SME
Piatok, 26. apríl , 2019

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Veľká pravicová strana vznikne len ťažko, Smer sa možno znovu obrodí (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

"(Občianske protesty) Môžu však tlačiť na presadzovanie väčšej solidarity a spolupráce v spoločnosti, ktoré sa niekde takmer úplne vytratili." Nielen solidarity, občania môžu tlačiť aj na dodržiavanie rovnakých práv pred zákonom a na slušné a morálne spôsoby vládnutia. Tie sa nám hlavne v posledných rokoch vytratili a strata solidarity a spolupráce je iba toho dôsledkom.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ťažko uveriť v obrodu strany, ktorej korupčnosť a klientelizmus sú kostrou od hlavy až po malíčky. Aj keby sa chcela posunúť doľava.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pred

pár dňami som počúval fica, ktorý po takmer mesiaci znovu ožil, trošku sa neholil a zarástol takou podivuhodnou zmeskou farieb. Ešte aj tie klky má ako vodca ľavicového proletariátu, ale pasujú mu. Aj k tomu spôsobu komunikácie, akým sa snaží ľud presvedčiť ako sa mu (ľudu) darí a ešte len bude. Však uvidíte. Tá Marta použila na opis takéhoto úkazu slová v istej piesni: Zloba, závisť, zášť. Z tohoto vraj sociálneho doktora to priam srší a naviac pridáva ešte konšpirácie. Pred nedávnom, skôr ako (nechtěl, nechtěl ale musel) opustil svoje obľúbené kresielko, nám oznámil, že odvoláva troškovú a jasaňa, nevinných ľudí, a ešte sa im budeme musieť ospravedlniť aj fešimu.
Za seba sa tým dvom vadalovým pusipajtášom ospravedlňujem, za to, že to trvalo tak dlho kým odišli z blízkosti fica a že sa tam vôbec mohli dostať. Veď si predstavme kde mohli posunúť východ, keby tam ostali a netrepali sa na úrad vlády. Takto musel vytvárač úspešného Slovenska na celú hubu povedať, že tam, na východe. nič neni. Keď sme boli deti mali sme takú hádanku v ktorej sa riešil problém so strácajúcimi sa vecami, hlavná postava bol Kameňožrút zelený. v dnešnej obdoba sa tak dá pomenovať smer sd, po pravde načim povedať, že nežere kamene, ale na našu, takmer všeobecnú smolu žere hlavne eú fondy a dotácie. Kto vie, prečo je ten občan, teraz už len poslanec, v poslednom čase taký nervózny.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Zmätené úvahy

v priamom prenose sledujeme fungovanie sofistikovanej kleptokracie Smeru. Museli by sme byť na hlavu padnutí aby sme uverili napríklad Ficogrinimu že sa premenil na archaniela. Máme také príslovie: Nebude zo psa slanina ani z vlka baranina. Bodka!
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Komentáre