SME
Piatok, 19. apríl , 2019

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ťažko vládnuť, keď treba mazať stopy (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Na ten krajný prípad platí Ústava SR

Čl. 32
Občania majú právo postaviť sa na odpor proti každému, kto by odstraňoval demokratický poriadok základných ľudských práv a slobôd uvedených v tejto ústave, ak činnosť ústavných orgánov a účinné použitie zákonných prostriedkov sú znemožnené.
A nech sa títo "socdemokrati" s ich kumpánmi boja dňa, keď sa občania rozhodnú toro právo využiť.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Nepodliehal by som histérii, autor má však pravdu v tom, že sa treba mať napozore ako už dávno nie. A to tak v kontexte hroziacej straty beztrestnosti dnešných zlodejov ako aj enormne napnutých vzťahoch vo svetovej politike. Predbežne bude najlepšou odpoveďou na tieto dilemy čím vyššia účasť na najbližších stretnutiach na námestiach. Aby všetkým snaživcom o zmenu smerovania Slovenska bolo jasné, čo môžu očakávať.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

To je ono!

Ideálne 100.000 ľudí vo štvrtok v Bratislave a ďalších 100.000 po celom Slovensku. A potom každý týždeň, kým mafia nepristupi na predčasné voľby. To je myslím odkaz Jana a Martiny. Nesmieme dopustiť, aby sa vrahovia otriasli a aby to pokračovalo ako doteraz.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Malo byť ako reakcia

na 18cyntha
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Okrem iného

by som sa rád spýtal p.B.Kolára čo to za "lidskou zrúdu" /prepáčte,ale Slovenčina asi nemá adekvátny výraz/ priviedol do parlamentu ???????????????? Povedať,že ten človek používa slovník pohoniča je urážkou aj toho najposlednejšieho pohoniča.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

každé voľby polepil Petržalku svojimi plagátmi a vždy som dúfal, že sa nikam nedostane. Nevviem čo viedlo Kolára k tomu, že tohto de bila dotiahol do parlamentu.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Komentáre