SME
Piatok, 19. apríl , 2019

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ako si to celé zapamätajú naše deti? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Skúsime aj z iného uhla pohľadu? Cui bono? Materiál na ktorom Kuciak pracoval je jedna z indícií, nie však dôkaz vraždy. Z nevyšetrenej tragédie sa stal (vďaka niekoľkým okamžite pripraveným ukazovákom) nespochybniteľný príbeh o vládnej mafii a zo zavraždených kult obetí. Padla vláda... Národ volá: Táto vražda sa musí vyšetriť! samozrejme, že je to žiadúce, lenže predstava, že táto vražda MUSÍ byť objasnená, je iluzórna. Slovíčko MUSÍ... Veľa vrážd ostane nevyšetrených, vražda proste nie je matematická rovnica. A už vôbec sa nedá vyšetriť za pár dní, zvlášť, keď pochodujúca verejnosť očakáva, že sa prizná vrah, na ktorého ukazuje ona sama. A súčasne s tou predstavou predkladajú svoj "hotový" produkt aj médiá, a denne ho dotvárajú... Ak sa s dojmami a hypotézami narába ako s dôkazmi, vzniká – a v priamom prenose - spoločensky nebezpečný precedens. Veria tomu mnohí, možno aj vy, aj tie učiteľky...Aj deti sa pýtajú... Zašlo tak ďaleko, že máme vládu vrahov...? To už ale dávno nie je o Jánovi a Martine. To je už politická hra, ktorú nevysvetlíte ani dospelým, nieto deťom. Preto treba odložiť emócie. Smútok patrí pozostalým. Oni si ich musia prežiť a spracovať. Deťom ťažko vysvetlíme, čo sami nevieme. Ak chceme vyšetriť vraždu, sú emócie na prekážku. Dokonca brzdou. Veľmi si želám, aby táto vražda bola objasnená!!! Zaslúžia si to nielen obete, ale najmä ich vrahovia!!! Aj verejnosť, aby nežila vo falošných ilúziách o svojej slušnosti, ktorú sama porušuje, ak šliape po prezumpcii neviny. Viď bilbord s krvavými rukami vládnych činiteľov. To ako deťom vysvetliť?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

...

v iných príp.korupcie a miliónových podvodov "skutok sa nestal" p.Kováčik pozametal. Teraz keď to tvrdiť akosi sa nedá vyšetruje sa tak amatérsky až to smrdí, snahou o neobjasnenie.
Ako vysvetliť ,že na miesto činu nie je zavolaný súdny lekár-kriminalistický špecialista, ale nepatrične nejaký arab hoci lekár, ktorý sa hneď sekne o 2 dni na čas vraždy. Ďalej ne miesto činu prikvitne Krajmer/ktorého manželka je podivuhodne bohatá/ a ktorý tam nemá čo hľadať!!!. Vraždy patria len a len vraždárom a nie protikorupčnej. Navyše p.policajný prez.klamal, "však on tam len postával vonku... Vadalovi pri prepadovke ani trezor v ktorom mal vraj "legálne pištol" tento neotvorili.Teda ani na balistiku sa nedostala...
Ďalej primitívna verzia o skúmaní pištolí nejakých feťákov, z ktorých sa vykľuli plyn.pištole.
To ani "ďeťom nevysvetlíš"!... Takže nik nemôže tvrdiť, že máme vládu vrahov, ale že je zapletená s mafiou to áno! Inak by Trošková nebola št."radkyňa" s utajovanou náplňou práce/ha,ha,ha.../ Jasaň nebol tajomníkom bezbečnostnej rady/sic!!!/, Madej by nemohol byť predsedom ústavopr.výboru keď sa tak vrucne objíma s Vadalom, Roda by nemohol 20x prejaviť účinnú ľútosť a Imreceho daňováci to spapkali,, Matečná by podvodníkovi,neplatiacemu dane nepriklepla 68 miliónov dotácií/spolu s Jahnátkom/, Kuciak by sa dovolal polic.ochrany ak ju žiadal a ctihodný občan Kočner by dávno sedel a nebol poradcom poradcu /viď foto-čistý deň/, nebol by nasadený so svojím videotermostatom na diskreditáciu polit.oponenta- v čo sa i podarilo!!! , nemohol by sa vyhrážať uradníkom z banky,že im nechá prejsť guľky hlavou, neskočil by spontánne Gaulider pod vlak.. nespalaq by Gorila,kauza Bašternák, Špirka by nestíhala NAKA, že si konal svoju prácu a tak ďalej... Je toho neúrekom, dokedy? Skutok sa nestal,že???
Na toto by nebola odpoveď???
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

ja nie som advokát tejto vlády. takže svoje výkričníky musíte presmerovať inde. ale dúfam,že ani vy nie ste vyšetrovateľkou tohto prípadu. lebo ak by ste boli, slušné Slovensko by muselo pochodovať piatok, čo piatok :-)
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Komentáre