SME
Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Babiš, Fico a ruská otázka (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

Akoby ich jedna mater mala...

a dodal by som, podľa vzoru putinovskij. Ten je totiž zaite tým najnevinnejším Rusom v histórii - vôbec nie je zodpovedným za bombardovanie a masakry civilistov nielen v Sýrii, ale ani nikde inde, kde jeho vojsko blahodárne účinkovalo.

Nikto nie je zodpovedným ani za šikanovanie ruských opozičných a ich denníkov a ani nikto z jeho ľudí nikomu nikdy neublížil a tobôž ani nezavraždil v posledných rokoch ich novinárov.

U nás je situácia samozrejme podobná, eurofondy už vôbec nepotrebujeme, podobne máme v každom ohľade tú najslušnejšiu políciu na svete a naši novinári sú podľa politikov určite tými najslovenskejšími najčistejšími prostými pannami.
 
Hodnoť

konstruktivny dialog

by podla neho mal asi prebehnut aj na kryme, v juznom osetsku, podnestersko, cecensku,
 

A prípadne aj z Usámom bin Ládinom!

Bolo načim pri káve priateľsky pohovoriť a nie ho odbachnúť, konštruktívneho dialogistu!
 

Oprava:

samozrejme: "s" Usámom.
 

aj

na Donbase, v Luhansku a Donecku by to slo dost dobre.
 
Hodnoť

Nuž, Babišovi sa nedivím

Rusi z výroby novičoku obvinili Čechov. Síce aj nás, ale potom to odvolali. Babiš, podľa mňa, toto nemôže prehliadnuť. To, že nie je protieurópsky ho zase núti jeho podnikateľská história. Nič principiálne v jeho postoji nevidím.
 

 

Vodcovia jeho typu nemajú principiálne postoje, súhlasím. Tak, ako fico. Vždy podľa toho, čo sa momentálne viac hodí a kde sa to povie. A boli by najradšej, keby nik nedával na porovnanie ich vyjadrenia v minulosti. Nielenže nedával, ale ani si netrúfol!
 

Neviem,

nečítal som tie ruské obvinenia, že česi by to mohli vyrobiť a babiš zareagoval a duslo je jeho tak ktovie či by aj naša vláda nemal podobne reagovať a vyhostiť niekoľko potomkov ruských internacionálnych osloboditeľov z pod jarma Pražskej jari 68.
 

nejaký maník z MZ Ruska

sa vyjadril, že oni mysleli Československo (teda Česko), ale Slovensko nie. Sranda, že MZ nevie ako sa dnes volajú štáty a Československo už dávno neexistuje. Holt, veľmociam sa to stáva:-(
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

Ono sa nám pán Pellegrini

zasekol a nie nie sa pohnúť inam . Podobne to bude aj s jeho "nezávislou"(nezávisťou?) vlýdou : ešte chvíľu ju bude obkeciavať, pokúsi sa niekoľkokrát niečo vyriešiť a potom bude musieť nezdary nejako odôvodniť. Fakt je, že s Druckerom sa našli.
 
Hodnoť

mimochodom,

pán Číž dnes v TA3 perlil...agitka ako víno....
 

Toho ubrblaného,

všimnite si, posielajú vždy do diskusií, ktoré chce Smer rozpustiť ako v kyseline. A keď sa črtajú zanovitejší, či početnejší protivníci, Ficko rád prihodí aj toho trapného Blahu. Ale sám, popdobne ako teraz jeho klon Pellegrini, dokáže diskutovať iba sám so sebou. V najhoršom prípade s úslužným moderátorom.
 
Hodnoť

 

Kde to študoval na Minister Zahraničných vecí a kto vie koľko ďalších jeho podriadených?
Áno, v MOSKVE. Takže čo sa od nich dá asi čakať?
 
Hodnoť

 

Sudruh pán Číž perlil hlúposť nad hlúpostou. Vinní je televízia vidno, že sa neriadi rozumom tak ako aj Richter, ale v čase obeda intenzívne študuje jedálný lístok. Zmente prosím tieto obedné relácie na čas 15, 10 hod. Nezjedia vlka, zostane vkuse.
 
Hodnoť

 

Pellegríniho za jeho postoje nemožno viniť, je to len ficov hovorca /rozumej poskok/ s titulom premier. Ale ako sa vraví, titul niekedy nič neznamená. Lajčáka by tiež nepotešilo, keby sme vyhostili zopár jeho spolužiakov z moskovskej liahne KGB ktorú absolvoval.
 
Hodnoť

Dialógy s objednávateľmi vrážd

sú, ako je všeobecne známe, veľmi konštruktívne... človek sa dozvie vecí!
 
Hodnoť

Napríklad to, odkiaľ sa mohol

vziať novičok. No predsa zo Slovenska, Česka, Švédska či Británie. Také ľahké - a nevedeli by sme, keby nám to v televízii Rossija 24 neprezradila teta hovorkyňa ruského ministerstva zahraničných vecí. Straně věřte, soudruzi!
 

 

veru tak, výraz novičok je klasicky anglický.
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME Komentáre