SME
Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Zbavme sa strachu. Teraz alebo nikdy (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat . Marat ve vaně (Recitatív), Rakovina, 1969 – LP, ...
Je ľahké byť demokrat v demokratickom prostredi. Až keď o niečo ide ukáže charakter.
Fico bol srač v novembri 89, srac v dobe mečiarizmu. O demokracii len tliacha, a v podstate túto krajinu dotiahol z demokratického štátu na krajinu, kde hŕstka vyvolených môže nestretnete kradnúť, kriminalizovat a dnes už aj vraždiť . :(
 
Hodnoť

Prostredník píše

vraj "sa bojíme gender ideoógie".
To je prekrúcanie. Gender ideológiu (mnohí) odmietame, a to je zásadný rozdiel.
 
Hodnoť

O strachu to nie je

...povedzte pán teológ, ak človek robí vo firme, kde má teplé miesto a kariérny rast, zarába od 2000 do 5000 € či si môže dovoliť povedať zamestnávateľovi, že nepríde do roboty lebo ide štrajkovať? Povedzte pán teológ ľuďom, voličom Smeru, že nech idú štrajkovať lebo urobili zlé rozhodnutie vo voľbách? Povedzte pán ....už nič nehovorte. Zmeňte myslenie ľudí, zmeňte ľudí, čo žijú v bubline. Národ, ktorý sa nepoučí z histórie je odsúdený ju opakovať. To hovoria čísla z volieb a ak čísla budú favorizovať zlo, tak sa nikdy nič nezmení.
 
Hodnoť

Od do

Od 2000 € prestava sloboda? To je čo za kategóriu odvahy...? A dohovoriť voličom smeru môžete i vy. Napriklad aj účasťou na pochode z úcty k tým, ktorí si to určite zaslúžia. Ja viem,.. asi zarabate nad 2 litre, tak to radšej neriskujte, hm. A teplé miesto je vždy lepšie ako ten mráz a sneh na pochode ,však? Prásk a je po vasej osobnej bubline!
 
Hodnoť

 

Ďakujem za príspevok aj za stanovisko niektorých členov ECAV. Kde je však vyjadrenie pánov z vedenia cirkvi ?????. Kde sú tie časy, keď práve biskupi ECAV (Čobrda, Osuský) pastierskym listom vyjadrili svoj názor v období transportov židov, kde sú časy, kedy ľudia za svoje názory išli na smrť( členovia a predstavitelia katolíckej i evanjelickej cirkvi v čase vojny resp. v 50-tych rokoch ) dlhodobo do väzení. Dnes je jednoduché sedieť na teplých miestach a nevyjadrovať sa len, aby nebodaj chlebodarca -vedúca strana (tak ako v minulosti) neobmedzil prílev peňazí.. To je smutné.
Kazimír Kmeť
 


Najčítanejšie na SME Komentáre