Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kto je tu kráľom? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

10 rokov vlád SMERU s praxi

Ďakujeme, odíďte
História si zapamätá 10 rokov FIcoSMeru, ako 10 premárnených, stratených rokov. Teda okrem tých pár "našich ľudí", ktorí rovnako ako za Mečiara nakradli a zabezpečili rodinu do 3. pokolenia.
Smerák je dnes nadávka na úrovni ***** alebo *****
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

:-)

nemas pravdu, toto vsetko je dosledok komunizmu a "socialistickeho" zmyslania , ktore v nasej spolocnosti stale prevlada.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

A SMER ho len podporuje a neurobil nič pre zmenu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

samozrejme

otazne je ci by za zmenu boli aj ludia.. Ja som za to aby to fungovalo ako v civilizovanom svete, kde ked si zaplatis tak aj dostanes kvalitnu starostlivost.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ale občania za službu predsa platia. Z čoho sú asi mzdy zamestnancov verejnej správy? Predsa sme ich zaplatili, tak prečo sa má platiť ešte raz?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Máš pravdu, zaplatili sme si to, ale neviem či sa bojíme alebo hanbíme, pýtať si za svoje peniaze aj kvalitné služby. Alebo ešte horšie - väčšine sa to páči tak, ako to je. Aspoň sa mi tak zdá keď sú voľby, či teraz protest u nás na námestí ....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ani Dzurinda tomu veĺa nepomohol a Sulík nedáva garancie čo od neho čakať.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ešte, že vieme kto za to môže.

Fajn, že po 30-tich rokoch kapitalizmu, teda keď tí študenti čo mali v čase revolúcie 20 už nemajú ďaleko do dôchodku stále vieme ukázať prstom na vinníka prehnanej byrokracie a marazmu vo verejnej správe.
Jednoznačne socializmus a komunisti v pozadí so sovietským zväzom za to môžu. Veď kto iný?
A znova sme očistili dobré meno, húževnatú a obetavú prácu, ktorou sa hrdia mečiarovci, ficovci, dzurindovci, slotovci...
Veď na to aby boli pacienti a ostatní vazali verejnej správy napr. objednávaní na konkrétnu hodinu sa treba dopracovať postupne - možno o ďalších 30 rokov?
Dunčo to vystihol.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Politicka iniciativa obcanov CSR v roku 1989 sa pokusila o nenasilnu zmenu spolocenskych pomerov ,tento pokus bohuzial vitazstvom zvrchovanych komunistov a novodobych gardistov ostal po volbach v roku 1992 len neuspesnym pokusom.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nehnevaj sa ale

všetko smrdí od hlavy. Ak By prišlo z ministerstva raz nariadenia akým spôsobom sa má a musí v ambulanciách riešiť objadnávanie pacientov - Vykonávací predpis so sadzobníkom pokút a permanentnými kontrolami na dodržiavanie šlo by to. Ale na ministerstvách sú tupci ktoríí si riešia svoje Ego žabomyšie spory a o tom, že existuje nejaký občan nemajú ani paru.Na onkologii Ti dajú 3 mesiace života ale na operáciu ťa objednajú za pol roka ..Takže tak. A Socialistické akôr komunistické myslenie je preto lebo celá vláda sú všetko bývalí komunisti a starých psov nové kúsky nenaučíš.Jednoducho celý štát je tu postavený na hlavu.Policajt ktorí má ´´POMáHAŤ a CHRÁNIŤ´´striehne v kríku na výpadovke zo zapadnutej dediny a pri rýchlosti 55Km / hod sa na tebe odbaví tak, že máš z toho postriekané auto aj celý xicht .. takže tak . A rovnako je to všade. Daňové priznania ´´kontrolujú´´ po piatich rokoch aby Ti za nezrovnalosť 20 centov vyrúbili pokutu aúroky za celých 5 rokov. Napísať že toto je J.E.B.N.U.T.Ý. Š.T.Á.T je ešte veľmi slušný výraz. Na toto ani neexistuje výraz ktorý y súčasný stav popísal . .Pekný deň Ti prajem
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

