SME
Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Nebuď buzerant, zmláť manželku (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

O mna nemaj starost.
Fakty (Turecko) svedcia v tvoj neprospech. . Co s tym urobis?
Zberac
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > >>

MNE?

Ide o medzinárodný dokument a fakty sú také, že
iba tri krajiny z Rady Európy Istanbulský dohovor nepodpísali: Arménsko, Azerbajdžan a Ruská federácia. To je OFICIAL Proti Turecku nikto žiaden protest nepodal- iba ty Zberač- pravé meno si priprav aj s dokumentami.
POTOM
 

2. sa vydaj do Rady EU

a prednes protestnú nótu proti Turecku. Môžeš aj na bilaterálnej úrovni - len sa obávam, že nemáš na to ani rozum, ani dôvody ani sa nevyznáš v medzinárodnom práve.
No odchod neplánuj - poletíš za urážku štátu po vlastnej osi na vlastnej vrtuli.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

haf haf

alebo aj zastekali na slovensku, v armensku, adzerbajdzane a rusku
ale zvysok karavany ide dalej ...
 
Hodnoť

 

Paráda. Ani sa nepokúšam napísať to škaredé slovo na b z nadpisu. Práve tak ako slovo na h z nedávneho nadpisu Vojna o h...

Podľa môjho názoru by novinári nemali používať slová, ktoré diskutérom zakazuje kódex.
 
Hodnoť

 

Tak primitivne osocovat a urazat veriacich,len preto, ze slobodne vyjadria svoj nazor a postoj k zivotu, moze len frustrovany a tupy jedinec
 

Sprostota

nie je alternatívny názor!
 
Hodnoť

 

Výborný Havran!
 
Hodnoť

Poznám

viacero kresťanských rodín, ale ešte som sa nestretol s tým, že by brali ako dôsledok alebo súlad s ich vierou násilie muža na manželke. Autor, ktorý sa v článku akoby odtrhol z reťaze, pri niektorých témach úplne stráca súdnosť.
 
Hodnoť

Fajn článok,

po Slovensku už pochodoval a ešte bude pochodovať veľa čudesných osôb s čudesnými názormi ale to nie sú tí čo majú v rukách reálnu moc. Tých sme si zvolili sami a tam niekde treba hľadať príčinu, pretože ako správne povedal premiér, Istambulský protokol podpísala Radičovej vláda. A tú sme si povalili sami, demokratickí pravičiari pre ktorých bolo dôležitejšie populisticky bojovať proti gréckej pôžičke. Odvtedy nám vládne R. Fico, škody už stokrát prekročili objem financií čo šiel do Grécka a to Grécko je teraz v takej kondícii (viď aktuálne ratingy) že bude peniaze pohodlne splácať. Takže načo to bolo?
 

 

Dobre vieš ako to bolo a nechápem prečo sa tomu čuduješ.
 
Hodnoť

 

Pan kazatel nam kaze zo svojho medialneho kancla. A hrozi nam sirou a ohnom,ktore pohltia toto zadubene Slovensko ak sa okamzite neprijme plan spasy a vsetci sa nedame pobirmovat Istanbulskym dohovorom. Co by za to dal Sani Jaray keby, bol za svoje texty stedro honorovany ako tento nas duchovny otec slovenskeho progresivizmu.
 

 

Nie nie, iba používa tu istú tvrdošínsku intonáciu.

Nič viac nič menej.
 
Hodnoť

s týmto sa stotožňujem

,,A musíte teda vedieť, že aj medzi mužmi vás je menej, že stojíme pri našich partnerkách a manželkách, že ich chránime a ochránime aj pred takým modelom spoločnosti, za ktorý ste po páde Rakky demoštrovali v Tvrdošíne a budeme si s vami túto záležitosť vysvetľovať, no neustúpime, pretože sme hrdí na slobodné ženy, ktoré nás milujú, ktoré sú úspešné, ctia nás svojimi úspechmi aj napriek tomu, že vaši predkovia im zakazovali štúdium a že sú niekoľnonásobnejším prínosom pre spoločnosť ako vy s vašimi zaostalými predstavami o ženách a mužoch a vašou posadnutosťou sexuálnymi otázkami."

Presne tak to má byť.
 
Hodnoť

Havran znova píše extrémne

Otázkou je kto koho straší? Poznám veľa kresťanských rodín a v ani jednej to tak nefunguje ako píše autor. Tu sú polepené tie najtvrdšie argumenty naprieč storočiami. Myslím si že väčšina kresťanskej spoločnosti sa v článku nespoznáva. Slušný kresťania už dávno majú jasno o tom ako sa má muž správať k žene. A v tých primitívnych argumentoch sa nájde iba primitív. A je úplne jedno akého vyznania, pretože tomu nepomôže nič. Havran nestras!
 

 

ved o tu vacsinu nejde! ide o tu bitu mensinu, vies ?
 
Hodnoť

Joooj, tak toto

našich dobrých slovenský katolíkov, našich bohabojných Tónov Brtkov, poriadne nasrdí! Toľko pravdy naraz rovno do očí - veď to sa medzi nami, kresťanmi, predsa nepatrí.
 

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > >>

Najčítanejšie na SME Komentáre