SME
Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Koniec naivity. Je čas ísť do politiky (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť

Ktorý

idiot čakal sebareflexiu od Týchto?
 

 

Nie len idiot, ale každý normálny slušný človek si jednoducho nechce pripustiť, že pri moci je organizovaná skupina psychopatov, oproti ktorým včera odsúdené sýkorky vyzerajú ako škôlkari.
 

Nezmysel,

na vyhodnotenie tej skupiny organizovaného zločinu správne netreba byť neslušným.
Žiadni psychopati, zločinci.
 

to a nevylučuje

psychopati a zločinci
 

Len naivný

hlupák môže čakať sebareflexiu od organizovanej kriminálnej skupiny.
 

Treba ich

zlomiť vo voľbách. Všetci musia ísť voliť a Most s Kotlebovcami musia dostať čo najmenej hlasov (pochopitelne okrem Smeru a SNS). Nový GP a nový šéf polície a pretrhať zločinecké väzby. Základom sú však voľby. A žiadne drísty typu “nejdem voliť aj tak sa nič nezmení”. Keď toto nedokážeme tak si zaslúžime prívlastok ovčí národ. A posledný šikovný človek nech pri odchode zhasne.
 

Žiaľbohu,

je to krutá a smutná pravda. Až sem sme to svojou ľahostajnosťou mlčiacej väčšiny a zlými úmyslami manipulátorov a "víťazov" ktorí môžu všetko, dotiahli. Ešte stále to nestačí?
 

 

Obrovské percentá, ktoré získava SNS, Kotleba a Kollár, spolu skoro 30%, ukazuje, koľko toho "normálne" strany nepokrývajú. To sa zo dňa na deň nezmení. Veľa voličov z uvedených strán neprejde k SAS.
 

Kollára

by som do toho nerátal. On pôjde proti Kotlete a SNS.
 

Je

úplne zbytočné meditovať nad psychickým zdravím zlodejov a podvodníkov. Podstatne dôležitejšie je rozoznať ich zločiny, obviniť ich, usvedčiť, odsúdiť a potrestať.
A je úplne jedno, či je Fico psychopat (samozrejme nie je).

Inak povedané - držal by som sa dôležitého.
 

? čo je to ! dôležité,

, poučenie ? – že vyzývať na tribúnach pravdu, lásku, spravodlivosť i slušnosť nestačí.
???
 
Hodnoť

 

Od prvej chvíle bolo jasné, že čakajú, kým to prehrmí.Nutné obete a rošády boli vykonané a ide sa ďalej, k víťazným nasledujúcim voľbám.Vytvoria ďalšie neuveriteľné zlepence a budú si vládnuť. Predovšetkým majú k tomu stále dostačujúcu volebnú základňu, ako ukazujú aj priebežné preferencie strán a masívnu podporu "svojich" oligarchov. Žiadna sebareflexia nepripadá do úvahy. Aj po prezidentovom prejave to ukázali svojimi reakciami.Všetká kritika je len zlomyselnosť . Nepôjdu predsa dobrovoľne od koryta, majte rozum!
 

 

... čakajú, kým to prehrmí.

A vychádza to im. V preferenciách sa nič nemení. Fico má stale väčšiu šancu zostavovať vládu ako Sulík.
 

Nesúhlasím.

Sulík správne povedal, že vládna koalícia sa neskladá na základe preferencií, ale výsledkov volieb. Smer bude mať v skutočnosti aspoň o20% nižšie výsledky a SAS o 30% vyššie.
 

 

Azda o tých 30% nehovoril Sulík. Lebo potom mu hlas nedám.
 

Keď dvaja robia to isté...

Nemusel o tom hovoriť Sulík, lebo je to skúsenosť z ostatných parlamentných aj župných volieb. Ani to, že Bugár má stále nad 5% nemusí súvisieť s realitou.
 

 

Dobre. Dajme sa prekvapiť. Predsa len dám hlas Sulíkovi.
 

mohol

by si byť vo svojich názoroch aj stálejší, nemyslíš. Ja som napríklad nikdy nevolil ani Mečiara, ani SNS, ani SMER o kotlete a haraktere ani nehovoriac.
 

 

Posledný politik, ktorému som veril, bol Dzurinda. Ako dopadol? Podrážal Radičovú a nakoniec utiekol od zodpovednosti na Ukrajinu. Sulíkovi dám hlas, aby upratal bordel, ktorý spôsobil povalením vlády, alebo nás pobavil, keď zarobí vlastnou hlavou 100 miliónov.
 
Hodnoť

Presné!

Matúš, presné a geniálne zhodnotenie situácie.. ja už som "výbehový typ", ale dúfam, že vo Vašej generácie sa nejaká zdravá krv nájde!
 

1 2 3 > >>

Najčítanejšie na SME Komentáre