Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Fico bledne, tak volá na pomoc Orbána (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

Bezohladu co tato teta pise,

..je potrebne si posvietit na organizacie financovane zo zahranicia miesajuce sa do statnej poltiky a obrany.
V USA presne na taketo organizacie existuje zakon FARA (o zahranicnych agentoch a organizaciach)
Ak by sa prijal na Slovensku v presne takej istej podobe... Az vtedy by ste ludia poculi ten kvikot a kvilenie.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

O akej statnej politike a obrane, tu ty trol vypravas. Nic take neexistuje. Vsetko je v rozklade.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ja viem len že ak by mimovládny

boli tým najväčším problémom na Slovensku tak sme za vodou. Vládnuca zbojnícka skupina mimo dosah zákonu je tu problém ale ešte viac skupina nemysliacich servilných nekritických voličov (predtým Mečiarovci teraz SNS a SMER) ktorí im každé štyri roky potvrdia mandát na zlodejiny znovu a znovu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

zakladatel mafiánského štátu

vražda nevinného mladého páru by sa nikdy nestala, ak by birmovaný komunista neodovzdal moc tohoto štátu do rúk mafie, toto je najvážnejší problém Slovenska.

Mimovládky, aj tie parazitujúce a toxické sú poradí dôležitosti kde na 250 mieste a ďalej.

Rozhodnosť p. Fica a jeho verného sluhu Pellegrínyho by som uvítal pri riešení domácich problémov ako sú:
- všadeprítomná korupcia,
- rastúca kriminalita
- stúpajúca drogová závislosť
- skorumpovaná justícia, polícia, prokuratúra
- najhoršia vymožiteľnosť práva v rámci EU,
- zdevastované podnikateľské prostredie.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Absolútny súhlas

a pridávam: Fico chce každého kto mu protirečí zničiť. Sem-tam sa mu to aj podarí - Procházka. S Matovičom ťahá tiež za kratší koniec. Ale na Kisku šteká zbytočne, toho neodstaví. Už tuší, že po voľbách nebude vládnuť a preto si poisťuje dosadzovanie ústavných sudcov, ktorí by mali jeho zločiny bagatelizovať alebo odsúvať do zabudnutia - negovať. A viní každého kto poukazuje na jeho podvodnícke spôsoby, klamstvá a konšpirácie za každú cenu. Neštíti sa pritom použiť a zneužiť štátne orgány a porušovať zákony.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pán Fico

je už dlhšiu dobu úplne mimo komfortný stav. Najstrašnejšie je, že dosť objemná skupina ľudí mi to "žerie". Vidia v ňom vodcu a geniálneho politika. Pritom je to amatér najvyššieho rangu. Je smola, že vo voľbách to nevieme spočítať tejto bledej garnitúre bez charakteru a cti.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Hanbia sa za svoj zdroj

Neodbocuj od temy , tu sa riesi zverejnovanie financovania mimovladok a nic ine. Myslim si ze 99% ludom by to absolutne neprekazalo, zjavne to prekaza len aktivistom a mediam. Co je zle ak zverejnia zoznam svojich " darcov" ? Hanbia sa odkial maju peniazky ? Mimovladky cez svoje zahranicne financie, aktivistov, uzitocnych idiotov ovplyvnuju dianie v state, nie je to hoax ale fakt. Sam Simecka sa chvalil ako dostaval peniaze zo zahranicia aby zosadil demokraticky zvolenu vladu a to nikto hadam nemoze povazovat za spravne ak sa taketo veci deju. Ak sa aj deju treba o tom vediet. Samozrejme nemozme davat vsetky mimovladky organizacie do jedneho vreca ale bohuzial su tu aj take co su " protislovenske". Ak drviva vacsina spolocnosti je proti tomu aby sme sa starali o premnozeny treti svet a oni cez zahranicne peniaze nas na kazdom kroku presviedcaju o opaku tak idu proti nam a preto ten nazov je adekvatny. Pamatate si ako po vitazstve Trumpa sme tu 2 roky kazdy tyzden pocuvali ako to zapricinilo Rusko a ake to je zle? Preco teraz ti isti novinari maju problem s tym aby sa nieco take nestavalo aj na Slovensku ? Hadam si tu nikto nemysli ze nalievanim penazi do nasich priziv teda aktivistom chce niekto dobre nasim obcanom, je to obycajny biznis a ten treba zverejnit.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

mimovládky s príjmami zo zahraničia zdroje svojich príjmov zverejňujú a nie je to žiadny problém a ani nebude. Problémy budú mať stovky