To vôbec nie je v rozpore s tvojim predprispievateľom. SMER - to sú väčšinou komunisti, bývalí komunisti, alebo ľudia, ktorí by pred 89 komunistami boli. Tým myslím komunistov nie v ideologickom význame, ale vo význame v akom boli u nás od 1948. Teda prospechárski haj..i, ktorí boli ochotní kôli vlastnému prospechu hodiť za hlavu morálku, slušnosť, ohľaduplnosť... Skrátka akúkoľvek kladnú povahovú vlastnosť, ktorá by im bránila utopiť aj vlastnú mater, ak to bude pre neho výhodné.....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Načo matku topiť,

keď ju stačí udať…
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

To už bol vyšší level, ktorý dosiahli napríklad rozprávkové bytosti z Dobšinského povestí. Známa je napríklad povesť: Dlhý, Široký a bystrozraký.....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

v piatok som sedela v čakárni u lekára našťastie iba cca pol hodinu. Ale vypočula som si spolučakajúceho, ako išiel na neurológiu. Do ambulancie. Prišiel pred nemocnicu o 4 hodine. Ráno. A bol siedmy v poradí. Prvý v poradí sa priznal, že čaká od druhej hodiny rannej.
Ten siedmy v poradí sa na rad dostal až okolo obeda.
A nikto nechce tento systém zmeniť. Vedenie sa zrejme obáva, že by odišiel aj tento špecialista. Alebo neviem čoho sa obáva.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

SMER-pSD paródia na sociálnu demokraciu

SMER-pSD paródia na sociálnu demokraciu má na toto skvelé sociálne riešenie - za 30 EUR sa môžete objednať na presný termín a nebudete čakať.
Sociálna demokracia v praxi, hlavne, že zrušili Zajacove 66 centové poplatky, a zavádzajú 30 EUR.

Je to genocída národa kvôli rozkradnutému a zdvastovanému zdravotníctvu. A najväčší zlodej v zdravotníctve ukončil svoju púť symbolicky na chodníku pred nemocnicou.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

prsne tak,maš pravdu
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Dáša_

To je ešte nič. Ale stáva sa že prídete k špecialistovi a on vás odmietne zobrať, lebo lekár ktorý vás poslal s ním nemá zmluvu. ( Napr. Medcentrum s.r.o Žilina) . To že porušuje pri tom zákon lekárov vôbec nezaujíma. A pritom sú riešenia také nesmierne jednoduché, len keby mal ten doktorko trocha úcty a pochopenia voči pacientom. Ale jednoducho emocionálna prázdnota a ľahostajnosť.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Mám rovnaké skúsenosti s ortopédom U Milosrdných v Bratislave. Chodila som tam ráno na 5,00 a dostala som sa tam cca o 11,00. Žiadna špičková odbornosť, ako píše autorka článku to ma fakt pobavilo , ani štátne zariadenie, ale súkromné pracovisko. Obyčajný lekár, ktorý mi tvrdil, že ma noha bolí, lebo mám ploché nohy. Keď som si nechala po 3/4 roku ukrutných bolestí zmerať plochosť nohy na podometri v inom zariadení , zistilo sa, že ploché nohy vôbec nemám, ale že moje ukrutné bolesti spôsobuje únavová zlomenina kolena. Fyzioterapeutka, ktorá na to všetko prišla a všetko mi vybavila, samozrejme nebola Slovenka. Ale dozvedela som sa od nej, že diagnostika plochých nôh sa na Slovensku robí bežne bez prístrojového vyšetrenia a metódy zisťovania, ktoré sa u nás uplatňujú sú na úrovni stredoveku. Podľa toho vyzerá aj diagnostika. Vačšina ľudí vôbec ploché nohy nemá, iba im to nikto nezmeral prístrojovo.
A čo sa týka štátnej správy, najotrasnejšie skúsenosti mám z bratislavského úradu práce na Vazovovej ulici. To sa mi skutočne otváral nožík vo vrecku. Keby som nemala podrobné informácie z úradu práce v zahraničí, tak sa nič nedozviem. Pracovníčky si to tam chodia len odsedieť bez záujmu o nové informácie vo svojej oblasti. Keď som napríklad pred viac rokmi navrhovala úradníčke na tomto úrade, že spĺňam podmienky na dotáciu, ktorú by na mňa mohol dostávať nový zamestnávateľ, povedala mi, že je to príliš veľa papierovania. Tak som sa nasrdila a povedala som jej , aby odtiaľ odišla, že tú jej prácu budem robiť ja, pretože na to jej miesto mám určite lepšiu kvalifikáciu i prax a ja by som tým uchádzačom o zamestnanie naozaj chcela pomôcť. Človek celý život odvádza zo svojej výplaty odvody a nakoniec za to nič nedostane, ani bežné informácie, ktoré v inom štáte EU považujú úradníci na rovnakom úrade za štandard. Otras.
To nie je ani v režime, ani v politickej garnitúre, ktorá je práve u koryta, ale v tých bežných ľuďoch, ktorí nemajú ani trocha profesionálnej hrdosti, aby si odvádzali poriadne prácu , za ktorú sú platení !!!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

plat

Za 400€ v cistom ti zamestnanci ani nemaju motivaciu aby sa snazili. Ziaden karierny rast ani ine vyhody.
 

1 2 3 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Komentáre