

patria úradu vlády ? Pokiaľ viem,tak táto letka patrí pod ministerstvo vnútra. Navyše - prečo robia toľko kriku - nech to teda prezidentovi vyfakturujú. Mám za to,že žiadna faktúra na tieto lety neexistuje a ani ju nebude mať nikto odvahu vystaviť. To až potom by bola blamáž ! Ale pokrik na prezidenta - to si zatiaľ všímajú iba niektoré /strane verné/ ovce !
 

presne,

je to odkaz pre svedkov ficovových a armádu sprostredkovateľov pod tútorstvom obchodníkov so štátom, že fico je v plnej sile a kope ako v najmladších rokoch. No - my vieme, že je to inak, ale nech si myslia.....
 
Hodnoť

Plk Fico

kope ako zdochýnajúci kôň. Za jeho bačovani "naši" rozkradli nie milióny ale miliardy. Človek ktorý sa pasuje za najsociálnejšieho bojovníka proti korupcii nás všetkých považuje za mentálne retardovaných ktorí nedokážu spočítať dva a dva. Jeho arogancia a bezočivosť nadobudla rozmery, ktoré po jeho skopnutí od moci vo voľbách budú vyžadovať dôsledné trestnoprávne posúdenie jeho skutkov orgánmi činnými v trestnom konaní. Ale až po ich očistení od nim dosadených skorumpovaných darebákov. Súdnemu človeku z neho už musí byť šoufl okolo žalúdka.
 

stačí si len porovnať letecké snímky

našich lesov, národných parkov z rokov 2006 (nástup Frca) a teraz z roku 2017, po 11 rokoch frcovlády je to lesný holocaust!
už len zato by mal byť po*******ý!
 
Hodnoť

ja by som

na tej faktúre trvala ... a aby ju aj pekne zverejnili

NECH FAKTURUJÚ A FAKTURU ZVEREJNIA.

Aspoň by bolo čo analyzovať a prípadne posunúť súdu.

Lebo:
Úrad vlády ani premier osobne nemá kompetenciu vystavovať nejakú faktúru prezidentovi a ani kancelárii prezidenta. Letku spravuje Ministerstvo vnútra.

Ak by ju vystavilo Ministerstva vnútra, mal by premier vysvetliť, prečo hovoril v prvej osobe jednotného čísla a prečo si privlastňuje kompetencie ministra.

Ministerstvo by musleo faktúru antidatovať, čo nie je povolené. Alebo by minister vnútra mal zodpovedať, prečo spôsobuje štátu škodu tým, že včas nefakturuje. Podnikatelia musia faktúru vystaviť do 14 dní.

Okrem toho by museli predložiť nejaké pravidlo, koľko sa má účtovať za let prezidenta a iných (niečo ako cenník).

etc.
 

dúfam

že novinári budú robiť svoju prácu a budú sa na tú faktúru pýtať - či už je vystavená
 

Fakturant Fico nevie

že na vystavovanie faktúr sú časové limity a že na to, že by ju mohol vystaviť, musel by mať jeho úrad vlády pridelené nejaké IČO a DIČ/IČ DPH.
No pochybujem, že ich má.
 

:)

práve preto by mu novinári nemali dať pokoj a v každej možnej chvíli sa ho pýtať, či už tú faktúru vystavil

Nech si trochu dôsledky svojho tárania užije aj on.
A nech sa jeho voliči pomaly vzdelávajú - ekonomická negramotnosť národa je alarmujúca.
 

kokos !

že fakturant fico - ako husté a dobré !
 

 

fakturant Fico znie pekne viaczmyselne .... :)
 

za vyrúbané lesy a rozkradnuté €fondy

by mal byť fraktúrant, to znie tiež dobre :)
 

 

Klamar, zlodej a podvodnik v jednej osobe je uz tak sprofanovaný a skompromitovany, ze keby aj znicil Kisku svojimi konstrukciami, aj tak sa nikdy nestane prezidentom.
Jeho porazi aj vrece hnilych zemiakov.
A keby sa to hypoteticky predsa len stalo, tak po tychto dehonestujucich kecoch si zasluzi premiestnovat sa tak na 12rocnom golfe ako ta spominana predavacka, alebo robotnik.
 

No ale on je,

podla mňa, určite fakturant. Odkedy založil tú svoju organizovanú "stranu", fakturuje v kuse oligarchom dvadsiatok do paralelného účtovníctva. Veď ich bohato kŕmi štátnym rozpočtom.
 

Okrem toho sa ho treba spýtať,

či už z tej faktúry odviedol DPH. Lebo odvod sa má vykonať za mesiac, kedy bolo plnenie.
Ak neodviedol, tak je daňový podvodník.
 

:)))

ak to vyfakturuje Fico (UV) tak si Kali dal neodôvodnene do nákladov pohonné látky .... takže aj on by bol podvodník
 

1 2 3 4 5 6 7 > >>

Najčítanejšie na SME Komentáre