SME
Streda, 27. január, 2021 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kiska hovoril o gauneroch, čo uniesli štát (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Vražda Jána a Martiny je dodnes nevyšetrená. Ani nebude. Nanajvýš sa nájdu dvaja drogovo závislí drobní zlodejíčkovia ako v prípade Valka.
 
Hodnoť

 

absolútne súhlasím s autorkou, veľmi dobre trafila podstatu...
 

 

Akurát trochu zaspala. Neútočia na nás, ale sme už dlhší čas okupovani a okupanti sú už dobre zabyvani. Takže hra na voľby v ich réžii a podľa ich zákonov nič nerieši.
 
Hodnoť

vďaka, pán prezident!

veľmi trefný prejav, očakávam teraz Hranolovu odvetu alebo mozgovú príhodu :-)
 

Dal by som prednosť

tej druhej možnosti...
 
Hodnoť

Veľmi

dobre vystihnuté.
Vďaka.
 
Hodnoť

Hm,

treba si uvedomiť, že za tento stav je plne zodpovedná vláda právnikov Smeru, konkrétne vlády právnika Fica ... ktorej ani 11 rokov nestačilo na vytvorenie normálneho a slušného právneho štátu ale, štátu plného podvodov a klamstiev, extrémizmu a populizmu, ohlupovania, rozdelenia spoločnosti a vnášanie nenávisti a v konečnom dôsledku aj vraždy investigatívneho novinára a jeho družky ... hanba im !
 

 

Psychopati hanbu nepoznajú, iba strach pred trestom.
 
Hodnoť

 

Dobrý článok.
 
Hodnoť

Veľmi dobre zhodnotené.

Každý má právo na názor, rešpektujme to.
Ale aj tak je zaujímavé, že priamo pod sebou sú komentáre Tkačenka a šéfredaktorky.
A sú absolútne rozdielne, absolútne. Práve v SME!!!
 

 

Lebo Tkacenko je obcas a mozno zamerne mimo reality. Asi podla toho, ako sa vyspi, alebo ako ma chut propagovat PS.
 
Hodnoť

Súhlas

Pani šéfredaktorka, dnes sa dá s Vami súhlasiť. Kolega Tkačenko to dnes pojal príliš pacifisticky. Akoby v čase, keď sa rozpadá republika, základy štátu stoja na zhnilých pilieroch a elementárne spravodlivosť sa vytratila už tak dávno, že si to ani nepamätáme, tak má prezident byť zmierlivý, pochváliť čo pekné sa spravilo a že je vlastne nakoniec všetko fajn? Tu je aj ťažké dať akúkoľvek víziu štátu, keď vlastne nie je na čom tú víziu postaviť, tu treba zásadnú rekonštrukciu štátu, jeho základov, bez toho nie je možné sa pohnúť ďalej. A netvárme sa, že je to otázka niekoľkých mesiacov. A otázka na túto vládu garnitúru.
 

Bugár !!!!!

je ten zodpovedný, kto umožnil za pár zlatých, duševne aj ekonomicky ruinovať naše slovensko a nie je to tým, že je maďar. Je to klamár a podvodník. Bez jeho súčinnosti a podpore Smeru by sa v tejto krajine nedialo to, čo sa tu deje. Je to Ficov poslušný tajtrlík a bíreš.
A tento človek má tú drzosť kandidovať na prezidenta. Je to najvyšší stupeň arogancie bez akéhokoľvek zbytku sebareflexie. Pevne dúfam, že tento krok bude posledným krokom do politického hrobu a zmizne ako smrad zo slovenskej politickej scény. Škody už narobil veľmi veľa na akúkoľvek hranicu.
HANBA MU !!!!!!!!
 
Hodnoť

 

Nuž, čo by človek normálne od zlodejov očakával ? Tí sú predsa všade na svete najradšej, keď sa o ich pokleskoch vôbec nehovorí. Naši zlodeji sú však ešte iný level, chceli by aby sme ich všetci za rozkrádanie štátu chválili. Pellegrínimu sa Kiskova reč nepáčila lebo vraj mnoho ich ľudí odviedlo výbornú prácu a prezident o nich nehovoril. Nevedno však koho mal Pelle namysli, pretože kam oko dovidí je všetko v tom najžalostnejšom stave - zdravotníctvo, školstvo, súdnictvo, polícia, prokuratúra, pôdohospodárstvo a mafiánske praktiky v celom rezorte, odchod mladých ľudí do zahraničia, mzdová nespokojnosť etc., etc. To všetko sú výsledky 10 ročného pôsobenia Pelleho súdruhov pri spravovaní vecí verejných a on si dovolí mať výhrady, keď mu to prezident štátu pripomenie. Na jeho mieste by som utiekol a zaliezol od hanby niekam, kde by som už o Smere v živote nepočul ani jedno slovo. Sympatické jamky na líčkach, pán premiér, sú sakramentsky málo ako kompenzácia za stav, v ktorom sa naša krajina nachádza !
 