Omnoho väčší problém je financovanie vládnych strán a ich funkcionárov, sudcov, prokurátorov a policajných funkcionárov cez paralelné - korupčné a defraudačné schémy.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

No tak mi daj link kto a akou sumou dotuje GLOBSEC, SSPI, ci CENAA
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

www.crz.gov.sk/index.php?ID=603&doc=3023000&text=1
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

"zdroje svojich príjmov zverejňujú"

a nie je to žiadny problém, napsali ste a mate pravdu. Berte vsak do úvahy, že "ale je tu ešte menšinová skupina nemysliacich servilných nekritických voličov" pre ktorých platená činnosť zo zahraničia sledujúca formovanie postojov obyvateľstva k "ich obrazu" je pre nich radostným povzbudením. Iná časť obyvateľov, nazorových oponentov, ktorá si ctí základné principy demokracie, je presvedcená, ze takáto "dotačna" formotvorná politika, propagandisticky posilňujúca menšinov názorove postoje narúša tvorbu postojov v celospoločenskych diskusiach. Menšinové názorové postoje reprezentujúca skupina obyvateľstva dotane i psychologicky podporovaná sa uchyľuje prezentovať svoje názory za "pokrokové", "moderné", celosvetovo už presadené, odmietanie ktorých je prejavom "malosti", "spiatočníctva" a preto opravneným dôvodom na hanobenia konzervatívnych, kresťanských, pronárodnych postojov.

Všeobecne známym podporovateľom "mimovládok" je finančník Soros, ktorého, podľa mojej mienky, viac milionov ľudí hodnotí "paradoxne" záporne pre spôsob nadobudnutia jeho prostriedkov (napr. pád narodných mien) a nie pre jeho "mesianstický" druh pomoci pretvorenia ekonomicky úspešných spoločností v "otvorené" multikultúrne spoločnosti budované na princípoch rodovej rovnosti. Čiže nie investičná podpora priamo v ekonomicky zaostalých krajinách do oblastí nezbytných pre štart rozvoja moderných štatov, ale filantropická podpora menšinových postojov sledujúca prípravu úspešných spoločnosti k jej opísanym zasadným zmenám v prospech aspoň časti obyvateľov "tretieho sveta".

V polarizovanej spoločnosti, v akej sa nachadaza väčšina západných spoločností, spor dvoch môže rozhodnút len tretí, nestranný. V súvislosti s plagátovou kampaňou v Maďarsku, ktorú žiadali odstraniť oponenti FIDESZ-u dostal celospoločenský diskurz "vyslobodzujúci" rozsudok od kompetentného a nestranného stanoviska od MZV Izraela.

Podľa stanoviska MZV: "Účelom stanoviska (izraelského veľvyslanca) nebolo v žiadnom prípade spochybňovať kritiku Georgea Sorosa, ktorý systematicky podrýva izraelské demokraticky zvolené vlády podporovaním organizácií, ktoré ohovárajú židovský štát a chceli by mu upierať právo na vlastnú obranu," uvádza sa v stanovisku izraelského rezortu zahraničných vecí.
https://svet.sme.sk/c/20579085...
Pre mňa toto stanovisko znamená jedno, "aby za chyby jednotlivca netrpel celý narod" a to sa dosiahnúť len tak, že rešpektujme objektívne stanovisko ministerstva o stave "cisara" v nových šatách.
Pre podporu tohoto postoja svedči i odporúčanie iného vplyvného politika, tajomníka Likud, ktorý povedal: "Tajomník izraelskej vládnej strany Likud Eli Hazan napísal pár riadkov k drvivému víťazstvu Viktora Orbána v maďarských voľbách. Kto to myslí dobre s európskou civilizáciou, ktorá stojí na anticko-židovsko-kresťanských základoch, mal by podľa Hazana Orbána podporovať. Tajomník to dokonca považuje za historický imperatív tejto civilizácie. Čitateľov navyše upozornil, že by si mali dať pozor na amerického miliardára Georgea Sorosa".
http://www.likudnik.co.il/supp...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

