SME
Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Nebuď buzerant, zmláť manželku (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Presne tak kresťanov je minimum - len niekto sa tu stále snaží prezentovať, že sme katolícke Slovensko, figu borovú sme.
Artificial intelligence
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... > >>

 

nuz a vidis ako to minimum zameta so vsetkymi
 

 

isto, minimum ako zo slabikara nedelnej skolky

minimum, ktore organickou sucastou najpocetnejsej organizacie na tejto planete, ale ked sa to hodi, tak je zrazu malicke, pokorne a skromne. Minimum, ktore nedavno minimalisticky pozvazalo autobusmi ludi na najvacsiu demonstraciu od novembra. Minimum, ktoremu stacilo aby 1500 tvrdo ... one ... tvrdosincov minimalisticky urobilo prstikom pokorne a skromne ňuňuňu a fico zrazu poskakuje ako taka birmovana marioneta. Lebo velmi dobre vie, ze to bola iba skromna a pokorna ochutnavka z toho minima, ktora ma pobocku v kazdej slovenskej dedine a vacsi mobilizacny potencial ako cela slovenska armada.
minimum, leda ak od slov mína a um
nabuduce pouzi slovo minorita
 
Hodnoť

Autor článlu pravdepodobne dnes

nejedol. Inak si slovník jeho článku nedokážem vysvetliť. A že vraj vzdelanec. Téma je to citlivá a treba argumentovať, ale to je nad mentálnym svetom autora.
 
Hodnoť

 

Treba si pamätať, že naší bratia a sestry v Kristu mali za posledné roky problémy s dvomi vecami:

1) Lanzarotský dohovor - dohovor o ochrane detí pred sexuálnym vykorisťovaním a sexuálnym zneužívaním - tam si naši najkresťanskejší vymysleli termín "juvenilná justícia" a k nemu naviazali príslušnú mytológiu.

2) Istanbulský dohovor - dohovor o predchádzaní násiliu na ženách a domácemu násiliu a o boji proti nemu - k nemu si zas napasovali "gender ideológiu".

Mlátené ženy a zneužívané deti - veľký to nepriateľ najkresťanskejších ...
 

Ako

učiteľ si často myslím, že občanom neschopným rozumieť písanému textu by mali byť niektoré občianske práva prisudzované veľmi opatrne.
Prvý by bol najväčší hipster v starej tržnici.
 

 

Samozrejme. Lebo prístup našich najkresťanskejších k témam LD a ID nijak nesúvisí s ich prístupom k otázkam domáceho násilia a sexuálnemu zneužívaniu detí. To je úplne iná téma.
 

Tvoje

texty by som pre svoj návrh používal ako ďalší argument.
 

 

To hovorí ten pravý.
 

ajaj, takze pan by rad kadroval

compliance diskutujucich s tvojou interpretaciou napisaneho textu a podla toho im prisudzoval obcianske prava? Och, aky prekrasny elitarsky postoj. No tvoj odpor k ID potom mnohe vysvetluje, ale je to tak trochu medvedia sluzba.
 

:)

Kombinácia gender nadšencov s absenciou zmyslu pre humor dáva zmysel.
 

Asi tak, ako ked ti dosiel

humor potom, co zotreli tvojho parocneho foxteriera? ;-)
 

:)

Zotreli? Čo sa dá zotrieť na fakte, že je možné byť odporcom 2 vecí naraz?
Nechaj to tak, fakt nemám čas zaoberať sa základmi logiky s fanúšikom.
 

preboha, nie!

Ty si učiteľ?!? a čoho, pre kristove rany?!? len povedz prosím, že náboženstva, inak sú tie deťúrence vážne v prd...li
 

Neboj,

učím gender a sexuálnu výchovu prvákov, takže všetko je ok.
 

 

ako ucitel urcite budes vediet posudit aj svojpravnost nestastnikov co chodia po rozumy k foxterierom
 

Kdeže

nešťastníci - pochvaľujú si, že s tým foxteriérom pokecjú rozumnejšie ako s niektorými účastníkmi internetových diskusií. Ale to nie je nič nové, my učitelia dobre poznáme Gaussovu krivku rozdelenia intelektu v populácii.
 

 

ved ano, kdeze nestastnici, to blahoslaveni chudobni duchom
 

Je

normálne, že názory sa rôznia, lebo ľudia sú rôzni. To je v poriadku, je to normálne, dokonca som rád, že si o veci myslím niečo iné ako napr. ty.
Tým by sme to mohli uzavrieť, ak nemáš niečo k predmetu diskusie. Pripomeniem - či je možné súčasne byť proti násiliu i gender ideológii. Havran si myslí že nie, môj foxteriér, že áno.
Nemusíš si vybrať.
 

 

suhlas, domnienky foxterierov, obcianske prava a umiestnenie diskuterov a ludoopov na gaussovkach nesuvisia s predmetom diskusie
 

S

tým sa nedá súhlasiť - ID je príkladom dokumentu o ľudských právach, ale len v oblasti násilia. A debata o úrovni diskutujúcich bola rozbehnutá paralelne, len k nej už niet čo povedať; preto sa stáva zbytočnou. Foxteriér bol použitý pre názornosť, to už mi učitelia robíme s ohľadom najmä na okraj menovanej krivky, pomáha to pochopiť a precvičuje to schopnosť abstraktného myslenia. Ale uznávam, pre úplný extrém menovanej krivky sa to môže zdať nepochopiteľným.
Idem obedovať.
 

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... > >>

Najčítanejšie na SME Komentáre