SME
Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Nebuď buzerant, zmláť manželku (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

suma - sumarum
muzi kritizuju p. Havrana a jeho sympatizantov aby mohli mlatit svoje zeny, premielaju vselico ale v podstate im die len aby neboli prisnejsie trestani! Smeraci a SNSnaci mali zu par skandalov tohto kalibru!
zahoracka zahorie
<< < ... 6 7 8 9 10 11 12 13

a ty si nevšimla ...

že Havrana kritizujú aj ženy ... ?

alebo len primitívne zovšeobecňuješ na základe svojich vlastných stereotypov, čo je mimochodom čosi, voči čomu majú ID a Havran údajne bojovať ... ?
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

O čom to ten človek hovorí?

O Istambulskom dohovore? O pomeroch na Slovensku? Oboje úplne mimo. "Nebuď ***** zmláť manželku!" To je o čom? Tým chce naznačiť, že mlátenie manželiek je úplne bežnou vecou ktorú robia skoro všetci manželia, že sa tým chvália pred kolektívom či už v práci, alebo pred kamarátmi. Ak náhodou na niektorého padne podozrenie, že menej mláti svoju manželku, tak sa mu zbytok kolektívu smeje, že je buz€rant. Skutočne to tak na Slovensku chodí? A preto je veľa ľudí proti ID, že by sa tento "slovenský zvyk(stereotyp)" zmenil?. Ale však to je hlúposť. Násilie sa deje tajne, násilník sa tým určite nikomu nechváli a keď sa to o ňom okolie dozvie, tak je jednoznačne odsúdený, nikto ho za to nepochváli, a nepovzbudí k ešte väčšiemu násiliu ako to naznačuje autor v nadpise článku. A to je iba nadpis, v článku tomu ešte dáva korunu. Násilne obriezky žien, vyčlenenie ženám v kostoloch podradné miesta, že sa ženám zakazuje čítať sväté písmo. to je ten problém čo tu máme, a s ktorým nám má pomôcť ID?
"Nie je nič zlé na tom, hovoriť už deťom, že urážať a ponižovať sa kvôli rodu je nehanebné, že ich matky nie sú ich služobníctvom, že násilie sa začína tam, kde končí úcta." A čo hovoria dnes pani učiteľky deťom v školách? Presne toto sa už dnes aj bez ID deťom v školách zdôrazňuje. Ale ak by sme prijali ID, tak by sa toto muselo zmeniť a tlačili by sa deťom do hlavy celkom iné kaleráby. Z toho mi vyplýva, že autor ani ID veľmi nepozná. Takže hrubo skreslený obraz o slovenskej spoločnosti a chabá znalosť ID, tak z toho vyjde takýto úbohy pamflet.
 
Hodnoť

 

kvalita clanku umerna "kvalite" jeho autora,viac pisat o nom netreba,len mohol byt skromny a nemusel o sebe pisat rovno v nadpise...narcis zostane navzdy narcisom....
 
Hodnoť

Primitív

Pán Havran stále dokazuje to, čo je o ňom notoricky známe. Je to primitív!
 
Hodnoť

Vážený pán Havran,

neviem, ako ste prišli na to, že reprezentujete tú "progresívnu" vetvu kresťanov s tými skutočne správnymi názormi na veci. Ja osobne som kresťanka, mám vyštudované dve vysoké školy, momentálne si robím doktorát, nemám deti, nespadám do žiadneho tradičného šuflíka tradičných rolí, proti ktorým tak dramaticky vystupujete. Kotlebovské "idey" sa mi z duše hnusia, nečítam hlavné správy ani žiadne konšpiračné weby a pod., čítam len periodiká, ktoré sú všeobecne považované za relevantné a preto môžem s čistým svedomím povedať, že nič primitívnejšie ako Vaše slová som na danú tému nečítala. Hanbila by som sa pod toto podpísať. Nie pre postoj, ktorý prezentujete, ale pre úplnú absenciu slušnosti, ktorá už asi začína byť Vašou značkou. Bez ohľadu na postoje iných na prvom mieste by sme si mali vážiť jeden druhého a diskutovať v racionálnej rovine. Úprimne povedané, osobne nepoznám žiadneho človeka, ktorý by Vás ešte bral vážne.
 

<< < ... 6 7 8 9 10 11 12 13

Najčítanejšie na SME Komentáre