pokračovanie

Pokiaľ by ani tieto jasné posolstvá z Izraela nepostačovali, nech sa zamyslí každý, kto si ctí základné principy zastupiteĺskej demokracie, ktoré z týchto princípov by dovoľovali zástupcovi EU komisie stretnúť sa s priateľom, predstaviteľom nevolených elít na pôde inštitúcie EU s cieľom “rokovať o širokej škále problemov EU ako i hľadať riešenia na zachovanie súdržnosti členských krajín Únie”,napríklad i vo svetle "neformalneho" stretnutia lídrov EU, okrem nepozvaných lídrov krajín V4 a Rakúska?
“Stretnutie Timmermansa a Sorosa avizoval už minulý piatok s tým, že obaja sa už dlho poznajú a že pravidelne rokujú o širokej škále tém týkajúcich sa Európskej únie. "Rokovania okrem iného umožňujú hľadať riešenia na zachovanie súdržnosti členských krajín Únie," citovala agentúra MTI vyjadrenie hovorcu”.

https://svet.sme.sk/c/20805758...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ako tu viacerí písali, drvivá väčšina mimovládok svoje financovanie zverejňuje už dnes, stačí si prečítať ich výročné správy. Ale čo čakať od ľudí, ktorí sa nenaučili ani čítať s porozumením a za vrchol intelektu považujú papagájovanie drístov klamára a zlodeja Fica.

Problém Slovenska nie sú mimovládky, ale rozkrádanie štátu, rastúca korupcia, všetky tie hlasy podobné Ficovi, ktoré vybavili peniaze vlastnou hlavou mimo účtovníctva, skutky ktoré sa vraj nestali, vraždenie novinárov a "naši ľudia" nad zákonom. A nie nejaký Soros!

Ak by mal klamár a zlodej Fico skutočný záujem riešiť pochybné financovanie, tak začne hlasom podobným svojmu hlasu, takto je to len ďalšie primitívne divadlo pre prostoduchých, aby sa udržal pri moci. Za každú cenu a čím bližšie budú voľby, tým viac bude preberať fašistický kotlebovský slovník. Máme sa na čo tešiť!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Zdroj je Fico-evenju

Fico-evenju alebo kto vlastne plati mimovladky - a kralovsky !


Koniec roka 2017 (pred Kuciakovou popravou):

"Vláda sa rozhodla navýšiť eurofondy pre mimovládne organizácie z 15 na 30 miliónov eur.

Ide o projekty, ktoré majú zvýšiť transparentnosť a boj proti korupcii.

„Mne to hladí brucho. Ak je v tom tretí sektor, mimovládne organizácie, vtedy to považujem za dôveryhodné,“ povedal premiér Robert Fico.

toto zopakujem

"... Ak je v tom tretí sektor, mimovládne organizácie, vtedy to považujem za dôveryhodné,“ povedal premiér Robert Fico.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

lenže ficko

mimovládky štedro podporoval, kým sa neobrátili proti nemu.
a tak sa teraz chudáčik ide pomstiť.
prečo až teraz?
prečo nepodporil kotlebov návrh zákona o mimovládkach?
lebo si myslel, že mu dajú pokoj. ale oni nedali.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Fico-evenju

Fico-evenju alebo kto vlastne plati mimovladky - a kralovsky !


Koniec roka 2017 (pred Kuciakovou popravou):

"Vláda sa rozhodla navýšiť eurofondy pre mimovládne organizácie z 15 na 30 miliónov eur.

Ide o projekty, ktoré majú zvýšiť transparentnosť a boj proti korupcii.

„Mne to hladí brucho. Ak je v tom tretí sektor, mimovládne organizácie, vtedy to považujem za dôveryhodné,“ povedal premiér Robert Fico.

toto zopakujem

"... Ak je v tom tretí sektor, mimovládne organizácie, vtedy to považujem za dôveryhodné,“ povedal premiér Robert Fico.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

transparentnosť

ak si máme naliať čistého vína, majú byť aj mimovládky transparentné.
presnejšie, rovnako aako v politike, aj tu je časť peňazí vykázaná v účtovníctve a množstvo je mimo nej.
netvárme sa, že o tom nikdo nič netuší. ak už ktokoľvek si vytvorí mimovládku, nerobí to z lásky k iným, ale za svojim politickým účelom. bodka.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

hej počuli

Hlavne od tých trolov platených putinom
 

1 2 3 4 5 6 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Komentáre