Nuž, ale čo čakať od figúrky

na Ficovom špagáte.
Je vďačný za všetky funkcie, ktoré od svojho vodcu dostal, a že ich bolo vzhľadom na jeho vek a priemerné intelektuálne schopnosti požehnane.Všimnime si, že vždy išlo o funkcie, ktoré bolo treba dočasne obsadiť na všetko ochotnou persónou, než sa našiel potrebnejší "náš človek"Na tú poslednú dosadil Fico neboráka doktora Rašiho, ktorému už na košickom magistráte začala horieť stolička pod zadkom. Aj teraz si Fico predstavuje, že Pelle bude iba dočasným miestodržiteľom na funkcii premiéra, kým sa on po víťazných voľbách nevráti na Úrad vlády. A v jeho mokrých snoch sa možno opäť vyskytuje aj istá hlavná štátna radkyňa, ktorá sa teraz možno cudne krčí v byte v Petržalke.
Pán premiér by sa mal už konečne zobudiť z ohúrenia funkciami a začať systémovo riešiť problémy, ktoré kriticky, ale pravdivo pomenoval prezident Kiska vo svojej správe o stave republiky. Na to však zrejme pri pohľade na svojho "precedu" nemá odvahu.
 
Hodnoť

 

Skvelý článok.Som zvedavý na komentár Tkačenka,čitatelia píšu že je v príkrom kontrapunkte s Vami.Viackrát som postrehol, v iných témach, akoby mal vnuknutia z vyššej moci.
 

 

Pani Balogová,mám rád tieto noviny i po vzniku Denníka N.
Napriek tomu,že konkurenti píšu veĺmi dobré články, občas sú na môj vkus sentimentálni a príliš sa viažu na odkaz VPN.
Napriek tomu, predávanosť ovplyvňuje formálna vec a tou je design vizuálu a ten sa SME vydaril.Rozsah je o budgete,ale nikdy je menej viac
Demokratickosť a zníženie k nevzdelanému plebsu" je i možnosť diskutovať.
Občas natrafím na príspevky, ktoré rozvíjajú tému komentára a komentátora dostávajú do nahej podoby,keď sa sumarizuje jeho
komplexný pohĺad.
Škoda,že Breier to už vzdal,Nicholson z tej diaľky a prostredia je mimo
toho,čo výrazne ovplyvnilo celé desaťročie.
Verejný priestor pre mňa,dôchodcu sa zužuje.
RTVS správy som prestal sledovať.Žaba sa v hrnci celkom uvarila a jemné ovplyvňovanie verejnosti je na dennom poriadku.
Diskusia a SME: taká smiešnosť ako karma.Nevyznám sa v tom,ale ak mi strhnete body to som dobrý, či zlý.
Skutočne nemám čas sa v tom vyznať,ale dlhšie obdobie akoby tu bola zákopová vojna s vlastnými čitateĺmi a pritom nejde o hulvátov,len majú iný názor.K architektúre mám iný názor,ale to inokedy.Čas beží včeličky pracujú a život ide ďalej.
 
Hodnoť

 

Andrej Kiska pochopil, že vlastne sme pod útokom, ktorý môže mať dlhodobé a devastujúce následky.

Moze? Moze??? Moze????
Svata prostoto!!!
 
Hodnoť

Hmmm

Gauneri nám ukradli štát. Nemyslím si. My sme im ho dali. Aj s veľkým prispením tejto redakcie. Či si myslí pani šéfredaktorka ,že neustálym kopaním do SaSky či OĽANO budovala lepšie zajtrajšky?
 
Hodnoť

 

Prezident to všetko pomenoval správne, ale tí ktorých sa to týka si z toho nerobia nič. Majú za sebou hlúpe stádo oviec. Toto hlúpe stádo si kúpia za 5 strieborných ale ani tie nedávajú zo svojho, ale z toho, čo zderú zo slušných ľudí. Schválne nepíšem, že z toho čo nazbíjali, lebo tie si už dávno rozdelili a určite sa ich nevzdajú. Veď ich majú pekne schované v daňových rajoch. A ten, čo "neodišiel" patrí nie do parlamentu, ale za mreže. Snáď sa to novej generácii politikov podarí.
 


Najčítanejšie na SME Komentáre